icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
tinus999
4. apr 2014

@quirell blahoželám, ja si myslím že už keď je taká silnejšia ciarocka ako mas ty tak sa zbytočne nestresuj...Uzivaj si...

avatar
quirell
4. apr 2014

@tinus999 joj dakujem , ale ja som taky ,,neveriaci tomas" haha. Myslis, ze by som mala ist buduci tyzden ku gynekologovi? Nie je skoro? Ze by nam to vyslo na 1 krat? fuuha... drzim palce snazilkam!!!

avatar
tinus999
5. apr 2014

@quirell ja práveže tiež rozmýšľam kedy ísť na gynku...ale myslím že by nám aspoň mohli potvrdiť tehu z hcg z krvi....

avatar
tinus999
5. apr 2014

@lauritka @renkaniki caute baby čo poviete dnes?

avatar
tinus999
5. apr 2014

Alebo ešte táto

avatar
renkaniki
5. apr 2014

@tinus999 No ja to tu nalepsie vidim..vidiiiiiiim 😉 🙂.Zu nech je silnejsia a silnejsia

avatar
t1nulka
5. apr 2014

Kočky, prosim prosim, uprimne nazory. Je to rapi clear dnes rano... Prva foto tak po dvoch minutach, dalsie dve po piatich... Limit bol do troch. Dakujeeeem 🙂

avatar
vejula
5. apr 2014

@t1nulka je tam... gratulujem 🙂

avatar
lauritka
5. apr 2014

@t1nulka
@tinus999 no dievcata, myslim ze je to tam ;) 😝 😅

avatar
tinus999
5. apr 2014

@t1nulka ja ju tam vidím, gratulujem... 🙂

avatar
t1nulka
5. apr 2014

Baby nezabite ma, ale teda este jedna po uplnom zaschnuti...

avatar
dada87
5. apr 2014

je tam viditelna pekna tisko gratulujem 🙂 🙂 🙂

avatar
t1nulka
5. apr 2014

@vejula
@lauritka
@tinus999
@dada87 babulky, dakujem za nazory... Nejak tomu nemozem uverit 🙂

avatar
majka_3
5. apr 2014

@tinus999 pekne to tmavneee 😉
@t1nulka kraasna palicka 😉
obom gratulujem 🙂

avatar
tinus999
5. apr 2014

@t1nulka ver tomu lebo je to tam...🙂 krasne

avatar
00iva00
5. apr 2014

@zvolsiinylogin ahoj...tak nakoniec to bol lenen falosny duch :( ..mrcha sa dostavila v plnej parade hned na druhy den :( ..ale tak budeme sa snazit dalej..no uz radsej testovat nebudem..nech nie je opet sklamanie..

avatar
zvolsiinylogin
5. apr 2014

@00iva00 asi biochemicke, aspon sa maternica dobre pripravi, raz sa urcite zadari 🙂

avatar
00iva00
5. apr 2014

@zvolsiinylogin asi ano...no budem silno dufam aby sa zadarilo 🙂

avatar
balada6
5. apr 2014

@t1nulka je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

avatar
1valeria1
6. apr 2014

@tinus999 kraaasne ti to tmavne 😉 Gratulujem 🙂 pohodove tehulkovanie prajem 🙂

avatar
1valeria1
6. apr 2014

@t1nulka krasna tehulkovska druha / 🙂 Gratulujeeeeem 🙂

avatar
lea912
6. apr 2014

Ahojte. Čo myslíte, je tam? Dnes 12 dpo. Prvá foto neupravená a druhá tá istá trošku stmavená...

avatar
matulinuska
6. apr 2014

@lea912 ja tam ciarocku vidim 🙂 gratulujem

avatar
lea912
6. apr 2014

@matulinuska aj ja ju vidím, ale je strašne slabučká a navyše tam najprv nebola a myslím, že sa tam objavila až po tej 1 minúte ☹ myslíš, že to môže byť tým, že tam tá čiarka je? Je to mamatest

avatar
matulinuska
6. apr 2014

@lea912 ja som pridavala foto na tuto diskusiu asi 3-4 tyzdne dozadu s takym testom ako mas ty. Ciarka skoro neviditelna. No skusila som asi 5 roznych znaciek,kazdy hodil ducha neskor to uz boli 2 silne //. Lekarka mi potvrdila tehotenstvo v stredu. Ja si myslim ze ak ti test ukaze aj ducha tak to tam je lebo reaguje na HCG a inak by tam ani ta slabucka nebola. Mamatest som mala na 2. a 3. pokus a tiez hodili duchov. Zopakuj o 2-3 dni a uvidis bude silnejsia ;)

avatar
lea912
6. apr 2014

@matulinuska bože dúfam, že máš pravdu... 🙂

avatar
tinus999
6. apr 2014

@lea912 aj ja tam vidím čiaročku, tak nech krásne silneje...😀 gratulujem

avatar
quirell
6. apr 2014

@tinus999 ahoj, tak spravila som si dnes rano test s citlivostou 25 a vysiel takto. Mrcha meska dnes druhy den. A ty ako? Drzim palce

avatar
tinus999
6. apr 2014

@quirell ahojky ja som si tiež ráno robila aj ovu aj tehu testik...len pre porovnanie...mne dnes neprišla MS tak dúfam že ani nepríde...

avatar
karmela
6. apr 2014

@tinus999 gratulujem 🙂