Máte skúsenosť s vyvolávačkou?

kvet17
15. júl 2013

Ahojte,chcela by som sa opýtaťmeškala mi mrcha v júni a tak na konci mesiaca som bola u gynekologičky tá mi dala vyvolávačku,ale mrcha nikde tak po 19 dňoch som išla ku nej vyšetrila ma a dala mi daľšiu vyvolávačku a,že do mesiaca by už mala prísť nieje to niako neskoro? A prvý krát keď som bola tak bolo tam,že by som mohla byť aj tehu,ale nič tam nevidela a ani teraz nič nvidela.Takže tehu niesom,ale aj som niako pribrala za 2 týždne a aj viacej jem.Čím to môže byť že mi teraz tak mešká a že má prísť až o mesiac?V tedy mi mali robiť aj HP a teraz sa o tom ani nezmienila.Mohla by som byť aj tak tehotná? Ešte som nemala takú skúsenosť s týmto.Iba že mám čakať tak som zvedavá do kedy.Mal niekto tiež takú niakú skúsenosť?ďakujem

xlucia
15. júl 2013

daj si zobrat krv a spravit kompletny hormonalny profil. nie je riesenie, ked nevies kde je problem, pichat vyvolavacky ako cukriky

winka99
15. júl 2013

mne dakedy davno este ako pubiške tak vyvolavali a potom zastavovali, lebo mi to chodilo ako sa tomu chcelo ak si dobre pamatam, tak do nejakych dvoch tyzdnov mi to aj prislo....a potom som sa na to uz vybodla a dala som si predpisat hormonalnu antikoncepciu ...po niekolkych mesiacoch uzivania sa mi to upravilo....test si si nerobila?
ja inak prestanemuz citat toho modreho kona, lebo sa mi uz aj sniva o tom, ze si testy robim 😀
a PS: nepise sa 'niakú' ...ale nejakú, nejaké, nejaký...atd.

kiki68
15. júl 2013

sesterke takto pichala doktorka vyvolavacky a jasne,ze bola tehotna,ale jej to pichala napriek tomu,ze mala pozitivny tehu test domaci,cize len doktorka nechela pripustit ze otehotnela aj na HAK. Dnes ma nastastie z toho tehotenstva zdraveho synceka.... 😉 Ale pichat vyvolavacky je podla mna nezmysel,treba prist na pricinu...Pribta by si mohla aj preto,ze je tam nejaky hormonalny problem a telo napriklad zadrziava vodu...drzim palce,nech sa to dobre vyriesi

zuzi0911
16. júl 2013

Urob si test a uvidis..popripade si vyziadaj hcg z krvi..nemusi byt nic vidno na sone...a po vyvolavacke by mala dojst mrcha do 14 dni a ne cakat mesiac...mne dosla na 10 den po nej...aj nedojde do dvoch tyzdnov chod opat a nech ti zobere krv...mne automaticky bral hcg a potom pichol...alebo vymen dr...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre