Bolia ma prsia a brucho, test je pozitívny

polariso
26. apr 2014

Ahojteee...chcem sa spytat...dlho sa s muzom snazime o babo. Uz som malajedno mimomaternicove a museli mi zobrat pravy vajickovod. Objednala som sa do martina ze skusime umele oplodnenie ale teraz mi meska menzes sest dni a vcera som si robila tehotensky test a tak do minuty sa tam objavila druha ciarka aj ked slabo ruzova. Rano som test zopakovala a vysledok ten isty. Muslite ze mozem byt tehotna. Mam priznaky ako na menzes..prsia bolia brucho tiez. Mam velke navaly tepla a zle od zaludka. Moze vysledok tehotenskeho testu ovplyvnit aj nieco ineee. Som trosku nachladnuta ale lieky neberiem ziadne. Dokonca som od dnes vysadila lieky co mam na kev a alergiu. Prosim poradte mi ako to so mnou je....bola by som stastna keby som tehotna bola ale bojim sa aby to nebolo mimomatrnicove. Dakujemmm.

kuwait
27. apr 2014

@polariso ake lieky beries?Nie vsetky sa nesmu v tehotenstve,ak by to mohlo ohrozit tvoj zivot tak ich musis brat.Nebolia ta svaly a kosti?Ak ano to moze byt chripka.

polariso
autor
27. apr 2014

@kuwait nooo mam lieky na riedenie krvi clopitogril wesel duef a nalcron na alergiu. Zodac tiez alergie. Mne moja hematologicka povedala zeao by som otehotnela mam prist aby ea lieky zmenili lebo ten wesel euer moze sposobitvze by sa babo neuchytilo. Este dobre ze mam mobil a mojho gynekologa tak mu rano zavolam a nevh nieco vymysli kerze robi az v utorok poobede. Jojj tak si zelam aby som bola tehotna a bolo to okkkk...inac prave si vybavujeme uver kvolibumelemu oplodnenie co sme planovali...

28031970
27. apr 2014

Čítam ,že si nachladnutá.Choď do lekárne a pýtaj si nejaké probiotiká.

polariso
autor
27. apr 2014

@kuwait a kosti ma nebolia len telo z toho oaslaniam to je tak mam alergiu a ani sprej na dychanie si nemozem dat....hruza.

polariso
autor
27. apr 2014

@28031970 noooo budem musietttt len az zajtra bo lekarne su neni otvorene

kuwait
27. apr 2014

@polariso ja ti to tiez prajem aby si bola a vsetko dobre dopadlo,len sa nestresuj,pekne si lahni ak ta oci nebolia pozri si nejaku romanticku komediu ,uvolnis sa a hned ti bude lepsie,ten mentolovy krem ci balsam si v lekarni kup to ti ulavi.

kuwait
27. apr 2014

@polariso ak beries ventolin tak ten sa nesmie v tehotenstve

polariso
autor
27. apr 2014

@kuwait nie ventolin neberiem. Juj dakujem. Uz lezkammm a hadam trosku aj pospimmmm

kuwait
27. apr 2014

@polariso pospi si nicim sa nezatazuj len odpocivaj

silvikam
27. apr 2014

Moje zlaté, podľa toho čo som videla na Tvojom tehotenskom teste si tehotná určite. Držím veľmi palce, nech to dobre dopadne.

polariso
autor
27. apr 2014

@silvikam dakujemmmmmm...dufam ze to bude ok....

shania31
27. apr 2014

Tehotna zrejme si. HCG by sa malo pri prosperujucom tehu zdvojnasobit kazde 2-3 dni. Odporuca sa testovat preto obden a pouzivat ten isty druh testu.
A pozor na to prechladnutie, 5-6 tt je dost rizikovy. Ako hovoria lekari bud sa to udrzi alebo nie.
Takze vela oddychovat.

silvikam
27. apr 2014

@polariso Ver že bude, porozprávaj sa s lekárom a ja Ti z vlastnej skúsenosti radím aby Ti predpísal lieky na udržiavanie tehu do 12 tt /Duphaston, Utrogestan/ a papaj aj nejaké tehu vitamínky.

natalca
27. apr 2014

@polariso na tu bolest hlavy aj teplotu mozes pokojne dat paralen a na kasel skus karamelovocibulovy caj, recept najdes na nete a tiez tymianovy je dobry a na tanierik ked budes spat si daj rozkrojenu cibulu, bude tam sice smrad, ale aspon sa vyspis, bude sa ti lepsie dychat 😉

polariso
autor
27. apr 2014

Joj dievcata dufam ze to vsetko dobre dopadne. By som sii to uz zasluzila. Budem vas informovat.

polariso
autor
28. apr 2014

Tak uz som bola s mojim hroznym kaslom u vseo. Doktorky. Dala mi kalciovy sirup a na teplotu parakenze to tehotne mozu. O stvrtej idem estena hematologiu. Zajtra poobede na gyndu vraj v druhom tyzdni by malo bytnieco vidiet v maternici...hmmmm uvidimmmm..

shania31
28. apr 2014

@polariso
Cize uz si v 6 tt?? Nie v 2 tt 😀 No v 6 tt zvykne byt vidno - niektorym uz aj srdiecko zacina byt, niektorym az v 8 tt. Ale lekar by mohol vidiet, ci sa uhniezdilo na tom spravnom mieste 😎
Praveze max paralen tehulkam davaju - aj mne, ked som mala horucku, ked som bola v nemocke. Ale zrejme problem u Teba je, ze si momentalne v 1. trimestri.

polariso
autor
28. apr 2014

@shania31 ale kde podla mna som lenv druhom tyzdni. Vseobecna lekarka ma presviedca ze uz vtedy vidno nieco v maternici. Ale mne sa tonezda. Najlepsie sa tozisti sjrvi. Ak hormonbude radt uchytilo sa normalne v maternici. Ak bude klesat takt o bude mimomat ktore som uz razmala. Teraz sedim na hematologii s teplotou 37.6....aje mi nanic

shania31
28. apr 2014

@polariso
Tehotenstvo sa pocita od 1. dna poslednej menstruacie- nie od ovulacie...... 😉 Aj na UTZ pocas celého tehu sa udava 1. den poslednej menstruacie....

polariso
autor
28. apr 2014

@shania31 jujjjj vidis to som nevedela...takze ked som mala menzes 23.3 tak to som uz tehotna dlho hehe...

kudusko
28. apr 2014

Ahoj polariso takze som mala pravdu vsak to je krasna ciarka aj ja si budem robit takeho 3tieho a kolko ti vlastne meska?
🙂

polariso
autor
28. apr 2014

@kudusko mne meska menzes osem dni....ale mne to posledne mesiace chodilo ako ea chcelo. Ci je to ok sa dozviem az nasledujuce dni podla krviii

polariso
autor
28. apr 2014

Tak hematologicka mi oznamila ze mam geneticky zlu zrazanlivost krvi ktora sposobuje to ze mam problemy s otehotnenim. A kedze som zjavne tehotna moze sa stat ze potratoim alebo to bude mimomaternicove. Hned mi nasadila anopyrin a ak sa tehotenstvo potvrdi da mi injekcievdo brucha. No problem je v tom ze ja zle reagujem na tieto lieky. Takze neostava mi nic ine len cakat co bude. A to uz mam teplotu 38.5. Ja uz fakt neviem co som v zivote niekomu epravila ked msm taku smoou. Dievcata drzte mi palcekyyy.

kudusko
28. apr 2014

@polariso Drzime aj moja mala ma tieto problemy mame to aj my okrem mna ale viem co to znamena myslim na teba a drzim palceky 🙂 😉

polariso
autor
28. apr 2014

@kudusko dakujem velmi pekneeeeeee

polariso
autor
29. apr 2014

Tak uz mam v rukach vysledky testov na tehot.hormon. co ja odhadyjem dlzku oplodnenia tak dva tri tyzdne hodnotu mam 352. Takk uvidim ako sa k tomu vyjadri doktor poobede. Drzte palce.

polariso
autor
29. apr 2014

Tak dievcata v maternici mam 2.4mm babatko
No uz len cakat dalsie dva tyzdne nato ci mu bude byt aj srdieckp a hlavne ako mpje telo zvladne pichanie injekcii do brucha. Dostala som hormony aj na udrzanie tehotenstva. Jujjk som stastnaaa. Nech to len dobre dopadneeeeeee

tomiholjubavi
29. apr 2014

@polariso gratulujem velmi srdecne 🙂 z celeho srdca ti zelam krasne zdrave babatko 🙂

kveta
29. apr 2014

@polariso Gratulujem. Len tak dalej.. 🙂

shania31
30. apr 2014

@polariso
Treba stale verit, ze vsetko dopadne ok a nepripustat si nic zle.
My sme sa 4 roky snazili o babo a cele tehotenstvo som mala statocne s prepacenim "odsrane". Aj ked som sa bala kazdeho dna, co bude, co je s bábätkami- ani raz som si nechcela pripustit, ze do nevydrzime do konca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre