icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
micikatka
23. jan 2014

@michelitta aj mne sa nieco mari ze tam vidim. skus z ranneho spravit, vtedy je vraj hladina v moci hcg najvyssia. a nezabudni nam prist ukazat testik :o)

avatar
michelitta
23. jan 2014

@micikatka tak to ked tam nieco bude,tak pridem aj osobne!!ale zase nechapem,mne sa stavaju takeho "haluze"pravidelne v zivote :/ uvidime zajtra..len napr.vcera som tiez testla testy od kamosky z MK a rano nic a vecer sa mi zdala zase ciarka akoze vazne-nie som debil namyslavy 🙂 A dneska rano zase menej @lauritka ze neduchuju tie testy,povedz mi!!!🙂) ale nechcem to brat vazne,ja ked tam aj cosi zbadam,tak si hovorim,ze este je skoro,to neni mozne...

avatar
micikatka
23. jan 2014

@michelitta ono to je asi vazne skoro na test, ale nic nie je nemozne. drzim palce

avatar
lauritka
23. jan 2014

@michelitta noo, musis vydrzat este aspon dva dni a skusit znov,a toto je riziko skoreho testovania ;) jasne, ze tam nieco je, ale ide o tom aby to tmavlo ;)

avatar
michelitta
23. jan 2014

@lauritka a co hovoris hlavne na ten sopel 3 dni pred ovu?🙂

avatar
lauritka
23. jan 2014

@michelitta no ved tak to ma byt, soplovity hlien je plodny ;)

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Michelitta ja ju tam vidim.Prajem aby silnela.

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Ten hlien ma byt priesvitny?

avatar
karmela
24. jan 2014

@michelitta sa mi vidi,ze s toho nieco bude.drzim palce nech silnie vidím slabú čiarku 😉

avatar
peterek414
24. jan 2014

ahojte tak dnes terst robit nemusim lebo dosla mrcha meskala 2 dni ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...tak zaciname odznova uz 10 mesiac hadam sa to este niekedy podari ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

avatar
karmela
24. jan 2014

@peterek414 urcite sa podarí musíš verit.Jooj škoda ze dosla.Nezufaj zadari sa uvidis.Musis verit a nevzdavaj to

avatar
peterek414
24. jan 2014

@karmela sak sa snazim ale ked to sa neda minuli rok v januari som potratila a to ten drobcek mohol uz mat cca 5mesiacov ......a od ftesy sa nedari je to strasne citim sa menej cena lebo nedokazem dat 3 dieta aj ked co mam su len moje a muzik este nema ani jedno ☹ ☹ ☹ ☹

avatar
kotatko1232
24. jan 2014

@peterek414 ahojky a inak beries nejake vitaminky na otehotnenie

avatar
peterek414
24. jan 2014

@kotatko1232 nije neberiem porad ake su najlespie vytaminy

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

Ahojte dievčatá.Po dlhšom čase som sa sem konečne dostala.Ako sa máte, ako pokračujete? My sa snažíme ako sme chceli dnes som 6dpo,viem že skoro ale keďže pokušenie nedalo skúsila som test. Dam Vám fotku skúste pozrieť...no dúfam,že neostaneme zas pri duchoch 🙂

avatar
zuzka0405
24. jan 2014
avatar
kotatko1232
24. jan 2014

@peterek414 Femibion kyselina listova
kamoska to brala 2 mesiace a podarilo sa im hned ..
ako dobrala tie vitaminky.
aj mne to doktor poradil ale nam to netrebalo

avatar
peterek414
24. jan 2014

@kotatko1232 dakujem a urcite kupim a vyskusam

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@peterek414 Ahoj kotatko ti dobre radi,určite to vyskúšaj aj v mojom okolí poznám prípady kde hlavne kyselina listova pomohla.

avatar
kotatko1232
24. jan 2014

@zuzka0405 ahojky.no malo by to pomoct su drahe tie vitaminky ale zevraj su vyborne myslim na Počatie babetka.

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@kotatko1232 Áno presne. Ja osobne poznám 3 zienky, ktoré sa dlhšie snažili a časom sa dali hlavne na kyselinu listovu cca do pol roka ostali tehu.

avatar
24daniela24
24. jan 2014

@zuzka0405 ja som mala takeho ducha ze dobreze nie od mikroskopom bolo len vidiet ukazala som test ajdoktorovi a ze tam skoro nic nie je a dnes mi buva 7mesacny poklad na posteli🙂takze skusaj este testovat ja som asi 1000 testov spravila a postupne bolo vidiet viac a viac drzim palce🙂

avatar
kotatko1232
24. jan 2014

@zuzka0405 ja som hlavne papala spenatik tam je dost kyseliny Listovej.a hned na prvy sup sa nam to podarilo.mozno je to somarina ale ja som si vzdy dala nohy hore aspon na 15min

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@24daniela24 Budem ale už neskôr ani ten dnešný som nechcela tak skoro ale akosi na mňa ráno prišlo veď mám doma 2v1 tak vyskúšam 🙂 nerobím si zatiaľ nádeje, chcem skúsiť o pár dní a uvidíme.
@kotatko1232 No špenát ten by som jedla v tehotenstve aj každý deň 😉
Pri prvom sme sa dlho nesnažili cca 4 mes. ja som potom brala do konca tehu vitamíny sa mi zdá, že centrum pre tehotné (tam bolo všetko) ku koncu ešte + železo.
O nohách som počula, ale osobne som to neskusala 🙂 ale niekomu to môže pomôcť

avatar
kotatko1232
24. jan 2014

@zuzka0405 ja som brala celi cas femibion vitaminky tie su asi najlepsie

avatar
majka_3
24. jan 2014

@zuzka0405 to som nemala ani vidiet 🙂 ja som 5dpo a snazim sa vydrzat ale ked som teraz zbadala tvoj..no neviem..neviem 😀 kolko vydrzim netestovat 😀
mas tam dusika 🙂 nech len silnie ... 😉

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@majka_3 Ďakujem, dúfam že bude a neostaneme fakt len pri duchoch. Ja som si tento mesiac fandila, že vydržím netestovat až kým by mrcha nemeškala. Ale ráno mi to nedalo vstala som s pocitom,že skúsim veď ešte mám, aj napriek tomu,že som vedela ,že je to skoro.
@kotatko1232 Tieto som nebrala, ale tiež som na nich počula chváli.

avatar
karmela
24. jan 2014

@peterek414 skús kyselinu listovú a baby plán vitamíny moja.Prezila sisi svoje,ale uvidis este sa budete tešiť zo spoločného babetka čoskoro 🙂
@zuzka0405 velmi pekny duch na 6DPO len nech silnie. 😉
@majka_3 a vidis?no v nedeľu začínate moja,ja to tak vidím mojo 😀 a sa teším

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@karmela Ďakujem tak dúfam, že naozaj už tento bude, ale zatiaľ si dopredu už nerobím nádeje.

avatar
karmela
24. jan 2014

@zuzka0405 ms nepríde,ale aky máš termín?drzim palce