Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa otehotnieť aj 2 dni po ovulácii?

rooni
22. júl 2014

Ahojte baby, mam taku otazku, myslite ze sa da otehotniet aj 2 dni po ovulacii? Je tam nejaka sanca? Mate s tym niektora skusenost? dakujem 🙂

l3yla
22. júl 2014

ano da 😉

olifcek
22. júl 2014

otehotniet sa da kazdy den v mesiaci :-P

zuziklc29
22. júl 2014

Nie. Ovulacne vajíčko po 12 hodinách zaniká

trdielko31
22. júl 2014

dá, prečo nie 🙂 ja som otehotnela 1x tesne po MS a teraz podľa tabuľky na nete 2 dni pred ovu 🙂

paskolinka
22. júl 2014

presne ako pise @zuziklc29 zivotnost vajicka sa pocita na hodiny. vacsinou sa uvadza, ze vajicko prezije maximalne 12-24 hodin, takze 2 dni je uz asi trochu moc. na druhej strane urcit presnu hodinu ovulacie asi nedokazes, takze aj tak nevies, na com si 😉

lenocka_lm279
25. júl 2014

urcite ano pretoze ja som toho zivym prikladom pretoze my máme vdaka tomuto posunuty termín o tyzden pretoze k oplodneniu doslo az týzden po ovu. Takze podla mna je to mozne. 🙂

ria88
29. júl 2014

nie, dva dni po ovulacii sa neda, vajicko je oplodnenia schopne maximalne 24 hodin, ale ak si nie si dnom ovulacie na 100% ista (!!!) - ultrazvukove potvrdenie, meranie bazalnej teploty - tvar sa nadalej, ze nebola a ak sa snazis o otehotnenie, normalne majte sex a ak je to opacne, tak sa zase chran.

1234lubka
29. júl 2014

da..never vsetkemu co sa pise na konovy a na nete...neverilaby si kolko deti beha pi svete co bolu splodene nize len dva dni po ovu..poznam pripad kedy zena otehotnela a nemala nechraneny styk pocas ms...kamoskinej segre praskla guma den po ms a takisto otehotnela....

nigguska
29. júl 2014

Joooooj boze baby...kde vy na tieto veci chodite????? Ako sa moze otehotniet bez ovulacie??????? Najskor si precitajte nieco o tom a potom piste.....!!!!! Otehotniet sa da len pocas ovulacie! A to,ze v kalendariku mate napisane,ze na 14dc je ovulacia tak potom sa necudujem,ze pisete taketo keci.....Kazda zena ma ovulaciu inokedy. Niektore aj pocas ms,niektore tesne po a niektore (ako napriklad aj ja) az na 23dc....navyse,spermie v tele zeny dokazu prezit 2-3-4 dni cize ak "otehotniete" dva dni pred ovulaciu tak to,ze ste mali styk dva dni pred, neznamena ze ste v ten den aj otehotneli.tak netrepte tu blbosti!
Cize odpoved na tvoju otazku,po ovulacii sa otehotniet neda.Zisti si,kedy mas v skutocnosti ovulaciu pomocou bazalnej teploty alebo ovu testov alebo folikumetrie.

zuzanockamt
29. júl 2014

len v case ovulacie 🙂 ... logika ... po ovulacii uz nie

janik1973
10. nov 2019

Chcem sa spytat ci ked mam ovulaciu dnes z muzom maly styk a do 8 dni mam dostat mrchu ci sa da otehotnet dakujem za radu

zuza653
15. dec 2019

Ahojte babi mešká mi MZ už 4 dní je to možné abi som bola tehotná mavám 28 cviklu a bolia ma prsia a pot brúško mám bieli vitok je to možné prosím poraďte mi

veronika3184
15. dec 2019

Teoreticky mozno ano lebo podla prirodzenych metod ked sa chranis pred tehotenstvom tak az 4 den po ovu mozes mat styk aby bol bezpecny. Lebo niekedy mozes mat ovu aj dve v kratkom case za sebou a preto az na 4ty den mozes.

bibih
15. dec 2019

@nigguska Dobry den a ked tak viete, chcela by som sa opytat ako je mozne, ze som chodila k lekarovi sledovat folikul. Jeden mesiac bolo, ze no, mame po ovulacii, dalsi zacneme riesit ako bude rast vajicko a teda moznost otehotniet. Odvtedy ziadna menstruacia a krasne zdrave dieta. A teda ziadny 14ty den, ale lekar to vyslovene sledoval, kedze nam nejako neslo mat babatko.. A mala som po ovulacii a pred menstruaciou, ked som otehotnela..Tak neviem, podla mna naozaj to nie su uplne blbosti co tu pisu ine mamky..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli