Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám výtok a mešká mi menzes

dorekapa
30. sep 2012

Babky,uz treti den mi meska menstruacia a ja ju mam pravidelnu 28 dnovy cyklus.Ale pre zmenu kramy nemam,len vytok sa mi spustil a pobolieva ma jemnucko v podbrusku.Test som si robila v den ked som mala dostat,cize piatok a bol negativny.Snazilkujeme od januara,tak sa modlim,aby to bola predzvest noveho zivota vo mne.Dakujem za odpovede.

nikolet_89
30. sep 2012

@dorekapa ahoj drzim palceky aby to tak bolo, test ti nemusi este ukazat i ked po pravde mne meskali 2 dni a ukazal mi slabu druhu ciarku, ale zase mozno si mala iny test ako ja 🙂 skus si kupit este iny a sprav si ho rano...drzim palceky aby vam to vyslo 🙂 a ked nie tak vyde neskor

dorekapa
autor
30. sep 2012

no ja som si ho robila v piatok presne ked som mala dostat a robila som si ho vecer.Kupila som ho v tescu za 1.55 Intemed,tak nejak sa volal.A inak absolutne sa necitim,ze mam dostat.inokedy mam uz silnejsie bolesti a som pazrava a teraz nic.To by sme boli velmi stastni kedy to vyslo a hlavne 6 rocna dcerka,ta o sestricke baaasni

nikolet_89
30. sep 2012

@dorekapa vies ono to moze aj nemusi byt, mozes mat kludne aj cystu, ale dufam, ze je to babatko 🙂

dorekapa
autor
30. sep 2012

cystu.to ma nenapadlo.Bola som na gynde v marci,robil mi vysetrenia aj sono zo spodu a vssetko som mala ok.No je pravda,ze sa to mozno zvrtnut

nikolet_89
30. sep 2012

@dorekapa vsak toto aj ja som ju este v maji nemala a v juny uz hej...je to take no...ale hadam to bude babatko 🙂

red_kika
30. sep 2012

@dorekapa ja som si robila tiez v den ked mali prist kramy, ale rano. a vtedy som uz mala ciarku. ale bol to mamatest

dorekapa
autor
1. okt 2012

no ja som nedostala kramy.V piatok negativny test a ovulaciu som mala 16.8 a je dost mozne ze sa to vtedy podarilo.No test v den prichadzajucej menstruacie,ktora nedosla sme sa s manzelom milovali a trcu som pospinila,potom cely vikend nic,ani kvapka a dnes rano,teda uz podnelok 4 denco mi neprisla mrcha sme mali sexik a trochu som pospinila.Myslelasom,ze a uz mrcha spusti,ale nic..uplne v pohodicke..Ja uz fakt nechapem.Vcera som si merala bazalnu teplotu,ale poobede a bola 37,5 a dnes rano 36,9

katkasofi
1. okt 2012

@dorekapa kúp si kvalitnejší test. A ak si náhodou tehu tak radim nesexovat;) vidíš sama že po ňom spinis. Mne dr kazal že po ovulacii nemáme už pre istotu robiť nič;) a vyšlo to. Podľa mna môžeš byt, už ti dlhšie meskaju. Sprav test ráno. A držím palce

dorekapa
autor
1. okt 2012

meskaju mi 4 dni a merala som si bazalnu teploltu rano,tak bola 36.9 a vcera aj dnes poobede 37,5..ja viem,ze sa ma merat rano,aole zabudla som.Ja mam presne kramy..odchylka plus minus jeden den.Vy ste sa ako dlho snazilkovali?Inak gratulujem,a dufam,ze mas pohodove tehotenstvo

dorekapa
autor
1. okt 2012

@katkasofi ta sprava nad tou bola pre teba a pre vsetky mamicky,snazilky..ja som tu kratko a stale zabudnem kliknut na odpovedz.Inak s manzelom prerabame aj domcek,takze to snazilkovanie nie je u nas az take ze rychlo,lebo mam plodne dni,nemeriam si teploty rano podla ovulacie.Kedze mam pravidelnu a viem kedy mam ovulaciu,tak sa milujeme fakt ked mame chut..nie ako roboti..kazdy den..neprezivame to nejak ze musim musime...ide to tak spontanne

katkasofi
1. okt 2012

@dorekapa no my sme keď som otehu snazilkovali každý deň. Predtým každý druhý. Zmenili sme taktiku a vyšlo to;) a zajtra robíš test?

dorekapa
autor
1. okt 2012

@katkasofi panky,to tvoj muzik musi byt superman..moj by to nedal a popravde ani ja nie kazdy den sexik.My to mame tak trikrat do tyzdna,pohodove dhle milovanie.Moj manzel je policajt a z prace chodi dost zniceny z tych spisov a vypocuvani.Myslim,ze na milovanie by mali byt obaja v pohode a tak to vychadza spontanne ason u nas.No testik zajtra mozno urobim.Dnes 4 den co nemam a zajtra rano idem k vseobecnemu na preventivnu.Panky,tak sa bojim.ja mam fobiu z injekcii

katkasofi
2. okt 2012

@dorekapa neboj. Ak tá to upokoji, ja idem na krv;) ale my sme každý den len pred ovu tesne a cez ovu;)

katkasofi
2. okt 2012

@dorekapa aj si robila testik? Ako dopadol?

mima4
2. okt 2012

ahojte kočky,
nechcem kvoli mojej otazke zaklaat novu temu ale uvadzate tu bazalne teploty. Chcem sa spytat s nastupom menzesu bazalna teplota klesne? Alebo den predtym ako mate kramy dostat.. vtedy ma uz klesnut, ci az po menzese, ci druhy/treti den menzesu?

diky za zodpovedanie otazky.

dorekapa
autor
2. okt 2012

@katkasofi ahojky..tak a je tu ta mrcha jedna mrchata.Rano som vstala a vravim mazelovi,ze myslim,ze dorazi a dorazila.Sice slaba,lebo normalne prvy den viac krvacam.co uz.Ostala som velmi smutna a aj manzel,ale myslime pozitivne.O mesiac ideme k jednej tete..neviem ci ju nazvat liecitelka,alebo vestica,jasnovidka..neviem.

katkasofi
2. okt 2012

@dorekapa ved aj menzes nemusi byt pravým menzesom, pokial je slaby...ci uz sa to rozbehlo? to je mi luto ze to nevyslo...

dorekapa
autor
2. okt 2012

@katkasofi ja ti ani neviem..normalne mam dost silny..az take pecienky letia zo mna..prepac za vyraz,ale neviem to inak opisat...Co uz..Co ma byt to bude..ale brusko ma riadne boli..fnuuk

dorekapa
autor
2. okt 2012

BABKY...ludim sa teraz s vami,idem pre dcerku do skolky a potom vecer popiseme..este ma caka varenie masa pre robotnikov..konecne nam dokoncuju strechu..poviem vam stavat dom to je o hubu...

katkasofi
2. okt 2012

@dorekapa dobre moja. vsak uvidis ci sa rozbehne. ak nie, rano skus spravit test. a o streche mi nehovor...my robime tu nasu uz stvrtý týzden a este stále ju nemáme hotovú. tak sa tlacime v dvoch izbach na prizemí....ale co uz, spravit to musia

dorekapa
autor
3. okt 2012

@katkasofi no spustila sa..dnes je silnejsia..a kupila som si ovulacne testy.tak po mrske v strede cyklu to skusime.Manzel je tak trpezlivy,len sa usmial ked som ich domov doniesla.Aj nam robia strechu mesiac.AKoze strechu urobili,ale neurobili este strechu nad terasu,kt.sme robili z obyvacky.takze beh na dlhe trate..A mozik pengluje medzi pracou,stavbou a nami...ach jaj..a este ja ho obcas nastartujem,leb oako vravi,ja som na dvyhanie tlaku expert.🙂))))

vikinka5791
19. mar 2013

Ahojte baby meška mi menzes druhy den robila som si dva testy jeden nevysiel ale, bol len s tesca druhy neplatny mamatest, je mi od rana velmi zle boli ma brucho vraciam a potom mam strasny hlad opakuje sa to už od rana....neviem co si myslite som tehotna?
🙂

karolinka123
19. mar 2013

ahojte potrebujem radu meska mi menzes uz 14 dni cyklus som nemavala pravidelny dnes som si rano robila test a bol negativny, mam skusit dalsi? pobolieva ma v podbrusku a mam citlive prsia ale to som mavala aj pred MS neviem ci mam cakat alebo ist k dr.

vikinka5791
20. mar 2013

vikinka5791 Ahojte baby meška mi menzes druhy den robila som si dva testy jeden nevysiel ale, bol len s tesca druhy neplatny mamatest, je mi od rana velmi zle boli ma brucho vraciam a potom mam strasny hlad opakuje sa to už od rana....neviem co si myslite som tehotna?

misina123456
3. máj 2013

ahojte ja mam dnes dostat mendzes a stale nic boli ma už treti den v podbrusku a mam slaby výtok... Neviem či som tehotná alebo len mi mešká mendzes

nikolenja
26. apr 2016

ahojte chcela by som sa spýtat mešká mi už 5 dní menzes už 2 dni nemám výtok neviete prečo
dakujem

zanatova
3. máj 2017

Ahojte. Chcem sa spytat, meska mi menstruacia uz 3 den.
A mam zlty vytok, cim to je.
Inak stale mam 2-3 dni skor. Nemeskala mi uz ani nepamatam ,kedy naposledy
Dakujem

majaaa1
6. máj 2017

Ahojte chcem sa spytat. S priatelom mame nechraneny styk skoro kazdy tyzden ale davame si pozor nikdy sa do mna nespravil. Ale meska mi menstruacia 2 dni a v noci som dostala neskutocne silne krce do podbruska. Zalial ma pot a neviem co to znamena. Poradite mi? Dakujem 🙂

noemi17
27. nov 2017

ja som z nikym nespala v oktobri som mala menstruaciu pravidelne .Iba mam vyrok zapachajuci ..Tento krat som nedostala menstruaciu .Co mam robit ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli