Meškal vám menzes po Inofolicu?

mima207
8. sep 2014

Ahojte baby chcem sa spytat ci uz niektorej z vas meskala MS po inofolicu.Mne meska 21 dni mam neskutocnu chut na sladke co ja inak nemusim.V noci spim tak 5hodinco predtym som spala ako zabita aj 10hodin.Cez den ma chyta doslovne koma co sa mi tak chce spat a zle mi byva skor vecer.Test som si robila ked mi meskala mrcha 9dni a bol negativny.Teda lepsie povedane ducha som ani nepozerala.Zajtra mam konecne cestu okolo lekarne tak sa zastavim kupit test a pozajtra rano testujem.Dufam ze sa uz tento mesiac zadarilo.Inofolicu som uzila len jedno balenie.Myslite ze by to uz mohlo vyjst?takto dlho mi este nemeskala.

lensam
8. sep 2014

to nebude od inofolicu 🙂

mima207
autor
8. sep 2014

Myslis....podla teba to uz moze hyt ono?joj bodaj by si mala pravdu....dalsi teet som si chcela spravit az ked nepride dalsia mrcha ale uz to akosi nemozem vydrzat...skusim ten test

lensam
8. sep 2014

@mima207 ja už by som dávno vyskúšala...koľko máš rokov?....na fotke vyzeráš dosť mlado.

mima207
autor
8. sep 2014

@lensam no ja som sa akosi drzala ze si ho este nespravim ale teraz ma to akosi prepadlo ...ta zvedavost je strasna vec.....no to mozno len na fotke tak vyzeram....v piatok budem mat 25 veru dobry darcek by to bol zistit ze budeme mat drobca

lensam
8. sep 2014

tak zajtra prídem pozrieť či ti to vyšlo. Ja si ešte musím minimálne týždeň na výsledok počkať

mima207
autor
9. sep 2014

tak ja to uz fakt nechapem teraz som si robila test a najskor sa mi aj zdala slabucka ciarocka a potom uplne zmysla...uz som s toho fakt sprosta,preco mi teda meskaju 22 dni....nechapem to normalne som sama na seba nahnevana 🙄

lensam
11. sep 2014

Choď lekárovi.

mima207
autor
11. sep 2014

Uz som bola u lekara a ten sam evie vraj este neni nic vidno....

nataliaslivkova
11. sep 2014

mne takisto inofolic posunul menzes o 2 týždne tiež som už bola naradovana ze sa podarilo...a hla prisla mrcha ☹

mima207
autor
12. sep 2014

@nataliaslivkova ja zas neviem na com som...bola som u doktora a ten tam zatial nic nevidi dal mi aj tabletky na vyvolanie MS vraj aj ak som v tom tak to babetku neuskodi...je to zvlastne meska mi uz 25 dni zle mi byva teda riadne....ale doktor ani nevidel ze by mi mala prist....no zvlastne asi som nejaky vadny typ od vyroby... Inak si to neviem vysvetlit

dz
16. sep 2014

Ahojte, som rada, ze je tu tato tema, ja som tiez minuly mesiac nasadila inofolic a meska mi uz 10 dni a pocitovo mam tiez pocit, ze som tehotna, ale test mam negativny, uz si zacinam mysliet, ze to bude fakt tym inofolicom, kedze nie som sama, ja idem zajtra na krv a pozajtra na sono, tak uvidim..

mima207
autor
17. sep 2014

@dz potom daj vediet ako si dopadla....mne byva stale zle..a este ma zacala trapit aj žáha....a dnes je to uz presne 30 dni co mi meska....bola som uz aj u gynekologa a zatial tam nevidel nic....a taktiez nevedel ci mi vobec pridu takze ostava mi len cakat

dz
18. sep 2014

@mima207 ahoj, som bola vcera na krvi, hCG 14, co je teda dost malo, dnes sono, zatial samozrejme tam nic nevidel, skor chcel zistit ci nahodou nejaka cysta alebo tak, povedal mi, ze sliznicu nemam vobec presiaknutu krvou, teda nezda sa mu, ze by som mala dostat menzes a mam pritomne zlte teliesko, co dokazuje ze ovulacia prebehla, uzavrel to tak, ze asi to bude tehotenstvo ale treba este vylucit mimomaternicove a ze by to vysvetlil posunom ovulacie alebo ze sa plod prestal vyvijat, ale tak nevie, tak snad to bude v pohode, dal mi duphaston radsej, lebo ze ked sa posunula ovulacia, tak to nie je v poriadku a ze je to rizikove...takze aj sa trosku tesim, ale som aj v rozpakoch, o tyzden idem znova na krv a podla vysledku sa objednam zase na sono, asi o dalsi tyzden, tak tak som dopadla a verim, ze to skonci lepsie ako moje prve tehotenstvo 🙂 a tebe drzim palce, tebe krv nerobil? ale 30 dni je uz velmi vela, mne meska len necele 2 tyzdne...

mima207
autor
18. sep 2014

@dz ahoj mne nerobil ziadne dalsie vysetrenie...neviem preco mi ani krv nebral...zajtra rano testnem dalsi test...dufam ze tam uz najdem ocakavane jasne kolajnice 🙂

dz
20. sep 2014

@mima207 ahoj, no tak ako? ja som si tiez dnes robila a bol negativny, tak ja neviem, ci moze byt krv pozitivna a moc stale negativny, alebo to zase nedopadne dobre :( drzim palceky a verim, ze budeme mat obe dobre spravy 🙂

1234lubka
20. sep 2014

@dz ahoj aj moc mozebyt negativny aj na ultrazvuku nemusi byt nic vidno a mozes mat zvysene hcg, tolenz krvy sabude dat zistit..plod v uplne rannom stadiu tesne po oplodneni nevidno, ani test ti neukaze...az od 4-5tt

mima207
autor
20. sep 2014

@dz no robila som si test vcera rano a bol negativny....tak ja uz neviem...
@1234lubka ahoj mne nebral ani krv a doteraz testy negativne iba na jednom slabulinka ciarocka odvtedy zase nic...netusim preco mi potom meskaju 33dni a MS nikde ani doktor nevie co je so mnou....

1234lubka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima207
autor
20. sep 2014

No neviem preco mne sa zda ze mi rozhadzal cyklus asi ten inofolic bo odkedy som ho zacala uzivat zacali mi aj takto meskat najskor som si robila nadeje ale ked uz mi takto dlho meskaju pomalicky uz pochybujem ze som v tom ked ani testy to neukazuju....

1234lubka
20. sep 2014

@mima207 mne dr inofolic odporucil na spravidelnenie cyklu...dva sacky denne aj to mi trochu pomohlo ale potom som ho prestalabrat lebo je drahy

dz
20. sep 2014

@1234lubka ja mam sice moc negativny, ale krv mi brali v stredu hCG 14, cize ako ze pozitivna, ale nic moc a vcera sono, sice nebolo pochopitelne nic vidiet, ale ze nehrozi, ze dostanem menzes a sliznica 13mm, tak beriem duphaston na posilnenie tehotenstva, ale o tyzden krv znova a niekedy sono (podla krvi) na vylucenie mimomaternicoveho alebo ze sa mozno plod nevyvija...toto ja riesim, nie to, ze mam negativny test, nic na sone a priznaky...a potom riesim samozrejme podstatu tejto temy, ze som brala inofolic a podstatne mi oddialil ovulaciu a rozhadzal cyklus, dakujem za kazdu reakciu

1234lubka
20. sep 2014

@dz no vedpodstata tejto temy jeci aj vam po inofolicu meskal menzes. Niemne nemeskal naopak sa skratil cyklus, a druha vec jasne ked mas len 14hcg toje malinkona to abybolo vidno na usg...to potrebujes aspon 1000. drzim palce

dz
20. sep 2014

@1234lubka ano aj to viem, ale asi sa nechapeme, v stredu som mala hCG krv 14 a dnes teda 3 dni neskor som mala moc negativny, ci je to mozne, ze este mi rastie hCG len v moci este nie je, alebo prestalo rast

dz
20. sep 2014

@1234lubka uz som si vsimla link co si mi poslala, dakujem, tak snad budem podobny pripad...

1234lubka
20. sep 2014

@dz no myslim ze takychto pripadov je viac 🙂 drzim palceky no,,,,,,,,🙂

dz
20. sep 2014

@1234lubka ja vas vsetky obdivujem ako viete pozitivne mysliet, ja to beriem velmi realisticky, viem co vsetko to moze byt, tak sa nedokazem nejako preladit na pozitivnu vlnu, i ked je pravda, ze ako sa mi postupne vsetko ohladom otehotnenia stavalo prvykrat tak som si nic zle nepripustala, ale teraz po vsetkych skusenostiach uz mam akusi barieru...v kutiku duse stale verim, ze diata raz mat budem 🙂

1234lubka
20. sep 2014

@dz ja som uz rezignovala 🙂 netreba tlacit na pilu...ked to tento mesiac nevyjde tak to odlozime...neccela som velky rozdiel medzi detmi ale co uz....crta sa mi praca na dlhsie mozno neskor aj na neurcito....a potrebujem si dat dokopy cyklus nech je naozaj pravidelny z minimalnymi odchylkami......nech dokoncime byt...a potom...ved ,a, len 27 jedno dieta uz mam...do 30tky stiham este jedno :D

dz
20. sep 2014

@1234lubka ja mam 29, 3 neuspesne IVF, raz som spontanne otehotnela, v 12.tt som potratila, uz som si co to prezila, takze tak to aj beriem, ale verim stale, ved "vraj" nam nic nie je a sme zdravi, tak zeby tie neuspechy su vsetko len nahody?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre