Bolesti bradaviek a podbruška

4. jún 2023

Ahojte baby, prosím Vás skúste blbe komenty vynechať, ja len chcem poradiť, keďže som ešte tehotná nebola .. som cca v 3tt .. a začínam mat bolesti bradaviek, podbruska, cítim obrovsku únavu doobeda, a napríklad strieda sa z mna že mi je veľmi teplo potom mám triašku … mali ste tieto príznaky ? Alebo myslite že jw to niečo iné ako tehotenstvo a mám ísť k lekárovi ..

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jún 2023

@monsterablue lekárka, z krvi, keďže beriem lieky musela som ísť skoro

autor
4. jún 2023

@monsterablue lekárka, bola som na krvi, keďže beriem lieky čo treba vysadiť

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
4. jún 2023

3 tt neexistuje 🙈 najprv si naštuduj základné veci

autor
4. jún 2023

@stellarstar tak hádam viem čo mi povedala lekárka.

autor
4. jún 2023

@stellarstar tak hádam viem čo mi pvoedala lekárka

stellarstar
4. jún 2023

V 3 týždni sa len vajíčko oplodňuje a putuje do maternice a tu sa hcg ešte netvorí

jesenzima
4. jún 2023

To čo popisujes môže byť aj pms...

janulienocka
4. jún 2023

@stellarstar 3 týždeň tehotenstva samozrejme existuje

banalu
4. jún 2023

TT sa pocitaju odo dna poslednej MS (v drvivej vacsine pripadov) ty si pravdepodobne 5-6 tt. Lekarka asi myslela, ze si 3 tyzdne tehotna od ovulacie, nie od poslednej MS.
Kazdopadne - ano vsetko co popisujes je v podstate normalne. Ak si niesi ista, zavolaj Dr. Ale pocit akoby si kazdu chvilu mala doatat MS je uplne normalny.

stellarstar
4. jún 2023

@janulienocka no hej ale žena ešte nevie ze je tehotná a hcg sa ešte netvorí

autor
4. jún 2023

@stellarstar ale predstavte si že keď otehotniwte minuly cyklus ešte koncom tak viete 🙂

stellarstar
4. jún 2023

Tak keď si už 5-6 tt tak áno lebo tam je uz hcg

autor
4. jún 2023

@banalu presne tak

autor
4. jún 2023

@stellarstar myslela som od oplodnenia

stellarstar
4. jún 2023

Tak od oplodnenia +2 týždne to je ten 5-6 tt

lol2219
4. jún 2023

Ved ked si bola u lekara na urcenie tehotenstva, preco sa v poslednej vete pytas, ci MY si myslime, ze je to tehotenstvo a ci mas ist k lekarovi? 🙃

majulino
4. jún 2023

@lol2219 prečítaj si ešte raz. Ona sa pýta či si myslíme, že to nie je tehotenstvo ale niečo iné

mikitilik29
4. jún 2023

Jaaaj bože jak pozerám tak každá druhá žena je odborníčka na tehotenstvo 🤦‍♀️😂

saxana000
4. jún 2023

Ano su to.typicke priznaky tehotenstva. Chlad horuco bolesti unava chute nevolnosti.. vravi sa ze tehotenstvo zacina ako choroba.je ti zima alebo horko si unavena nervozna nechuti ti jest bolia prsia.ale.je aj tych par stastnych jednorozcov co ani nevedia.ze.su tehotne do porodu.

autor
4. jún 2023

@lol2219 myslím či je to tehotenstvom tieto veci ..

autor
4. jún 2023

@saxana000 oh no fufam 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

kiki68
4. jún 2023

Ano je to typicke, tiez som mala do cca 16tt stale tieto stavy, kamoska tiez. Je to normalne a moze byt horsie. Ta unava a zima a teplo je ako z ucebnice

jaskolka
4. jún 2023

Takže keď od oplodnenia 3 týždne, tak si už v 6 tt. To už môžu kľudne začínať nevoľnosti takže áno, môže to byť z tehotenstva.
Len tak na okraj, tehotenstvo sa nepočíta od dňa oplodnenia ale od 1.dna poslednej menstruacie. (aby si potom v tom nemala chaos).

autor
4. jún 2023

@kiki68 to som nečakala že až toto sa mi bude diať.. hlava mi ide prasknúť

ildiko36
4. jún 2023

Este len praskne, to su zakladne príznaky, bude to aj horsie, aj tu aj tam zaboli, nebudes mať dostatok kyslíka, brucho bude vadit pri polohovanie v posteli, bude paliť zaha a podobne..bude toho až moc, zvykneš si🥰
Na čo po pôrode aj zabudneš😉

24mirka
4. jún 2023

Áno, ja som mala tieto príznaky v 1trimes. potom niektoré odzneli..

ceklis
4. jún 2023

Koľko si mala hcg?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre