Duchovia na tehotenskom teste, cysta

24. júl 2021

Ahojte baby. Obraciam sa na vás hlavne kvôli tomu, že sa nemám s kým poradiť vo svojom okolí a predsa nie som si istá či som tehotná, tak by som to nerada riešila s rodinou.
Robila som si tehotenský test 5 dni za sebou klasicky tyčinkový z drmax ktorý mi za každým ukázal slabú no viditeľnú druhú čiarocku na šiesty deň som si urobila digitálny test ktorý tiež ukázal plusko a týždne 1-2. Mám obavy kvôli tomu, že pri poslednej kontrole u gyn. mi namerali 8 cm cystu a teraz po testovaní som sa dr. neodvolala. Máte s tým niektorá skúsenosti? (Myslím s väčšiu cystou počas tehotenstva)
Mohla cysta spôsobiť, že mi vychádzajú pozitívne testy?

zuzzana12
26. júl 2021

Som rada, že výtok ustal🤗, to je super
vyzerá to, že som tehotná aj ja, mešká mi druhý deň, tehotenske testy pozitívne, nie sú to zatiaľ do očí bijuce kolajnice, ale druha čiarka je zreteľna. Som však veľmi opatrná, keďže v januári som mala to biochemické 😪 aj keď v začiatkoch to človek nemá ako ovplyvniť, bud to vyjde alebo nie🤷‍♀️

miankass
26. júl 2021

Ďakujem ti 💜 ♥️

miankass
26. júl 2021

@zuzzana12 Zuzka držíme palce 💜

zuzzana12
26. júl 2021

@miankass ďakujem 🤗, rovnako aj ja, nech je všetko ok aj naďalej u teba🤰

roztlieskavacka
26. júl 2021

Ja tiež mam az hrôzu z tých cýst, mne teda nepraskla ani nezmizla, moju 6,6 cm mi vybrali laparoskopicky (ale ani som o nej nevedela) ale po operácii mesiac tam bola opäť ale to uz som aj otehotnela... tak beriem to tak ze cysty boli a budú dôležité je priviesť na svet dieťa 🙂

miankass
26. júl 2021

@zuzzana12 ďakujem ♥️

autor
28. júl 2021

Ahojte baby. Tak opäť sa ozývam po dlhšom čase a tiež s prosbou o radu. Hnedasty výtok ustal a teda ani MS sa zatiaľ nedostavila. V nedeľu mi brali krv na HCG pričom výsledok bol 45,96. (To mi povedali že to môže byt ešte len 1-2 týždeň) V utorok mi brali krv zas a výsledok je 75. Myslite že je takýto nárast v pohode na začiatku? Alebo by to malo byt viac, alebo ako to s tým je? Prosím o radu ktorá o tom máte viac informácií. Ďakujem 🙂

roztlieskavacka
28. júl 2021

To neviem ci je to v poriadku, ja som mala hcg merané len raz-presne v 6 tt (pri 28 dnovom cykle teda 2 týždne meškanie ms) a hodnota bola cez 15 000 ..

zuzzana12
2. aug 2021

Ahoj, ako si dopadla aj s tým HCG, je všetko tak ako ma byť🙏?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre