Kvapky lásky a možné tehotenstvo

potkanica
21. máj 2012

Ahojte baby, stalo sa uz niektorej z vas, alebo poznate niekoho, kto otehotnel z kvapiek lasky? zistovala som si tieto veci na nete a docitala som sa, ze to je len vylucok zlazy a neobsahuje spermie, teda pokial nejde o druhe kole, kde mozu spermie ostat v moc. trubici. S frajerom spavame tak, ze zaciname bez kondomu a potom v polce styku si ho nasadime a chcela by som sa spytat, ci to je bezpecne...dakujem

oskvarka
22. máj 2012

@potkanica z takym mudrim chlapom ako "radio" co si neda povedat rozumnymi argumentami by som asi len tak nieco nechcela mat a uz vobec nie nieco intimne ;)

potkanica
autor
22. máj 2012

@oskvarka ja viem, ze otehotniet nie velmi vobec lahke...ale ked to najviac nechce tak to pride, ako kamoska otehotnela na prvu supu cez kondom

potkanica
autor
22. máj 2012

@oskvarka nebudem sa s niekym rozchadzat len kvoli tomu, ze nechce kondom, pride mi to uplne na hlavu, ked ho mam rada...to s nim radsej nebudem sexovat

veonka
22. máj 2012

Tak my sme prerušovanú súlož praktikovali skoro 7 rokov a nič... ale vedeli sme, že ak by prišlo, boli by sme radi... čo sa týka tej spoľahlivosti, možno je to o tom ako baby píšu, že niekto je plodnejší, niekto menej, ale možno sa vie niekto aj lepšie ovládať a podobne... ťažko povedať. Mňa tiež už napadlo či to, keď sa nám za ten čas nepritrafila nejaká nehoda nebude znamenať nejaké problémy mať bábo... tak uvidíme, no.
Ak bábo nechcete mať ani keby sa náhodou podarilo, tak odporúčam lepšiu ochranu. Muž chce mať svoje pohodlie, ale styk bez ochrany s víziou možného otehotnenia a strachu z toho, tiež nie je - hlavne pre ženu- až taký "pohodlný" a uvoľnený...

sorciera24
22. máj 2012

@potkanica vychadza mi to, ze mas o dost starsieho priatela....kt. by to s kondomom mal vediet....alebo mozno uz mas poruchy erekcie....v kazdom pripade, ty sa musis rozhodnut.....a niest aj zodpovednost.....a ak vravis, ze by nehoda nebol problem...tak co riesis...

oskvarka
22. máj 2012

@potkanica no ved tak som to myslela ze nesexovat ak nechce kondom... a hlavne ak nechce mimi ;) .... ja som skorej mala na mysli ze on nechce ani ked mu to vysvetlujes uverit ze by sa mohlo pritrafit len za to ze to ma z vlastnych skusenosti ;) .. btw jasne ved aj kondom ma nejaku percentualnu priepustnost zial...ale kondom je dobry aj v tom ze chcrani pred chorobami...

potkanica
autor
22. máj 2012

@sorciera24 problem by to bol, len by to nebola nejaka tragedia, nerozmyslala by som nad potratom ani nic take, kedze uz mam nejake tie roky, ale potesit by ma to urcite nepotesilo...nemyslim si, ze ma poruchy erekcie, len ma rozmaznany penis, ked to mam takto napisat...aj tak, ked som tehotna tak uz som a nezmenim to, ked nie som tak parada...priatel ide teraz na tyzden domov, tak si urobim tehotensky test a uvidi sa

radusiq
22. máj 2012

@potkanica fungovali sme rovnako roky a nikdy som neotehotnela, a potom ked sme sa zacali snazit naozaj tak sa podarilo hned, tak neviem...

potkanica
autor
22. máj 2012

a musim napisat, ze nie moj priatel sexuje uz 25 rokov takto, on ma 25 rokov :D

bambinkaa
22. máj 2012

@potkanica hehe tak to je mileeee 😀 Poznam 2 deti, ktorych tatkovia twrdili, ze sa nic nemoze stat...no pekny tatovia sa z nich vykluli, ked sa o svoje deti teraz uz ani nezaujimaju. Nasli si dalsie mlade, krasne slecny, ktorym rozpravaju to iste. To ze Tvoji kamarati toto praktizuju a nemaju deti, to moze byt aj tym, ze ma slecna hormonalne problemy (nemusi o tom ani vediet), alebo jej frajer nie je nejak extra plodny, alebo prekonali/prekonavaju pohlavne choroby, v dosledku coho nemusia byt moc plodny, maju stastie, ona nemusi mat v poriadku ovulaciu - co tiez nemusi hned postrehnut adt. Ak ste obaja zdravy a plodny, neodporucam tuto metodu. Nikdy nevies, ci nie si extrasuperbrutalne plodna 😀 Ako bonus, ja som otehotnela hned na 1.x, ked sme sa s manzelom rozhodli, ze chceme mat miminko a budeme skusat 🙂

oskvarka
22. máj 2012

@potkanica zacinam mat pocit ze ty by si to mimi aj chcela :-P heh..
uf no ta oprava veku ma potesila :D

graceful9
22. máj 2012

@potkanica ja som takto otehotnela,,,,

potkanica
autor
22. máj 2012

@oskvarka tak by som ta rada z toho omylu vyviedla :D rozhodne este netuzim po babatku...ako sa mozem starat o novy zivot ked sa sama o seba postarat neviem...

edulkobaby
22. máj 2012

My sme šli rok prerušovaná a nič. Potom sme sa začali snažiť a do roka sa podarilo.

ematko29
22. máj 2012

tak ja som z troch surodencov,avšetky tri sme boli plánované.anaši fungovali formou prerušovanej súlože stále.otec povedal amôj manžel vraví ,že chlap ktory nevie kedy tak je bud ožraty alebo hlúpy 😀

ematko29
22. máj 2012

@ematko29 amoja mama bola plodná asi ako tie ženy čo ked chlap o ne prejde holy hned sú tehotné tak naozaj si neviem čo o tom myslieť,teda o tých kvapôčkach 😕 no my s manželom sa tiež chránime prerušovane ale umna je to iné ja som mala problém otehotniet.manžel mal ale 2ročny vztah predomnou atiež takto fungovali anič.

potkanica
autor
22. máj 2012

tak asi ta prerusovana suloz nie je az taka strasna a nespolahliva ako o nej vsetci tvrdia...ja si tiez myslim, ked to chlap vie, tak potom by nemal byt problem...len nech to vie aj s tymi kvapkali lasky :D

bianca
22. máj 2012

@potkanica hm asi by som pouvazovala o zmene gynekologa lebo to co ti povedal je totalny blud

potkanica
autor
22. máj 2012

popravde sme sa na to pytali tri baby a kazda u svojho gyndosa a povedali, ze kvapky lasky, za normalnych okolnosti, neobsahuju spermie...tak ja viem, kazdy ma na to asi iny nazor...

poisonblu
22. máj 2012

ja osobne na kvapky lasky neverim..ak sa dodrziavaju vsetky zasady pri styku, tak nie je sanca...my sme fungovali na prerusovanej 4 roky a ziadne dieta sme nepocali...ked sme dieta chceli, tak sa podarilo na prvy sup, takze problem s otehu nie je...

sisaha
22. máj 2012

@potkanica skus mu navrhnut spermiogram,mozno zisti, ze preto moze takto sexovat, lebo ma s plodnostou problem.. 😝. A teraz vazne..., ja by som sa na to nespoliehala. Neviem ako dlho ste spolu, ale ak takto sexujete, tak treba mat v zalohe aj plan B, ak by si otehotnela..

potkanica
autor
22. máj 2012

@sisaha on si bol dat testovat spermie a ma ich vraj dost aktivne :D

potkanica
autor
22. máj 2012

@sisaha neviem ale, ako som na tom ja

sisaha
22. máj 2012

@potkanica vazne? čudné.. Nepoznám 25 ročného chalana, ktorý by šiel dobrovolne do centra asistovanej reprodukcie na vysetrenie... 😕

vejula
22. máj 2012

@potkanica vraj to nieje spolahliva metoda, ale poznam viacero parov, ktore tuto metodu praktizovali roky a dieťatko splodili až vtedy ked šli naplno. Nie že by neboli plodní ako tu pišu kočky.. Dokonca extremne plodne pary, ktore počali dieťa za každym čo chceli tak pri prerušovanej suloži nepočali. Takže ja ti poviem tak, že v mojom okoli čo viem tak to funguje. My ked sme nechceli dieťatko tiež sme si len davali pozor. Žiadny kondom ani tabletky. Ale tak zas je pravda, že horor by sme z toho nerobili ani keby sa podarilo, ale proste u nas to funguje, a s byvalym som tiež tak fungovala a tiež sa nikdy nič nepritrafilo

potkanica
autor
22. máj 2012

@sisaha bola taka moznost, kedze kamarat mu tam robi, isli viaceri chalani, skor zo srandy ako z toho, ze by chcel vediet, ci je plodny 🙂

potkanica
autor
22. máj 2012

@vejula ani v mojom okoli som este nepocula o tom, ze by niekto otehotnel z prerusovanej suloze a to byvam na intraku, tu to je kazdy s kazdym....

sisaha
22. máj 2012

@potkanica a jeho kamarat je lekar?

potkanica
autor
22. máj 2012

@sisaha nie, on im to nejako vybavil, neviem o tom presne detaily, vtedy sme spolu este neboli, len mi to vravel...keby ste poznali rozmyslanie a povahu mojho frajera tak by vas to nijak neprekvapilo :D

tinki
22. máj 2012

@anjelicek26 moja svokra a jedna známa otehotneli aj s telieskom. Ale zasa poznám ešte 4, ktoré to majú v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre