Kedy vás začali bolieť prsia?

luckanr
27. sep 2013

S priateľom sa prvý mesiac snažíme o mimi, s tým že posledná ms začínala 6.9 2013. Od minulej soboty 21.9 ma začali bolieť prsia, nič iné... Už to trvá skoro týždeň, ale kedže ms mám dostať až o týždeň som trochu zmätená.. A ešte som dosť nervózna 🙂 Čo myslíte??

iwesska
27. sep 2013

Mna prsia boleli vzdy po ovulke, takze u mna to nebol znak nicoho. Raz boleli menej, inokedy mi isli explodovat. Pri tehu bolia najviac bradavky a aj to asi az tak v 5tt. Bez testu by som v oboch pripadoch ani len netusila, ze som tehotna.

tyta
27. sep 2013

Ahoj, prepac, ale podla mna sa zbytocne pozorujes. Pockaj na ms, ak bude meskat, sprav si test, dovtedy su vsetko iba dohady, ktore u niekoho platia a u ineho nie. Co ma prist, pride, ked nie teraz, tak inokedy... A navyse nervozitou tomu vobec nepomozes 😉

lluckaa
27. sep 2013

tak mne posledná ms začínala 1.9.2013 , čiže zajtra by som mala mať ms, ale dnes som si robila test a mám tam 2 čiarky jedna silná a druhá slabulinká 🙂 a prsia ma už bolia týžden a rovnako som pociťovala a teda aj pociťujem nervozitu, na základe toho som si robila aj test 🙂 .... ale bolesť prsníkov a nervozita sú aj príznakmi prichádzajucej ms- u každého individuálne, preto radím spraviť test ´🙂

tonjadabik2
27. sep 2013

ahoj aj mna boli prsnik jeden vzdy iba jeden nechapem preco... aj ja zacinam byt nervozna a zase ma zacina boliet hlava.. snazuime sa o babo..ale vidim to tak ze pride ms..

matuskova003
27. sep 2013

ja by som podla bolesti ani nevedela že som tehotná, prsia ma totiž začali boliet až v tretom mesiaci tehotenstva,. jediny priznak bolo popichavanie v maternici tak jemne, meškajuca ms a nafuknuty spodok bruška. a samozrejme pozitivny test.
vela stastia 🙂

roni200
27. sep 2013

Ahoj.ja som v polke štvrtého mesiaca a prsia ma vobec nebolia,mňa neboleli ani pred ms.radšej si urob test a budeš vedieť na čom si.

nicolle21
28. sep 2013

mňa nikdy, ale vôbec nikdy v živote prsia neboleli a keď som ostala tehotná, začali ma bolieť už 9ty deň po oplodnení (merali sme BT, vedela som, kedy sa to stalo), ešte som si to aj zapisovala do grafu a boleli ma tak do konca tretieho mesiaca.. ale tak hrozne, že som sa ich nemohla dotknúť ☹
u každého je to inak, ale ja som teda podľa tých pŕs vedela, že sa podarilo 🙂

cukrik580
28. sep 2013

Mna zacali boliet az priblizne tyzden potom ako som zistila ze som tehu...a boleli cca do konca 3. mesiaca...

milota164
30. sep 2013

sprav si test

verikaveronika
1. feb 2014

ahojte s mojim priatelom sa snazime o babo milovali sme sa presne na moje plodne citim ako by som mala prsia ako balon a aj ma bolia co mislite moze to teraz konecne prist

vali777
3. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, asi pred 9 dňami som mala s priateľom chránený pohlavný styk, v tom období som mala taktiež aj svoje plodné dni, menzes mám dostať do 6 dní, ale začínajú sa mi na prsiach objavovať žilky a mám pocit, že sú moje prsia iné, taktiež žilky sa mi nikdy netvorili ani počas menzesu, maximálne ma prsia slabo pobolievali. Neviete náhodou, môžem byť tehotná? :(

zudenka
7. jan 2017

dobry vecer babi neviete mi poradit uz mesiac ma bolia prsia?

lucka8787
7. jan 2017

Dievčence zlaté, bolesť pŕs je jeden z neistych znakov gravidity, tzn. Môžete byť tehotné a nemusíte.môže to byť aj pms.nad tehotenstvom rozmýšľajte až keď vám vynechá menstruacia.pekný dni k prajem.

evgeniaovsakova
17. nov 2021

Ahoj ...
Môžete mi pomôcť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre