Bruško v 3. mesiaci

28. jún 2020

Ahojte mamičky 🖐️ chcem sa vás opýtať že dá sa nejako zistiť že aké veľké bruško budeme mat v tehotenstve? Moja sestra je v 3. mesiaci a je oproti mne dosť chudunka ma asi 170 cm a 53 kg a bojí sa že keď si nedá v tehotenstve úplne obtiahnute veci ani si nevšimne nikto že ma bruško tak sa pýtam vás je dosť možné že chudé ženy budú mať malinke a tie '' silnejšie'' veľké? 😄😊😊

zuzka251
28. jún 2020

No ja som mala vzdy utlu postavu, 160/48 a od 7.mesiaca uz chodim s futbalkou 🙂

evittam
28. jún 2020

Je to individuálne. A coho sa konkrétne akoze boji? Nejak jej záleží na tom ze vsetci neuvidia ze je tehotna?
Prave u silnejších zien si veľakrát nevšimnes ci je tehotná alebo ma len brucho na zaklade obezity.😊😉

kiki68
28. jún 2020

Ja som mala vzdy utlu postavu, jedine co na mne svietilo boli prsa, ziadne boky, stehna. A teda brusko mam obrovske na svoju postavu. Ziadna prdel, len brucho zrazu vpredu. Odzadu neni vidiet ze som tehu ani tyzden pred porodom. Hlavne nech kremuje brusko, lebo strie mozu byt potvora.

evittam
28. jún 2020

@kiki68 Môže sa aj kupat v oleji a ak ma mat strie tak ich bude mat. Neexistuje žiadny "zazracny krem z reklamy".😉 Bohužiaľ.

maja367
28. jún 2020

No čo ja viem som taká pevnejšia a na foto som začiatok 6 m . Je to individuálne .ja som mala dcérku dosť v krížoch

jaskolka
28. jún 2020

Nedá sa to, jednoducho bruško ovplyvňuje viac faktorov, uloženie bábätka, množstvo plodovej vody, celkovy typ postavy ženy. V 3 mesiaci ešte nič nemusi byť vidno, a v 4 sa odrazu bruško nafúkne a je to jasné 🙂🙂zase ja som z tych "väčších" žien ale nikto si nepomyli tehotenstvo s buclatostou, lebo malý sa mi uložil dopredu, čiže jednoznačne vidno tehotenske okrúhle brucho 🙂

qwert87
28. jún 2020

Nie je to len o type postavy. Záleží aj od toho ako je bábätko v brušku uložené. Čínska stretávam v okolí tak väčšinou chudým ženám bruško hneď vybehne. Ja som taký priemer čo sa týka postavy, teraz som tretí krát tehotná, čo som čakala že bruško vyskočí hneď, predsa maternica si už pamätá, dva pôrody za sebou, tak nie. Je omnoho menšie ako v predchádzajúcich dvoch tehotenstvach. Momentálne som 21tt a vyzerá len ako lepšie najedená a okolie si ešte nič nevšimlo. Nech si hlavne užíva tehotenstvo, prejde to rýchlo.

deti95060810
28. jún 2020

štíhla postava - 51 kg.
Prvé tehu som nemala do 6 m žiadne brucho ale potom obrovské....
A potom tie ďalšie tehu boli dievčatá - tam som mala zas také malinké bruško, že ani susedia si nevšimli že som tehotná....
podľa mňa je to od toho ako je uložené bábo v maternici - je viac typov a potom je to aj genetické....Takýto istý problém mala aj moja mama....

kiki68
28. jún 2020

Tak tu som pred a teraz v 40tt

lenuska9999
28. jún 2020

Veď je ešte len v 3. mesiaci. Kľudne jej môže bruško začať rast až v 5.tom. A určite bude vidno, že je tehotná keď je taká chudunka

mattkapd
28. jún 2020

Otehotnela som keď som mala 47 kg.. Rodiť som išla ako 70kg..iba brucho som mala po pôrode 55kg a teraz 49kg a žiadne strie

diaalex
28. jún 2020

165cm a 54kg keď som otehotnela, do 5.m som nemala žiadne bruško a potom úrazu hup... šla som rodiť so 69kg a mala som len veľké bruško 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre