Duch, alebo chybný test ?

mims1520
13. aug 2018

Ahojte.
Dnes som 9DPO a kedze som netrpezliva urobila som si rano test. 4-5-6dpo ma velmi bolelo podbrusko a kríže, myslela som ze som prechladla. Akoby som sla dostat menštruáciu. Posledné 3 dni ma trapi bolesť pŕs prirovnala by som to k svalovke. Test vyšiel takto, naozaj neviem ci je chybny alebo tam ta druha čiarka v pohode je. V zapati som si robila clearblue digitálny, ktory vyšiel negatívne. Som teda trosku zmätená. Ci je naozaj prvy test len chyba, alebo rozdiel v citlivosti(prvy klasicky pepino cistlivost 10 druhý clearblue digitál 25) spravil to ze druhý vyšiel negatívny. Prve dve fotky su fotené prakticky hned po potrebe posledny asi 10-15min po. Budem rada za každý nazor 🙂

shilla23
18. aug 2018

@mims1520 obcas nieje chyba obcas treba vydrzat .. a za dalsie neobvinuj seba ze si mlada baba a zatial nic vela krat sa deje ze bud je par nekompatibilny alebo muzove spermie pomale nemusi byt v zene ziadny problem ale to urcite nebude tvoj pripad ja si myslim ze si a ked nie tak budes.. treba sa snazit ale nie tlacit na pilu a neviem ako skusate ale vela parov otehotnie cez mrchu 😉

mims1520
autor
18. aug 2018

@shilla23 jasne, ja nikoho neobvinujem, manžel je mladsi ako ja, obaja športovci neverím, ze to niekedy nevyjde🙂 len sa po každom neúspešnom pokuse pýtam samej seba ci nam nieco nechyba. Mens. zatial nic, prsia boľavé najmä zboku uplne ako svalovka a moje nachladenie trvalo zázračne len dva dni 😂cele je to nejake divne stale mam bolesti dve hodiny pred menštruáciou a spustí sa. Teraz nic. Raz su to krize raz podbrusko. Bazalka sa stale drzi 37.1-37.2-3 tusim
Ze raz pred týždňom mi skočila na 37.4 odvtedy sa drzi v tom rozmedzí

shilla23
18. aug 2018

@mims1520 no moja mila menstruaciu necakaj 😉✊✊✊

mims1520
autor
18. aug 2018

@shilla23 uverím az ked uvidim
😂 je to tento mesiac ine pripúšťam
Ale ja som uz taká zmagorena neúspešnými pokusmi, ze az 😩 uz som ani testy nekupovala počkám si asi na svoj ortiel 😂

shilla23
18. aug 2018

@mims1520 hej nesil to vobec ked ti bude aspon dva dni meskat urob.. kedy mas mat ?

mims1520
autor
18. aug 2018

@shilla23 dnes. Ale bolesti mam dnes treti den. Teraz poľavili kŕče,
Cítila som ich najmä rano. Teraz mam skor pocit “ horenia” pŕs. No nic príliš sa na seba teraz pozerám co je zbytocne. Chcem testnut az ked pridem opat na Slovensko Cize mozno utorok

micayla997
18. aug 2018

@mims1520 čítam tvoju diskusiu držím palčeky ❤️❤️❤️ Moj test ukázal takú čiarku keď mi meškala 10 dni!

mims1520
autor
18. aug 2018

@micayla997 Dakujem velmi pekne a dodatocne blahozelam 🙂

micayla997
18. aug 2018

@mims1520 ďakujem,už to mám zachvilku za sebou 🙂 iné príznaky nemáš ?

mims1520
autor
18. aug 2018

@micayla997 vsetko je v podstate od začiatku vysvetlené vyssie. Par dni po ovulácii som mala hrozne bolesti podbruska a krížov, nieco ako na menštruáciu. Prsia ma bolia konštantne ako na svalovku. Zvýšená bazalna, bola som
Prechladena pred par dnami. Hlava ma bolela. Unava. A teraz posledné 3 dni pred menstr kŕče podbrusko krize akoby som
To mala uz uz dostat , bolesť svalovkova zboku pŕs poriadna a momentalne mam pocit akoby mi horeli a tak isto aj podbrusko. Mam pocit ze ma všetky priznaky je este skoro podstatne je ale to ze čakám
Ze to každú chvilku dostanem a ubieha treti den a nic

adriannasvk
18. aug 2018

Ja som si pri druhom synovi myslela,ze som.prechladla,uplne ine priznaky som mala ako v prvom tehotenstve😂spodok ma.nenormalne bolel,som si caje robila urologicke,zenske...test uz potom od zlosti a negativny,par dni pred ocakavanou mens...tak som si v klude bola,ze teda len prechladnutie ale nepomahalo,muz sa smial,ze som.isto v tom 😂siel.kupit test,mala som ten den asi dostat mens.obycajny pepino v bille kupil,tak som si vecer o 18 hod robila test a skoro som.do zachodu padla 😂ked som tam zrazu dve ciarky videla 😂sok to bol trosku lebo sme neplanovali tak rychlo po sebe ale asi po 5 minutach sme sa uz tesili na druhe babatko 😉

mims1520
autor
18. aug 2018

@adriannasvk haha to je krasne 🙂

shilla23
18. aug 2018

Tesim sa s vami baby ja uz by som najradsej bola v tretom trimestry lebo sa tiez sledujem dnes som zacala 10tt a ako keby mi priznaky odisli vobec mi neni zle akurat prsia ma bolia a citlive su tak sa bojim ci je vsetko ok ..

mims1520
autor
18. aug 2018

@shilla23 ja uz by som
Najradsej bola tehotná 😂 stale ste o krok ( az dva az tri) popredu 🙂 urcite je vsetko v poriadku neboj sa vychutnávaj si bezproblémové tehotenstvo 🙂

arcanne2
18. aug 2018

@shilla23 ja som v 8tt a tiež sa mi priznaky zmiernili,ale oni zas zacnu neboj :D mám pocit že u mna je to v takých vlnach,4 dní umieram doslova, potom to prejde, potom zas umieram a stale dookola :D

shilla23
18. aug 2018

@mims1520 vsetky sme si rovne kym nemame babo v naruci ..radsej by som sa dva roky snazila a potom mala zdrave tehotenstvo a babo ako dalsi potrat preto som stale na ihlach 🙄
@arcanne2 ja som este ani nevracala aj ked som mala uz viac krat namale ale citila som sa ako po opici zaludok na vode ale teraz dva dni nic tak sa bojim.

arcanne2
18. aug 2018

@shilla23 ja ja cítim tiež presne ako po opici vkuse , občas sú lepšie dni, občas horsie. Neboj nic, buď rada že sa ti polepsilo, veď v 10tt už možno aj nevoľnosti pomalicky ustupujú ;) nestresuj sa

mims1520
autor
18. aug 2018

@shilla23 jasne to rozhodne. Urcite to bude dobre 🙂 ja som si dala dole podprsenku a skoro som
Umrela. Mam pocit ze mi prsia spadnú na špičky noh

shilla23
18. aug 2018

@arcanne2 no prave som sa ukludnila ked mi z nicoho nic doslo na vracanie ale predychala som to .. ✊🤣 hnusny pocit ale aj sa tesim z neho..
@mims1520 to mam ja kazdy den taky pocit najlepsie to je ked som naostro stale potom tak nebolia no zvykaj si moja dam ruku do ohna zato ze si vtom pockaj par dni a urob test 😉✊

arcanne2
18. aug 2018

@mims1520 tiež si myslím že si v tom, mala som rovnake priznaky ;)

mims1520
autor
18. aug 2018

@arcanne2 @shilla23 bodaj by ste dievčatá mali pravdu 😌

micayla997
18. aug 2018

@mims1520 držíme palce ❤️

shilla23
18. aug 2018

@mims1520 veru drzime daj vediet ako si dopadla 😍

micayla997
18. aug 2018

@shilla23 a tebe úspešne to dotiahnuť do konca.❤️ Ja som v novembri zažila spontánny potrat čiže ta chápem :/ a teraz som už 26tt a verím že všetko bude oukej ❤️

shilla23
19. aug 2018

@micayla997 dakujem si zlata ja som mala spontanny v oktobri minuly rok takze chapem 🙄 tebe prajem uspesny koniec a lahky porod ✊😊 co cakas?

mims1520
autor
19. aug 2018

@shilla23 @micayla997 tak momentálny rýchly update. Prsia nekomentujem ... muž mi povedal ze “to uz by si s tym nemala nieco robit”? Povedala som mu ze mam pred mens a to preco ale nezdá sa mu to kedze To fakt netrvá len par dni ale takmer 2 tyzdne 😑 bazalka hore 37.2 je to uz 10.
Dni takto. A pália ma kríže. Vcera som si chcela ist kúpiť test, lebo som sa zas poplašila ale chvalabohu rakusaci maju od 18 vsetko zatvorené a v nedelu komplet cely den. Tak to necham na zajtra. Trosku sa stale obávam ze dorazí mens ale verim ze nie

mims1520
autor
19. aug 2018

@shilla23 inak tie prsia ... oni bolia najviac ked som v pokoji a napriklad sa postavim prudko z postele ... alebo sa v noci otocim... oni vtedy akoby stvrdli a bolesť ze mi ide hlavu roztrhnut, take pálenie ostre. Čistá svalovka. Ak nebudem v tom musim frcat k lekarovi lebo
Toto si neviem
Vysvetlit . Mna pred mens nikdy nikdy nikdy nebolia absolutne . Jedine bradavky pred ovuláciou

shilla23
19. aug 2018

@mims1520 zijes v AT? Ja som tam zila 3roky 😊 no tak jedine v pondelok a uvidis mozno uz duch pride .. a uz ti meska menstruacia nie? Tie prsia su rozhodne priznak hormonalnych zmien takze nestresuj sa este 😊

mims1520
autor
19. aug 2018

@shilla23 momentalne asi mesiac.Muž tu podpísal zmluvu (futbalista). Ano dnes to bude druhý den ak nedorazi 🙂

shilla23
19. aug 2018

@mims1520 a kde tam ? Aj vies nemecky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre