Bolia ma zuby, hlava a som ospalá. Som tehotná?

juzanka151
20. apr 2012

Ahojte ,chcela som sa Vás opýtať či moje príznaky by mohli byť aj príznakmi tehotenstva aj ked sa mi to na 10 den zda skoro . Asi pred dvoma dnami ma zacali boliet predne zuby aj napriek tomu ,ze kazy nemam ale mam ich velmi citlive az velmi , dnes mi pol dna bolo dost zle bolest hlavy a pocit ako by mi obed velmi zle sadol aj napriek tomu, ze to bol lahsi obed , taks om si po prichode domov lahla a zdriemla asi na 3 hodiny no po prebudeni som sa necitila vobec dobre.

anjelicek26
21. apr 2012

@juzanka151 - ruku na srdce - hcg ak je pritomne na urovni 6-8 jednotiek skutocne nemoze sposobovat bolest zubov. ( co by sposobilo tych par tisic jednotiek, co budes mat o dva tyzdne? ) Unavu chapem, citit sa zvlastne chapem, ale zuby? Daj tomu este 3-4 dni a budes mudrejsia.

ikke
21. apr 2012

to su priznaky aj obycajnej chripky... presne ako pise anjelicek, pockaj este par dni a uvidis 😉

anjelik2509
21. apr 2012

ja som mala na 10.deň už nejaké príznaky, že sa vo mne niečo deje, ale to som ešte nevedela, že čo sa robí...Ale to čo opisuješ mi ako tehotenské "problémiky" nepripadá, skôr ako nejaká viróza, ako píšu baby vyššie...Pár dní ešte vydrž a uvidíš 😉

mandragora22
21. apr 2012

tiez mi to pripada ako chripka 😀

gabuci
22. apr 2012

Určite nejaká choroba na teba lezie.Prechladnutie,chrípka...Príznaky tehu nesúvisia so zubami.Mne začali bolieť prsia,predtým nikdy neboleli ked som mala dostať menzes,aj na jemnučký dotyk boli bolestivé,potom taká únava sa k tomu ešte pridala,aj ospalosť poobede...

pink_lady
22. apr 2012

mozno si ln "ofuknuta" -...z vetra moze tiez hnusne bolet zuby, hlava...a clovek sa citi jak mechom udrety 😅...a vietor je posledne dni dost neprijemny

tanapeta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katasa
3. jún 2012

pochybujem 😀

bambi2
3. jún 2012

@juzanka151 @anjelicek26 ja ked som bola oba krat tehu, som mala velmi citlive zuby a aj ma pobolievali napriek tomu, ze mam zuby zdrave... hned som vedela, ze to bude tehu a aj bolo. takze to kludne moze byt 🙂

amadora
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinkaaninka
3. jún 2012

ak takto premýšlaš,s dieťaťom ešte počkaj,kým dozrieš.

aduskatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
3. jún 2012

ináč, to aj ja keď si zdriemnem na 3 hodiny, tak sa necítim vôbec dobre 😀 😀 😀

sonicka777
3. jún 2012

No môžu to byť aj príznaky tehotenstva, pretože Ja som sa tiež pár dní po tom cítila veľmi unavená, začali ma pobolievať strašne prsia, hlava a nakoniec som dostala ,, tehotenskú nádchu´´ a keď ma začali pobolievať aj zúbky a začali byť citlivé a potom sa ešte každý večer pridalo pálenie záhy, tak som vedela ,že som v tom 🙂 ..,ale môžu to byť aj príznaky virózy..a pri prvom som mala iba citlivé prsia a každodenné nevolnosti ktoré ma trápili ešte aj v deň pôrodu 😖

danu
3. jún 2012

@juzanka151 skus sa pozriet, do tem, na ktore ti dala linky traktor, pripadne sa v niektorej este opytaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre