Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

simis105
autor
23. okt 2013

@simonkazga
6 rokov, bola som na hociakých vyšetreniach, leparoskopii a mnoho dalších.... manžel nema spermiogram na 100%
ale povdali že je to v poriadku že v tom by tiež nemal byť probém... Celé roky mi všade hovorili že mám čakať,
moja obvodná gynekologička mi nedávala ani len žiadne vitamíny, nič... už som sa chcela zmieriť s tým že z toho
nič nebude. A zrazu mi kámoška/susedka navrhla aby som išla sňou k jej dokorovi (sukromínkovi) aby som si dala
ešte jednu šancu a nelutujem že som šla!!! cítim že sa konečne niečo deje, verím že sa nám to ,,s nim" podarí!!!
keď nie teraz tak nabudúce, vždy ma tak povzbudí že sa až bojím či to nerobí iba preto aby som tomu verila, ale funguje to 😀

simonkazga
23. okt 2013

@simis105 my sme sa snažili len 13mesiacov, ale aj ja som ostala tehu po tom, ako som vymenila lekára 🙂 U nás to fungovalo presne opačne, do mňa doktor pchal hormóny hlava- nehlava bez testov. vraj ak by som mala hormóny v poriadku, tak by som už bola tehotná. A paradoxne sa podarilo po tom, ako ma ten nový lekár objednal do gyn-fiv a kázal do vstupného vyšetrenia vysadiť všetko hormóny, kvapky, čaje všetko. Deň po vstupnom vyšetrení som zistila, že čakám mimi. Zároveň som sa veľmi bála, lebo v gyn-fiv mi robili všetky možné vyšetrenia aj podrobný ultrazvuk a nevšimli si, že som tehotná. A bola som 😀

simis105
autor
23. okt 2013

@simonkazga
ja som bola tiež v gyn-five. tiež mi porobili vyšetrenia, mala som vtedy daku infekciu tú preliečili a potom som šla na
laparoskpiu, ta dopadla dobre a potom mi iba povedali že inseminácia, ale to som nechcela. chcem mať babatko
klasicky 🙂 😉

simonkazga
23. okt 2013

@simis105 všetko je možné, len tomu treba veriť. Mám kamošku, ktorej diagnostikovali PCOS. Mesiac čo mesiac chodili do centra (aj viackrát), brala rôzne lieky, podstúpili IUI - neúspešne. Nie a nie sa docieliť, aby mala prirodzenú ovuláciu. Tak sa teda rozhodli pre IVF, ale s tým, že pol roka počkajú. Trocha si oddýchnu a ide sa do toho. Na poslednej kontrole lekárka ešte skonštatovala, že zas nebude ovula a babenka je momentálne v 30tt. Toť ovulácia bola, len o týždeň neskôr. Lekári sa môžu aj na hlavu postaviť, príroda si zariadi svoje 🙂 Iná kamoška mala prvé dieťa z IVF. Po pôrode sa ani nechránili, veď mala lekármi potvrdené, že je neplodná. Vieš si predstaviť ich prekvapenie a radosť, keď zistili že je tehotná - spontánne, úplne prirodzene.

simis105
autor
23. okt 2013

@simonkazga
mam rada takéto príbehy, naplňajú ma optimizmom, a dúfam že aj ja raz budem takýto príbeh prísať 😉

majka_3
23. okt 2013

@duda223 Ano....po clostilbegyte je vacsia sanca na dvojicky 🙂 😉

simonkazga
24. okt 2013

@simis105 zajtra je už piatok 😀 dnešná bazálka?

simis105
autor
24. okt 2013

@simonkazga
no dnešná bazalka ma sklamala, mylsím že keby neberiem duphík tak dostanem dnes mrchu.
Bola iba 36,9 ☹

simonkazga
24. okt 2013

@simis105 nezúfame, myslíme pozitívne - pamätáš?! Teplota sa má držať nad ovulačnou teplotou, to sa nikde nepíše ako vysoko. Ocikáš test?

simis105
autor
24. okt 2013

@simonkazga
asi hej, ale ja sa bojíííííííííím....

simonkazga
24. okt 2013

@simis105 ber to takto, najhoršia varianta je, že sa budete musieť s drahým budúci mesiac milovať ešte intenzívnejšie 😎 Prezradím ti, každé jedno ráno (dokonca aj po //) sa mi trasli ruky keď som šla merať teplotu. Za tých pár sekúnd mi hlavou prebehlo všeličo. Dokonca neskôr ako som stála pred dverami doktora a čakala na poradňu som sa triasla, že sa furt všetci báli, že im tam odpadnem. Báť sa budeš furt, ale aspoň sa dozvieš na čom si. Keďže to nebude z ranného, počkaj si pár hodín pred cikaním, aby vzorka nebola moc rozriedená.

simis105
autor
24. okt 2013

@simonkazga
ja to cikám hned ráno, to už by som potom nezvládla tolko čakať

simonkazga
24. okt 2013

@simis105 som ťa zle pochopila, ja že dnes ideš skúsiť test. jasné, hneď ráno

simis105
autor
24. okt 2013

@simonkazga
ale ako vravím, vôbec nebudem prekvapená keď bude negatívny, skor naopak 🙂

majka_3
24. okt 2013

@simis105 drzim staaale palce 🙂 a vies ako som natom ja? 😀 idem testovat v sobotu 😀

simis105
autor
24. okt 2013

@majka_3
a ty si vlastne aky DC?

majka_3
24. okt 2013

@simis105 no ved ja tomu mojmu cyklu vobec nerozumiem a ani sa nesnazime o druhe babo len proste som si chcela zistit ci moje telo ovuluje.tak na 10DC ma bolelo brusko take ako keby plodne dni..no testy som kupene nemala cize som nevedela zistit ci mam ovulku...o tri dni nato som kupila ovu testy....pridam foto vyzerali takto.... cize som si myslela ze ovu bola lebo prvy je o nieco tmavsi ako ten posledny ale ten tam nemam uz odfoteny....no a od vtedy ma staaale boli brucho....staale....zabudla som dodat ze mm si zabudol nasadit ochranu na cca 12dc 😀 cize dnes som robila ovu test a vyzera takto... cize zeby som mala az teraz plodne dni? som 23DC

majka_3
24. okt 2013

Co hovoríš? 😀

simonkazga
24. okt 2013

@majka_3 ako ja neznášam ovulačné testy, nikdy som nemala pozitívny, nikdy. Ale tento sa mi zdá byť jasne pozitívny. Šup - šup vrhnúť sa na chlapa, alebo ho vysťahovať do obývačky. Podľa toho čo plánujete alebo neplánujete 😎

magimary
24. okt 2013

@majka_3 toto už môže byť pozitívny aj z tehotenstva 😅 😉
/za predpokladu, že by bola OVU skôr, ako si začaka testovať/

majka_3
24. okt 2013

@simonkazga no ak by sa zadarilo tak by sme sa velmi tesili ale neplanujeme ...stat sa moze hoci co 😉
@magimary ale na tehu test je skoro ze?
ci? 😅 😅
lebo tehu test nic neukazuje mozno domyyyslaneho ducha 😀 lebo viem kde ma byt 😀

simonkazga
24. okt 2013

@majka_3 šup sem fotku, pokukáme 😉

majka_3
24. okt 2013

@simonkazga nieje tam nic naozaj 🙂 domyslaneho ducha by si nevidela 😉 😉

magimary
24. okt 2013

@majka_3 no na tehu test je ešte relatívne skoro
/niekomu už môže ukázať, niekomu ešte nie 😉/

majka_3
24. okt 2013

@magimary no uvidime neskor 🙂

simis105
autor
24. okt 2013

@majka_3
Sú to pekné paličy 😀 ale ja sa v tom fakt moc nevyznám! dnes ako som šla z práce, všetko mi prišlo akosi lúto.
strašne sa mi chcelo plakat ale ani jedna slza. a zrazu ked jedna vypadla tak dalšie som už nemohla zastaviť...
asi je toho na mna trocha moc alebo ten duphaston?!?!?! teraz som uz v poho, manzel ma trocha upokojil 🙂

majka_3
24. okt 2013

@simis105 mojaaa nebud smutna 😉
zajtra rano budes testovat?
hned ako vstanem som tuu 🙂 a cakam tu od teba // 😉 😉
vyskusam aj ja cik co to spravy 😀

simis105
autor
24. okt 2013

@majka_3
práve mi muž vrátil test, ale ja fakt neviem či nájdem odvahu si ho spraviť! 😕 rozmýšľala som že to spravím
podľa toho akú budem mať bazalku 🙂 dnes som mala iba 36,9 😒 keby ju mám 37,0 a viac tak si ho spravím
ale ak nie asi to bude zbytočné 🙂

majka_3
24. okt 2013

@simis105 nikdy nic nieje zbytocne... neriad sa bazalkou 😉 testuj 🙂

simis105
autor
25. okt 2013

@majka_3
Ahoj! Tak bazalka bola rano 37,0 tak som to skusila a vysla mi krasna jedna ciarocka.... 😒 no nevadi!
Len by som teraz najradsej vysadiila ten duphik nech pride mrcha a ze by som zacala nove kolo....
ale neviem, asi ho radsej doberiem ako mi radil doktor a ptom uvidime co dalej.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre