Mešká mi menzes a predchádzajúci bol veľmi krátky

zuzikava
17. sep 2013

Ahojte. Potrebujem poradiť. V auguste som 13teho mala menštruáciu 2 dni (nenazvala by som to ani menzes, lebo to bolo len špinenie). Teraz som to mala dostať 9-10 čiže pred týždňom a stále nič. Nebrala by som to tak strašne, nakoľko sa mi občas stáva, že mi to mešká, ale už 2-3 týždne pociťujem pobolievanie v podbrušku, a veľmi ma bolia prsia, až ma v nich ťahá. Test som si ešte nerobila, myslím, že je na to ešte skoro. Myslíte, že podľa tohto všetkého môžem byť v tom? Viem, že nie ste gynekológ a ani nič podobné. Zaujíma ma len to, či ste to mala niektorá podobné. A ozaj. Tento mesiac sme si dávali pozor. Možno 1-2x utieklo. Len ten predchádzajúci sme si pozor nedávali. ďakujem za názory.

mrkvicka12345
17. sep 2013

@zuzikava urob test a uvidis 🙂

zuzikava
autor
17. sep 2013

To mi je jasne...Len chcem este chvilku pockat..len ma zaujimalo, ci su toto tie priznaky, ake by mali byt a ci uz ich mozem mat... 😉

zuzikava
autor
17. sep 2013
chymenitta33
17. sep 2013

Nevidím dôvod čakania, test ti už ukáže!

zuzikava
autor
17. sep 2013

@chymenitta33 no ja chcem pockat len kvoli tomu, ze mi obcas meskava normalne menzes a neviem ci tieto ,,bolesti" mozem povazovat za adekvatne priznaky 🙂

chymenitta33
17. sep 2013

@zuzikava - ja som pochopila ale aspon budeš vedieť načom si!

zuzikava
autor
17. sep 2013

@chymenitta33 no hej..to je pravda..ale nechcem zbytocne stresovat a tak...

katkasofi
17. sep 2013

@zuzikava no podľa mna môžeš byt...aj z minulého mesiaca. Sprav test a daj vedieť 🙂 či nechces byt tehu?

zuzikava
autor
17. sep 2013

@katkasofi Tak chcela by som byt 🙂 😅 No, zajtra skocim do lekarne 🙂)

katkasofi
17. sep 2013

@zuzikava Ja keby som na tvojom mieste letím hneď 🙂 už keď ti mešká zistis aj poobede 🙂 ale daj potomvediet 🙂 veľa kockam co som radila aj ohľadom testov bolo 🙂

zuzikava
autor
17. sep 2013

@katkasofi ze by si nosila stastie 😀 😅 no, ja by som aj sla, ale priatel odisiel prec aj s penazenkou a pride az okolo 22:00 😖

katkasofi
17. sep 2013

@zuzikava trosku nosim 🙂 tak zajtra napis a pre istotu sa setri 🙂 a radšej do 12tt nesexovat 🙂

zuzikava
autor
17. sep 2013

@katkasofi tak som zvedava, ci to bude tak aj u mna 😕 🙂 jasne, napisem..dakujem

mrkvicka12345
17. sep 2013

@zuzikava no ja som mala poslednu ms 14teho a // uz mam davno, takze ak si, tak ti to isto ukaze 🙂 a to mozu, aj nemusia byt priznaky...takze takto tazko povedat

zuzikava
autor
17. sep 2013

@mrkvicka12345 dakujem 🙂 zajtra si urobim test 🙂

mrkvicka12345
17. sep 2013

@zuzikava budem drzat palce 🙂

zuzikava
autor
17. sep 2013

@mrkvicka12345 dakujem 🙂

niky21
17. sep 2013

Ahojte kocky. Ja to iste.. Minulý mesiac takmer ziadne krvacanie a tento mesiac navsteva meska takmer 9 dni... Dnes poobede test negat... Brusko boli ako pred menz. Prsia tiez. // By potesili 🙂 ukazal vam uz test po takej dobe zle ? Dakujem a drzim palceky ;)

h2
18. sep 2013

@zuzikava
@niky21 Ahojte kočky, ja som tu na MK na takúto podobnú otázku odpovedala už aspoň 5x (ak nie viac). Áno, mne sa stalo niečo podobné no a kým som sa rozhýbala a urobila si test, bola som už v 3. mesiaci. 😀

katkasofi
18. sep 2013

@zuzikava no ako test?

zuzikava
autor
18. sep 2013

@katkasofi
@h2 Nooo, tak test vysiel negativne 😖

katkasofi
18. sep 2013

@zuzikava škoda. Tak k lekárovi nech zistí co a ako.. A budúci mesiac ovu testy 🙂

zuzikava
autor
18. sep 2013

@katkasofi to hej... zatial este pockam ci nepride ta mrcha

mrkvicka12345
18. sep 2013

a aky test si to robila? mne niektore testy vychadzali negativne, niektore pozitivne 😀 a teda tipovala som, ze som max. 5tt a dneska z toho vyslo, ze 9tt.... 😀 teda jednu ms som tiez mala...a to uplne normalnu, ani nie kratsiu ani nic zvlastne na nej nebolo....

niky21
22. sep 2013

Ahojte ..13 den navsteva meska a vcera poobednajsi test negat. Pichanie v podbusku, 3 kg pribrala :o ,obcas ruzovy vyt. 😠
Asi opat cysta :( zajtra idem dr. Drzte mi palce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre