Duch na teste zmizol. Ide o planý poplach?

dannkka
31. jan 2016

Ahojte, dievcata. Uz niekolko dni ma strasne bolia prsia aj krize a som sialene unavena. Preto som si dnes, den peed ocakavanou MS, urobila test RapiClear. Asi po minute sa na nom objavila slavulinka druha ciarka, ktora po zaschnuti zmizla. Je to plany poplach? Mate nejaku skusenost?

ragulca
31. jan 2016

@dannkka skoro si robila test, urob o pár dní neskôr a uvidíš

siska53
31. jan 2016

@dannkka sprav si az ked ti bude meskat aspon 4-5dni.
Ja som onoho casu mala dostat v pondelok,test som si robila az v piatok rano. Hoci mi to bolo jasne,co tam.najdem.

moni244
31. jan 2016

@dannkka treba sa menej pozorovať a test robiť na 4-5 deň od vymeškania menštruácie

dannkka
autor
31. jan 2016

Dakujem 🙂 rodinku este neplanujeme. Asi som trochu spanikarila

arwen88
31. jan 2016

Mne pri aktualnom tehu,ukazalo jasnu ciarku den pred tym,ako som mala dostat menstruaciu..cize mi este ani nemeskali a bolo krasne vidiet ciarku...pri prvom tehu mi meskala tri dni a ciarka bola ledva ledva vidiet...je to velmi individialne...urob dalsi test o 4-5 dni(ak vydrzis cakat 🙂 aby si maa istotu o vysledku

marikap18
31. dec 2017

@dannkka Ahoj, citala som, teraz tvoj prispevok, mne sa dnes rano stalo to iste, ze druha ciarka zmizla. Chcem sa spytat, ako to dopadlo, bola si tehotna? Vdaka za odpoved

zuzkaakzuz1
7. feb 2019

@marikap18 Ahoj, a teraz sa zas ja teba chcem spytat, ako si dopadla, lebo sa aj mne prave stalo to iste :-/

marikap18
7. feb 2019

@zuzkaakzuz1 Ahoj, nie, nebola som tehotná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre