Duch, alebo chybný test ?

mims1520
13. aug 2018

Ahojte.
Dnes som 9DPO a kedze som netrpezliva urobila som si rano test. 4-5-6dpo ma velmi bolelo podbrusko a kríže, myslela som ze som prechladla. Akoby som sla dostat menštruáciu. Posledné 3 dni ma trapi bolesť pŕs prirovnala by som to k svalovke. Test vyšiel takto, naozaj neviem ci je chybny alebo tam ta druha čiarka v pohode je. V zapati som si robila clearblue digitálny, ktory vyšiel negatívne. Som teda trosku zmätená. Ci je naozaj prvy test len chyba, alebo rozdiel v citlivosti(prvy klasicky pepino cistlivost 10 druhý clearblue digitál 25) spravil to ze druhý vyšiel negatívny. Prve dve fotky su fotené prakticky hned po potrebe posledny asi 10-15min po. Budem rada za každý nazor 🙂

karmela
27. aug 2018

@jamimka tak to by som zašla k Dr na tvojom mieste.Moze ísť aj o mimomaternicove tehu,v každom prípade držím palce aby dopadlo všetko dobre

jamimka
27. aug 2018

@karmela dnes som mala silnejší. Uvidim rano.

karmela
27. aug 2018

@jamimka no super možno bola neskôr ovu držím palčeky nech je miminko zdravé a pekne rastie

jamimka
28. aug 2018

@karmela dakujem 😍

monika5566
27. aug 2020

Baby mne meskal 2 dni urobila som si test vidim ducha a potom prisla mrcha a test negativny co si myslite?

viikkki
30. okt 2020

@monika5566 mala si biochemické tehotenstvo,

radicova12345
7. nov 2021

@ivankalaco ahoj. Ver tomu ze sa mýliš mama test klamu..

ivankalaco
7. nov 2021

@radicova12345 ja som napísala iba svoju skúsenosť, tie my vždy vyšli tak, ako mali, vždy, keď som otehotnela, boli pozitívne. (4x)

radicova12345
7. nov 2021

@ivankalaco tebe mohli tak vyjsť. Ale mne nie. Mama test pozitívny a pepino Negativny.. Takže asi tak nejak

dorothy13
19. okt 2022

@mims1520 ahoj,ako si vtedy dopadla?

janamexico
18. dec 2022

Prosím vás je toto duch aké o kanalik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre