Menzes mi mešká 6 dni a test je negatívny

schutzangel
22. dec 2013

Baby, prosím poradte mi, s priatelom mame pol roka nechraneny sex, hoci vzdy dava vsetko von no aj tak..je mozne ze by som bola tehotna? kramy mi meskaju dnes uz siesty den test som si robila dnes aj v piatok bol negativny ale necudujem sa kedze aj pri prvom tehu som si robila hned test (a o som vedela ze som tehotna lebo sme sa snazili)a tiez vysiel negativny a az po nejakom case mi ukazal kolajnice.lenze ja nemam ani tusenia priatel tiez nie kedy sa nam mohlo zadarit ak sa vobec zadarilo.mam tlak aj take cudne stavy ze pridu kramy a nic, podbrusku mam tlaky tiez a napr. mi vadi opasok na nohaviciach ked mi tlaci podbrusko co pred tym som si ho davala natesno, sem tam zavraty take mierne chvilkami mi je zle ale ustupi o za minutku.dnes ma aj prehnalo.je mozne ze a napriek tomu ze nedaval plavcov do mna je sanca ze sa mohli spermie dostat k vajicku napr. v ejakulate?kedy by som si mala urobit test?dakujem za vase nazory

marylis
22. dec 2013

@schutzangel Ahoj, ano, je to mozne. Kamaratka tak otehotnela. Ale netreba si to vsugerovat. Mozno ti len meskaju kramy. Ak si tehotna, skor ci neskor sa to dozvies 🙂

schutzangel
autor
22. dec 2013

no dakujem len rada by som vedela na com som a inak mne kramy praveze nemeskavaju a uz siesty den je v mojom pripade moc

hviezdicka111
22. dec 2013

Mozes...mojim rodicom sa tak podarila sestra...a to tak fungovali cele roky...a potom zrazu bum...s bratom sme uz boli na strednej, ked pribudla sestricka 😀 cize nie je to 100% ochrana 🙂

martinkatinka
22. dec 2013

Keď máš nechránený sex, môžeš otehotnieť 🙂

mauythai
25. dec 2013

Pekny den prajem.Mam problem prvy mesiac beriem antik.no ked že som.dlho nijake tabletky nebrala občas som si antik zabudla dat a stalo sa mi to 3krat.No mala som 4krat nechraneny styk spravil sa vždy do mna.Teraz mam 7dnovu pauzu je 6den a menzes nič len včera pár kvapiek.Test vyšiel negat možem byt tehotna kedy mam spravit dalši test?Dakujem

modrofuzik11
25. dec 2013

mozes byt tehotna. najlepsie je ist na krv ku lekarovi... test si urob o 2 az 3 dni odteraz. hladina hcg by v tvojom tele mala byt vyssia

lienocka18
2. jan 2014

Zdravím. ja som užívala antikoncepciu asi 2 a pol roka .. vysadila som ju asi pred 3 mesiacmi. Najskor som mala menzes presne tak ako ke som ich užívala potom som ho dostala skor a teraz vobec. Robila som si dva testy ale obidva mi vyšli negatívne. Už asi dva týždne ma pobolievaju kríže a sem tam mam trošku bolesti v podbrušku ale menzes stále neprišiel. Mešká mi už týžden. Možem byť tehotná??

saimaa
2. jan 2014

Môžeš aj nemusíš 😉

lienocka18
2. jan 2014

@saimaa rada by som bola 🙂) ale uvidíme čo povie dr. :/ nejdem sa tešiť predčasne :(

saimaa
2. jan 2014

Z mojej skúsenosti viem, že (u mna) týžden meškania je nič....
Mne teraz už dva týždne, ale tiež si velké nádeje nerobím :(

zuzi0911
2. jan 2014

Mne meskal spravila som si test takto vysiel..a ms dosla asi trojdnova a bezboleztna ale normalna krv...neviem teda

bambinkaa
2. jan 2014

@lienocka18 ak Ti tyzden meska a oba testy nic, tak pravdepodobne nebudes tehotna i ked mala sanca tam predsalen je.

lienocka18
2. jan 2014

@bambinkaa je to hlúpy pocit ked neviem či som tehotná alebo nie.. strašne rada by som bola ale nedávam tomu nádej .. :(

bambinkaa
5. jan 2014

@lienocka18 ahoj a ked Ti meska nemas nejake priznaky? Mozno keby si zasla na gynekologiu, vedeli by Ti povedat. Po tyzdni a pol to uz je daco vidno asi, ale z krvi urcite. Lienocka aj mne meska a priznaky ziadne 😒 ani prsia, ani nevolno, ani nejaka extremna unava, ani pachy, tiez mam ten pocit. Ked my zeny asi dufame do poslednej chvile ze?

saimaa
16. jan 2014

No,dievcata, asi odpadnem! Meska mi menzes vyse 20 dni,ale nic som z toho nerobila,lebo som dlhsie brala HAK, a po vysadeni mam menzes nepravidelny.aj testy mi vysli negat., ale tento tyzden mi to zas nedalo,stale citim taky divny tlak v bruchu,tak som si zas robila testy, a vsetky 3 rozne vysli pozitivne. 🙂 zajtra idem dr., tak snad mi povie prijemne spravy..

turkova89
24. jan 2021

Dobri den môžete mi povedať mezes mi us meska 9 dni boli ma aj pod brusko aj krize urobila som si test je negativni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre