Bolesť pŕs a podbruška. Môžem byť tehotná?

radulka33
26. apr 2024

Ahojte baby, s priateľom sa snažíme o bábätko , už asi 2 týždne má bolia prsia na dotyk, mám ich ťažké a horúce.27.4. som mala dostať menzes no prišiel už 24.4. úplne slabý , na druhý deň som čakala bolesti brucha ako vždy na druhý deň menštruácie a neprišli žiadne..dnes je 27. A menzes už nemám 🙂 prsia ma bolia stále a v podbrušku cítim iba taky divný jemný tlak, no čo mi príde úplne najdivnejsie je to že vždy som cez krámy nervózna s bolesťami a teraz nič..práce naopak mám úplne super náladu a cítim sa neskutočne dobre a uvoľnene. Neviem čo si mam o tom myslieť .. myslíte že by som mohla byť tehotná? 🙂 Ďakujem moc za rady

januska12323
26. apr 2024

A čo takto kúpiť test?

sili82
26. apr 2024

Čo povedal test?

crazy_cat_lady
26. apr 2024

autorka - nechcem sa ta dotknut, ale naco su dobre taketo polemiky? mozem byt? no mozes, ale aj nemusis. nikto ti to asi na zaklade tvojho opisu/otazky nezodpovie na 100%, tak vyskusaj test a uvidis 🙂

tanickalab
26. apr 2024

A čo test? Alebo rovno k doktorovi choď. Budeš si najistejšia.

jaskolka
26. apr 2024

@radulka33 nikto ti nevie povedať, či môžeš alebo nemôžeš byť tehotná
Jedine si urobiť test, to bude najlepšie.

ola101
26. apr 2024

Presne tak, môžeš mať len zaseknutý ms a preto ti je tak ako ti je. A hlavne čo mi posúdime takto cez monitory a dispeje 😀

sense
26. apr 2024

Sprav si test a uvidíš, ak to co popisujes sú tehotenské príznaky tak aj test bude pozitívny. Držím palce

deatea
26. apr 2024

Skutočne nerozumiem, prečo si ženy nekúpia tehu test, ale radšej sa nás pýtajú či sú tehotné... Odveci 🤦🤷

jozko_z_lesa
26. apr 2024

Ano si tehotna ale uz od minuleho mesiaca ked si zavolala postara domov 🤦
Naco su tie otazky. Mame testy stoja doslova par eur jeden urobis teraz ak vyjde negativny dalsi po par dnoch a potom na vysetrenie ku gynekologovi s tym ze si tehotna alebo mas zdravotne problemy.

banderaska29
26. apr 2024

sprav si test a daj vediet 🙂

radulka33
autor
26. apr 2024

@jozko_z_lesa a to sa akoze nemôžem podeliť so svojimi pocitmi? Načo je potom táto stránka? Fakt hrôza, ako tu ľudia kritizujú .

petra92
26. apr 2024

Dnes je 26.4. nie 27.4. 😉

sili82
26. apr 2024

@radulka33 ano podelila si sa s pocitmi a nákonci si sa pýtala, či môžeš byt tehotná. Nikto tu nemá veštecku guľu. Takze ti každá odpovedala, že si máš urobiť test. Ved to je hádam logické, že ak ma žena pocit, že môže byt tehotná, tak si v prvom rade urobí test. Mala si sex? Ano, môžeš byt tehotná. Je to 50 na 50.

ysseba
26. apr 2024

@petra92 Ale veď píše, že slabú menštruáciu dostala predčasne a to 24.4.
@radulka33 Môžeš byť tehotná, ale myslím, že viac prípadov je, že pri tehotenstve absentuje menštruácia. Menštruácia pri tehotenstve je skôr rarita. Preto myslím, že skôr bola ovulácia posunutá, alebo neprebehla ovulácia (nie každá menštruácia znamená, že zákonite prebehla ovulácia a to by vysvetľovalo aj to, že bola slabšia a iná ako inokedy) . No ale možné je všetko - sprav si test a budeš vedieť. Ak by si otehotnela pred tou slabou menštruáciou, test ti to určite ukáže. A ozaj.... držím palce. Prajem aby to vyšlo, keď nie tento mesiac, tak ten ďalší alebo čoskoro 🙂

radulka33
autor
26. apr 2024

@petra92 prepáč pomýlila som sa tak 26 tam malo byť 🙂

radulka33
autor
26. apr 2024

@ysseba zajtra ráno sa chystám na test, tak uvidím .. každopádne by sme boli strašne šťastní keby sa to podarilo 🥰

radulka33
autor
26. apr 2024

@sili82 ja som sa iba spýtala či by som mohla byť to je celé .. nepochopím takýchto ľudí ktorí sa hneď do každého obujú... Preboha keď sa vám to nepáči že niekto niečo napíše tak to ani nekomentuje...toto je stránka kde sa píšu diskusie takže si každý môže napísať a spýtať sa čo chce.a vám ženy ktoré ste reagovali normálne veľmi pekne ďakujem 🥰🥰🥰

ysseba
27. apr 2024

@radulka33 čakame na fotku 🥰

mamina7070
27. apr 2024

tak ako ? co povedal test

sili82
27. apr 2024

@radulka33 vieš čo, tu je každých 5 minút otázka “som tehotná?” Tak sa ani nečudujem, že sú tu už take komentáre. Proste základom zistenia tehotenstva je test.

radulka33
autor
27. apr 2024

@ysseba test ukázal negatívny výsledok, ale stále mi nejde do hlavy bolesť pŕs, ten kratučký slabý menzes , a pichanie v podbrušku .. 🤔🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre