icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@karmela 1.2. by teorericky mala, ale dúfam,že dá pár mesiacov pokoj

avatar
karmela
24. jan 2014

@zuzka0405 podla mna da pokoj paru mesiacov 🙂

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@karmela Uvidíme...ďakujem...chcem teraz pár dní počkať a tak testnut ako to bude pokračovať.A ty tento mesiac ako si na tom?

avatar
angels882
24. jan 2014

ahojte mne sa uz treti den ukazuje duch ktory nakoniec vyjde v slbunku ciarku dnes som si robila test pregnanc alebo taky nejaky a ukazall len uplne skoro uplne neviditelneho dusika je mozne ze nesilneju este alebo mam skusit este nejaky iny

avatar
karmela
24. jan 2014

@zuzka0405 ja som 8DC takze na zaciatku 🙂 a uvidíme ako bude ku koncu 😀 držím ti palce 😉
@angels882 a ktorý DC si alebo po uvulacii?

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@karmela Ďakujem... To už toľko ubehlo.... SILNO ti držím palce...

avatar
karmela
24. jan 2014

@zuzka0405 dakujem moja,bežia tie dni veru.No a uvidíme za aky cas nájdem aj ja // 😉

avatar
angels882
24. jan 2014

@karmela 27DC a od ovu 12 dni

avatar
karmela
24. jan 2014

@angels882 fotecku sem nevies hodiť?akurat cas na možných duchov na teste 😉 kolko dňový Mavaš cyklus?

avatar
zvolsiinylogin
24. jan 2014

@peterek414 mne to moja trvalo skoro tri roky, nechcem ta strasit, ale povzbudit, ze raz to urcite das...mas uz nejake baby?

avatar
peterek414
24. jan 2014

@zvolsiinylogin ja mam 2 deti al to su len moje a mutik este nema ani jedno a chceme mat spolocne ale nedari sa....sme sa dohodli ze muzik pojde na spermiogram a ja si dam zistit ovulaciu u ginekologa tak uvidim

avatar
zvolsiinylogin
24. jan 2014

@peterek414 ja cakam teraz prve, nebojkaj, ked pride cas, tak to bude... 🙂

avatar
angels882
24. jan 2014

@karmela nejde mi to sem hodit cyklus mam 30 dnovi

avatar
karmela
24. jan 2014

@angels882 škoda,by sme postudovali.No skús este testiky ked ti ich takto vyšlo viac tak asi toho nieco bude 😉

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

Dievčatá, tak za obeť mi padol aj druhý test,ale schvalne som ho skúsila teraz večer. (už doma nemám, nebudem aspoň skoro testovať 🙂 )

avatar
michelitta
24. jan 2014

@karmela ahoj moja,no ja asi nic,hlavne ked som otestovala zachod ci je vieryhodne test,ja som videla slabu ciarku zase,lebo rapid som uz nemala..pozri album,odpadnes!asi skusim este zajtra a uz sa na to vysss. 🙂

avatar
karmela
24. jan 2014

@michelitta no ta fotka ma zabila s halzlovej vody 🙂 necurala tam tehotna?nebodaj ty? 🙂

avatar
michelitta
24. jan 2014

@karmela tiez ma to napadlo🙂) ja cikam do plastoveho poharika,no ale som to potom vyliala a splachla🙂 a az potom prisiel na rad hajzel 😠 jedine,ze by tam uz plavali cerstve hajzelacata a drzali sa na okraji misy 😀 😀

avatar
michelitta
24. jan 2014

@zuzka0405 tak ja mam asi podobne testy 🙂 neviem co si mam o tom mysliet🙂

avatar
michelitta
24. jan 2014

@zuzka0405 a cakam tiez druheho februara kramy🙂 a zda sa mi to skoro na testy,ale keby uz aj tak nieco/nejake dni po Ovu by mohlo ukazat 🙂

avatar
zuzka0405
24. jan 2014

@michelitta Ani ja, ale zatiaľ si nerobím nádeje...uvidíme preto som chcela vyskúšať aj večer či sa objaví ten slávny ''duch'' a teraz už test tak skoro nekupim aby ma netahalo hneď robiť 😉
Je skoro ja viem... Dnes som 6 dpo ale toho ''ducha'' na teste nehladam je viditeľný...tak som až veľmi zvedava na prvého.... Ale ako tak čítam tvoju skúsenosť neviem či tým testom vôbec veriť 🙂

avatar
zvolsiinylogin
25. jan 2014

dievcata, rada vas citam, patrila som k vam tri roky, velmi vam drzim palce...poznam tie krusne chvile, testomaniu, a zas odznovu....treba verit...

avatar
sonidlov
25. jan 2014

Peterek414 drzim palce pri dalsom snazilkovani ja som teraz zacala brat kyselinu listovu.

avatar
peterek414
25. jan 2014

@sonidlov ahoj a dakujem ja som sa radila s ginekologom a on mi odporucil inofolic tak si o pojdem kupit

avatar
sonidlov
25. jan 2014

No oni radi odporucaju produkty za ktore maju provizie☹ . no ale aj femibion je dobry produkt ale povedala som si ze skusim obycajnu overenu vec kyselinu listovu.no uvidime a zacnem brat k tomu aj vitamin e. 😉 uvidime.

avatar
peterek414
25. jan 2014

@sonidlov tak daj potom vediet a drzim palce 🙂

avatar
sonidlov
25. jan 2014

Petrek 414 dakujem a ja ti drzim palce moc moc aj ty daj vediet ci to zabralo 😉 .

avatar
peterek414
25. jan 2014

@sonidlov jasne dam vediet a drz sa 😀

avatar
sonidlov
25. jan 2014

Aj ty.

avatar
michelitta
26. jan 2014

@karmela
@sonidlov
@zvolsiinylogin
@zuzka0405 ahojte kocky co mate nove?ja zatial nic,kramy mam dostat 2.februara,mam pocit ze tie testy viamed stale mi duchuju :/ale ze fest!neviem ci je este skoro,ale uz mam tak 10 po ovu to uz by mohlo cosi byt vidiet 😖
@peterek414 ahoj to ma mrzi,tebe tiez riadne duchovali!!mne to pride tak,ze to telo otehotnie a potom to z mensesom odide..ved preco by tie testy len tak klamali nie??