Menštruácia mi mešká viac ako 2 týždne. Kedy ísť ku gynekológovi?

11. sep 2023

Ahojte, kedy mam zajst za gynekologom, ak mi menstruacia meska viac nez 2 tyzdne a tehotensky test vysiel pozitivny. Ako prebieha vysetrenie? Babo nebolo planovane, bojim sa, co ma tam caka. 🥲

ivkav5
11. sep 2023

Gratulujeem, neboj sa zvládneš to❤️ je to obrovský dar. Ja sa pripnem, bábätko síce plánované, ale tiež neviem kedy riešiť dr. Som len 3 dni po očaakávanej MS ale pozitívny test🙏 tiež by ma zaujímalo ako bude prebiehať prvé vyšetrenie

zenulkaaa
11. sep 2023

Zavolaj mu a dohodni sa s nim. On Ti povie kedy prist
Iba ta pozrie cez spodok, ako ked vysetruje so sonom. Ak by tam este nic nevidel, zoberie krv a potvrdi tehotenstvo z krvi.
Nemas sa coho bat, je to ako kazde ine vysetrenie u neho.

zuzana9393
11. sep 2023

Podľa mňa už kľudne môžeš ísť. Pozrie tá, potvrdí a objedná na ďalšiu kontrolu. Nič hrozne. Zo začiatku som aspoň ja chodila častejšie, potom raz mesačne.

autor
11. sep 2023

Dakujem, skusim zavolat 😊

jaskolka
11. sep 2023

Zavolaj mu, dajú ti termín podľa poslednej menštruácie. Keď už mešká 2 týždne, tak si ca v 7 týždni, to už by malo byť pekne vidno, aj keby si teraz šla.
Možno si ta zavolá hneď, skontroluje, potvrdí graviditu a pri ďalšej kontrole (poradni) ak bude všetko ok, dostaneš aj knižku.

autor
11. sep 2023

Volala som, mam prist o tyzden vo stvrtok. Kedze ma ordinaciu len stvrtky,piatky. Och zase cakat 🥹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre