Čo poviete, som tehotná?

barborkakr
8. jan 2021

4 dni pred menstruaciou, clear blue vysiel negat, tento som ale zvrchu viac “pocikala”, ci to moze byt dusich tym? Dakujem

klarissa25
8. jan 2021

nie je tu foto..každopadné ak je premocený tak vidno max kanalik

barborkakr
autor
8. jan 2021
barborkakr
autor
8. jan 2021

@barborkakr ahoj, omylom mi ju nenacitalo...

klarissa25
8. jan 2021

@barborkakr to mas negatívny test,

barborkakr
autor
8. jan 2021

@barborkakr len som test nemamocila. ale dala pod prud a tym padom bol viac mokry, ci to nie je tym...

angi07
8. jan 2021

@barborkakr podla mna tento test je jasne pozitivny. 😊nie je premoceny .skus zajtra alebo o 2 dni

barborkakr
autor
8. jan 2021

@angi07 ale aj ked zvrchu som ho !ocikala"?rano som robila aj digitalny clear blue a vysiel negativny...dalsie testy uz nemam a v utorok cakam mrchu...

klarissa25
8. jan 2021

@angi07 ta čiarka je daleko. to maš len ten spoj....

angi07
8. jan 2021

@barborkakr clear blue je tusim 20 citlivost . ja som takyto test mala doobeda a poobede tam uz bola silnejsia ciarka. a na druhy de. uz kolajnice.😊kup si 10 citlivost a sprav este jeden zajtra rano. podla mna nie je premoceny ...to inak by vyzeralo

barborkakr
autor
8. jan 2021

@klarissa25 moze byt..

angi07
8. jan 2021

@klarissa25 podla mna vobec nie je daleko .....je taky aky ma byt

anjelicek26
8. jan 2021

Podla mna je presne tam kde ma byt ta ciarka a celkom jasna.

milanija
8. jan 2021

@barborkakr podľa mňa je pozitívny 🙂 a ak áno tak gratulujem 😁 daj potom vedieť

klarissa25
8. jan 2021

@anjelicek26
@milanija ja som už asi slepa :D :D :D tak každopadne idealne nech skusi o dva dni..

anjelicek26
8. jan 2021

@klarissa25 podla mna jej bude silniet, pekna ruzova ciarka. Vacsinou tu baby davaju duchariny, tu ju vidno 😂

barborkakr
autor
8. jan 2021

@anjelicek26 tak musim dnes znova do lekarne, zajtra vyskusam, dakujem baby, ten clear blue sa mi zdal tutovka vzdy tak ma dnes zneistil😊

rosalie1411
8. jan 2021

@barborkakr presne ako píšu baby, je pekne pozitívny.. 😊
Digitálny ti neukázal, lebo ma slabšiu citlivosť a ešte máš dosť dní do MS.
Skus zajtra ráno ďalší takýto palickovy s citlivosťou 10. Čiarka by mala každé 2 dni silniet.. 😊

barborkakr
autor
8. jan 2021

@rosalie1411 dakujem😊🙏🏻Skusim

alica_matejka
8. jan 2021

aj ja si myslim, ze ide o pozitivny test a nie o precikany. ale aby si si bola ista, tak si sprav este jeden a radsej si odober moc do nejakej nadobky a namoc test. tak budes mat istotu, ze nebude precikany ani nic ine.

snazilka777
8. jan 2021

Podľa mna je tam 🥰

nini1010
8. jan 2021

Je to uplne jasne pozitivny test a navyse mamatest je velmi spolahlivy.Mne vysiel pozitivny tiez uz 4 dni pred MS.

mikasz
8. jan 2021

@barborkakr ja myslim, ze to tam je 😉 ja som mala takeho slabeho ducha a o 2dni uz ciarka pekne stmavla. Zopakuj a ak bude tmavsi, mozes sa potichucky tesit, aby ms neprisla ✊🤞
Na digi je skoro, ten ukaze az po vynechani ms vacsinou, alebo ked by si mala uz silne ciarky na tomto

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborkakr
autor
8. jan 2021

@mikasz tak gratulujem, kedy si si robila?

barborkakr
autor
8. jan 2021

@anabell1985 dakujem, inak mas krasne meno 🙂

barborkakr
autor
8. jan 2021

@alica_matejka idem kupit dalsi mama test a urobim z misky, len tu som nemala po ruke a mala mi neda ani sa v klude otestovat/vycikat :D

mikasz
8. jan 2021

@barborkakr dakujem, ale to je uz par rokov stary test, maly ma uz 2,5r 😁 robila som tusim den-dva pred ms

snazilka_bio_mamka
8. jan 2021

podla mna je pozitívny. A clearblue sa neoplati robiť pred MS ma nizsiu citlivosť. To fakt az mozno tyzden po vynechaní MS

barborkakr
autor
8. jan 2021

@mikasz aha oki :D

barborkakr
autor
8. jan 2021

@snazilka_bio_mamka nevedela som, pri prvej mi hned ukazal, ale uz viem a dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre