icon

Výtok po ovulácii: Príznaky a tehotenstvo

avatar
2reperka55
Včera o 05:24

Dobrý deň chcem sa opýtať slušne bez nejakých komentárov blbých ,,, menštruáciu som mala 9.6 do 13.6 ovulaciu 21 podľa aplikácii len a styk 23 priateľ sa urobil domna ,,,,, cyklus mám 26 dni nemám pravidelnú ms a som 5 dni po ovulácii a mám žltý taký husti výtok a pobolieva ma aj pod bruchom ako by som mala už kramy dostať ,,, kramy mám dostať o 9 dni len som nedockava

Dieťa by ma potešilo mám aj predošlú skúpinu vytvorenú len zle vysvetlenu dakujem ❤️

avatar
danielahamar
Včera o 09:56

Žeby ovulácia? Možno sa posunula

avatar
2reperka55
autor
Včera o 10:05
@danielahamar

Žeby ovulácia? Možno sa posunula

@danielahamar mala som dostať ms 11.6 a dostala som 9.6 cyklus mávam každý mesiac inak 24/25/26 som 5 dni po ovulácii a mám svetlozlty až kremovy výtok

avatar
kessica87
Včera o 11:29

21.6 bola ovulácia a styk 23.6? No vajíčko je schopné prežiť 12 až 24h po ovulacii. Čiže nejaká malá šanca tam je, ale zasa ovu potvrdená len aplikáciou veľmi málo. A 5DPO ešte nieje ani vajíčko uhniezdené 🤔