Bruško v 5. mesiaci

patkax
18. jan 2023

Ahojte žienky 😊 chcela som sa opýtať aké ste vy mali bruško v 5 mesiaci 😇 viem že ono to aj záleží ako kto má akú postavu…Ja som trošičku bola pri tele na začiatku tehotenstva a teraz už mam velke bruško vidím ako mi rastie ako sa mení ☺️ Tak ma zaujíma ako ste vy boli na tom 😊

jesenzima
18. jan 2023

@patkax ja som teda chudá, ale pri prvom mi brucho vykuklo až okolo 7 mesiaca.. ale ja som mala celkovo malé brucha, aj keď deti mali obe 4kg..

nataliik
18. jan 2023

Pri oboch tehotenstvach bruško male, v podstate vo volnejsom tričku do 6.mesiaca nebolo vidno.
Ale pri 1. Som pribrala hrozne na bokoch. Pri druhom som zasa schudla 😊
Ale je to fakt individuálne. Keď som si porovnávala s inými, niektoré mali bruško ako v 9.mesiaci aboli rovnako v 6.

cakambabatko
18. jan 2023

Ja som v až do 7.mesiaca mala úplne ploché brucho😁

jaskolka
18. jan 2023

Ja som silnejšia, ale brucho som mala fakt dosť skoro a normálne bolo tehotenske (nedalo sa stiahnuť 😆). Pri synovi už v 16 tt bolo to viditeľné a pri dcére ešte skôr, už v 3 mesiaci sa ma suseda pýtala, že či čakáme bábätko.

jabuducanevesta
19. jan 2023

@patkax tiež som bola pri tele a na mne nebolo vidieť bruško, zapla som vetrovku akoby nič, malý bol uložený v bokoch,,,

malacibulka
22. jan 2023

Niekomu vykukne uz 4 mesiaci, niekomu rastie "do chrbtice" a ukaze sa az v 8 mesiaci. Moje rastie do dialky a aj do sirky, od 5 mesiaca uz ma pustaju pred seba ludia v rade v potravinach 🙂

zuzi0911
22. jan 2023

No také,, ze si ma pomýlili v nemocnici s rodiacou ženou 😁

sunny_g
24. jan 2023

Tretie tehu, 5mesiac začínam 🙂 v predošlých tehu som takéto mala okolo 6-7m čakala som chlapcov a teraz dievčatko 🤗

nkns
28. jan 2023

@patkax Ahoj🙂
Ja začínam 21 týždeň a musím povedať,že bruško mi asi v priebehu dvoch týždňov teda riadne vykuklo/vypuklo. Som až z toho trošku nesvoja. Lebo mi je ťažko,občas ani nevládzem vstat. Mám pocit,že mám v brusku tri babätka.A to som išla hore iba o 2kg. Už teraz mám stres čo bude dalej.Pri prvom som ešte v takomto období/čase nemala nič alebo teda ako keby som sa len lepšie najedla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre