Dvojdňová menštruácia a možné tehotenstvo

leela123
17. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či je možné,aby som bola tehotná. Dostala som menšt. v podstate vtedy,keĎ som aj mala,ale trvala len dva dni 😖 S partnerom máme poväčšine chránený styk, len sem-tam si na chvíľku užijeme len tak 🙂 tak by ma zaujímali skúsenosti s krátkou menšt. a ako najskôr zistím či som/nie som tehotná a od kedy je spoľahlivé už si urobiť test. 🙂

veronycka
14. aug 2012

Ahojte. Chcem sa spytat co to moze byt, Mala som menzes presne nacas no krvacala som len jeden den a potom asi tri dni to bolo len take hnede spinenie.

zuzi0911
3. nov 2012

Ahojte. Minuly tyzden ete pre ms som si rpbila tezt negativny.ms mi meskala 1 den no ked som ju dostala talmer cely den som mala priserne bolesti ale nekrvacala som moc.krvacala som tri dni a v podst
ate mi 2 vlozky stacili na cely den a dva dni som spinila kedze ja mavam ms 5-6 dni. Myslite ze mozem byt tehotna. Dakujem

lucinka1104
4. nov 2012

@zuzi0911 ja to tak mavam v pioslednej dobe stale neviem prečo a tiež si furt myslím, že som tehu a nie som ale tak skus zmerať rano aj BT maly by byť aj po mrche hore v prípade tehu....možné je všetko

zuzi0911
4. nov 2012

@lucinka1104 mozno hlupa otazka ale ako sa to mera a cim ja dom to v zivote 😖 neskusala. dakujem

lucinka1104
4. nov 2012

normálnym teplomerov v pošve hned rano po prebudení ja viem len vdaka tejto metody kedy mám ovu....pred ovu je teplota nižšia potom ešťe poklesne vtedy je ovu a den po nej stupne vyžšie ako posledných 6 nameraných hodnôt a ovu prebehla 🙂

zuzi0911
4. nov 2012

@lucinka1104 ja som to vzivote neskusala. a ovulku spoznam podla bolesti. a aka ma byt ta teplota dskujem moc. 😉

lucinka1104
4. nov 2012

u každej je to inak ale ak si tehotná mala by byť okolo 36, 9 a viac

zuzi0911
5. nov 2012

@lucinka1104 ahoj tak mala som 36.8 po 2 dnoch od menstruacie. neviem vytiahla dom ho skpr ako zapipal.

lucinka1104
5. nov 2012

no urob radčšej test

zuzi0911
5. nov 2012

@lucinka1104 no super. ja sa ale bojim. ja teraz nemozem mat babatko. a keby tak jasne ze budem stastna vsak co mozem icakat ked sa nechranime po gume mam infekciu a antiku nemozem jedine prerusovsna suloz . ach jaj dakujem za cas a odpovede.

lucinka1104
5. nov 2012

@zuzi0911 nie je začo neboj sa ,ale budeš si istá daj potom vedieť

zuzi0911
5. nov 2012

@lucinka1104 jasne dam. a ete raz dakujem 🙂

zuzi0911
5. nov 2012

@lucinka1104 zas vysiel negativ tak potom neviem.

lucinka1104
5. nov 2012

Nie si tehotná 😉

zuzi0911
5. nov 2012

@lucinka1104 no asi nie len potom neviem z coho sa na blbo citm ako by som bola furt na kolotoci asi z pocasia 😉

carmen23
16. nov 2012

ahojte 🙂 no trosku ste ma potesili, ako pisete tu ze napriek ms ste boli tehu 🙂
mala som aj ja len 2dnovu ms, ale ako pisete, nie len spinenie, ale 1den normalne krvacanie, na druhy uz slabsie, na treti uz nic. Strasne ma dnes picha v podbrusku, je mi na vracanie, prsia ma bolia a teplotu mam 36,8-36,9...jaaaj aka by som len bola stastna. Co si myslite? Teraz som 28DC. A "ms" na 25DC. Tak v pondelok by mi to uz mal test ukazat?

lucinka1104
16. nov 2012

@carmen23 mohol držím palce

carmen23
19. nov 2012

@lucinka1104 Dakujem, si zlata, dnes som si urobila ten test a nic, bol negativny. No mam este 2pruzky 🙂 skusim este o par dni.

lucinka1104
19. nov 2012

@carmen23 silno držím palce aby bol o 4 dni //

carmen23
20. nov 2012

@lucinka1104 Dakujem moc, urcite dam vediet 😉

jasminetea
18. dec 2012

@len.petra ahoj ja by som sa len chcela spytat, ked si na zaciatku tehu mala mrchu mala si aj bolesti pocas nej- teda ked zacinala, ci bola uplne bez bolesti, mam podozrenie ze som tehu a naposledy ked som ju mala taku kratku a slabu, bola uplne bez bolesti(co sa mi nikdy nestalo) , potom som mala aj vsetky priznaky cely mesiac a brucho som mala nafucane asi tri tyzdne a dnes som zasa zacala trosku krvacat ale bolesti mam teraz velmi silne,hlavne teraz vecer (ale len chvilami, nie intenzivne) a neviem ci sa to spusti aj viac, teraz mi to chvilkami preslo a je mi aj na grc z toho ...ako si to mala ty? alebo ma s tym niekto iny skusenost? --->ze bolest a slabe krvacanie a tehotna?<----
Dakujem za odpoved!!! 🙂

livben
13. feb 2013

Aj ja by som sa chcela opytat mala som dostat menstruaciu 10teho a dostala som ju 14teho dnes mam pravidelne menzes a s manzelom sa pokusame o babo sexovali sme v ten najplodnejsi den kedze som sledovala hlien som zdrava takze teray neviem ci som tehotna alebo nie som. a zacala som krvacat vecer 13teho tak slabucko a dnes 14teho silno ako normalne kramy ma niekto takuto podobnu skusenost? dakujem za radu

niiiki28
21. feb 2013

Ahojte babenky...chcem sa Vás opýtať.Asi 5 dní po pohlavnom styku som mala strasné bolesti krížov trvali 2 dni a následne mi prislo velmi zle...potom, neskor som mala nutkanie na vracanie az vracanie...myslela som si ze som tehotnaa...nikdy predtym som nic take nemala..ale dnes mi prisiel menzes v termíne...tak uz nicomu nerozumiem

niiiki28
21. feb 2013

@jasminetea ahoojky...presne teraz riesim takyto problem...prisla mi mrcha ale bez bolesti co sa mi nikdy pred tym nestalo...a nechapem tomu...ty si ako na tom???🙂

ckatka
8. mar 2013

ahojte, mne prisla MS (alebo co to je) na 21DC a trva uz 4 dni....tak vselijak, slabsie, silno, raz tak raz tak.... mozem byt napriek tomu krvacaniu tehotna? ta neklesajuca teplota na pekne zmiatla...a navyse nikdy som MS nedostala skor ako na 27 den. Klasicky PMS nemam, ani obvykle krce v podbrusku - a to den-dva mavam take ze bez tabletky to nefungujem vobec. Teraz si to brusko citim, ale nemam krce.

vaapeter66
11. mar 2013

ja mam tiez novu skusenost,po vysadeni HAk sa snazime otehotniet,teraz prvy mesiac,ms mala prist zajtra,ale uz tyzden mam pocity,ake som mala,ked som bola tehotna,v piatok som zacala hnedo spinit,v sobotu uz akoby menszes,no v nedelu skoncilo...dnes som si urobila test,neslo mi do hlavy,taketo stavy ja veru nemavam a v piatok som zvracala navyse,tak som sa testla....mam dve ciarky,sice jedna je slaba,ale duch to nie je🙂,ale je po dvojdnovom krvacani...sama nechapem....))v piatok idem k dr...a hned po namoceni testu sa objavila ta prav tehotenska🙂a az po nej ta kontrolna🙂)

mina1834
11. mar 2013

@vaapeter66 ahoj mozem sa opytat citala som ze si mala ms a si tehu ,,bo ja som teraz dostala presne na 25 dc (8.3.)tak ako vzdy stym ze to bolo take ze aj bola aj nie a trvala ln jeden den a na druhy uz som mala len akoby ruzovy vytok ,,a vcera uz nic,,,,ako by som ms ani nemala,,ale necitim ani brusko nic ,,porad co to ??

vaapeter66
11. mar 2013

@mina1834 hm...ja sama v soku,ja mam priznaky,ale uz aj tri deti,takze viem,ako mi byvalo🙂,teraz som si spravila test a je negat...nechapem.rano pozitivny.,normalne dve ciarky,sice jedna slaba,ale riadna a teraz nic...takze netusim...

mina1834
11. mar 2013

@vaapeter66 a mala si a daku ms ??? alebo nie ?? tak ono to je mozno aj preto ze rano je najleise si robit test ,,aj ja som predtym ked som bola tehu mala rano poz ,a potom nic ,,

vaapeter66
11. mar 2013

ja som oficialne mala dostat zajtra..ale dostala som v piatok,len take hnede spinenie,v sobotu uz krv a nedela skoro nic,teda dva dni necele....a dnes som si urobila test,lebo v piatok som zvracala a tento akoeu menzes mi nesiel do hlavy a hned,ako som namocila test,tak sa farbilo....a pooobede ,reku skusim,ale uz nemali taky,ako som mala,tak iny daky a uz nebolo nic.....ja som uz jelen...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre