Mohla som byť oplodnená počas menzesu?

lili87
27. jan 2010

dobrý večer,minulý mesiac som dostala menzes o štyri dni skorej, namiesto za 28 dní za 24 dní a potom som mala menzes 5dní. na tretí deň menzesu sme sa spriateľom milovali a spravil sa domna. Teraz v sobotu mám dostať menzes mám aj príznaky, ale čo sa mi nezdá je to že stále by som jedla a býva mi zle...chcela by som vedieť či mi test už ukáže či som a či je možnosť že by som mohla byť oplodnená počas menzesu....dakujem za odpovede

zuzanockamt
27. jan 2010

lili ... tehotna mozes byt, to je riziko pri kazdom pohlavnom styku, ale ked si mala styk na 3 DC, tak ovulacia asi vtedy nebola

emka21
27. jan 2010

Možnosť je vždy🙂 test by ti to už ukázať mal, takže najlepšie bude ak sa otestuješ🙂

zuzanockamt
27. jan 2010

no test by uz mohol nieco ukazat, ale pochybujem, ze tam budu // ... 3 DC je na ovu strasne skoro

emka21
27. jan 2010

No hej, je to skoro, ja by som asi pockala do soboty ci dostanem a potom by som spravila test...to že ti je zle, si mozno len nahovaras tým strachom "čo ak som"a viac sa sledujes. Aj mne sa to stáva🙂

zuzanockamt
27. jan 2010

ja som mala tiez vsetky mozne priznaky velakrat a nikdy nic z toho nebolo az teraz po vianociach a ked mi vysli //, tak mi vsetky priznaky zmizli 😀

emka21
27. jan 2010

Ja som si tiež vzdy namyslala, že mi je zle...priatel si kazdy mesiac zo mna robil srandu, že " no čo zase sme tehotní?"teraz sa tym uz radsej vobec nezaoberam🙂

zuzanockamt
27. jan 2010

emka ... teraz uz ani ja 😀 😀 😀

emka21
27. jan 2010

teraz mas uz ine starosti 😀 ale prííjemne🙂

zuzanockamt
27. jan 2010

no zatial to starosti nie su ... nejako si to este neuvedomujem

emka21
27. jan 2010

Väcsina si to asi uvedomi, ked zacnu prve pohyby🙂 uz sa ti trochu zvacsilo brusko?

zuzanockamt
27. jan 2010

emka ... z tehu sa mi este nezväcsilo 😀 , ved je skoro ... ani priznaky nemam

azura99
27. jan 2010

Ahojte dnes som sa prihlasila prvy krat 🙂 no MK sledujem nejako od pondelka, este som nemala odvahu napisat... My sa s manzelom snazime od oktobra, no nejako sa nam nedarilo 😒 V nedelu som mala dostat, no nedostala som 😎 Teraz len cakam aspon do vikendu ze si pojdem kupit test. Nemozem vydrzat... Neviem ci to mozem nazvat priznakmi ale boli ma podbrusko a napina ma...

zuzanockamt
27. jan 2010

azura ... ved to si mala uz test spravit, ked si mala v nedelu dostat MS ... mozu to by priznaky, ale nemusia ... ja som priznaky mavala, ale tehu som nebola

azura99
27. jan 2010

Myslis? A nie je skoro? Ved je len streda...

zuzanockamt
27. jan 2010

ved ale ked si mala dostat minulu nedelu, tak to ti uz urcite ukaze ... kolko si DPO? ... mne ukazl // uz na 12 DPO a lutealnu fazu som mavala 14 dni, takze 2 dni pred MS mi ukazl

azura99
27. jan 2010

Hmmm no teraz si mi dala chrobaka do hlavy... Predpokladane DPO 5.1 ... Len byvam dlho v praci a ked pridem domov uz nestiham kupit test. Budem musiet vydrzat do tej soboty..

zuzanockamt
27. jan 2010

nechapem ... DPO 5.1.? ... myslela si asi, ze si mala ovu 5.1., nie? ... takze teraz si 22 DPO a to ti uz ukaze na 100% ... ale ak si mala 5.1. ovu, tak to ti vychadza dost dlha lutealna faza, to sa mi nezda ... zvycajne nebyva dlhsia ako 16 dni a tebe vychadza az 19 ... ak si teda mala v nedelu dostat MS ... ake mavas dlhe cykly?

azura99
27. jan 2010

😀 vies zatial som tu nova a najskor som pozorovala tie vase skratky... Mozno ti to pride smiene ale ucim sa... No ja mavam 30 dnove cykly.

zuzanockamt
27. jan 2010

no ved skusis test a uvidis, ci budu // alebo nie ... drzim palce

azura99
27. jan 2010

dakujem... aj tebe, nech sa vam dari 🙂

emka21
28. jan 2010

A daj vediet vysledok🙂 drzime palce

azura99
1. feb 2010

☹ ahojte tak nejako to zase nevyslo... No mozno buduci mesiac 😖

tinkapn
1. feb 2010

Azura - hlavu hore, buduci mesiac to isto vide 😉

azura99
2. feb 2010

Tinkapn- 🙂 dakujem, toto som si potrebovala precitat, vcera som bola z toho strasne smutna. Najhorsie na tom je, ze sa nemam komu vyrozpravat... A tebe sa ako dari so snazulkovanim 😉 ?

vecernice
2. feb 2010

azur - nevyslo ted, vyjde priste. a proto tu mame konika, nebot se vsechny potrebujem podelit o pocity. a ty smutky taky zname. ale za dva tri dny se opet dostavi optimismus, ze treba tentorkat 🙂

azura99
2. feb 2010

vecernice- mas pravdu 🙂 nejako treba nabrat optimizmus a verit v dalsi mesiac 😀

tinkapn
2. feb 2010

Azura - no my pomalicky snazilkujeme, teraz som v cakacej faze 😀 uvidim o nejake dva tyzdne na testiku ci sa podarilo, alebo nie... mala som teraz cez vikend ovulku 🙂

azura99
2. feb 2010

😉 no super tak drzim palce ... zacnu ti dva tyzdne netrpezlivosti... 😀 chcem sa ta opytat ci si si merala aj BT? Mne sa to nejako nechce, rano vstavam velmi skoro do prace. Som rada ze sa vymotam z domu a nie si este merat teplotu. 😖 ale mozno aj taky stav nastane...

tinkapn
3. feb 2010

Azur, dakujem 😉 Nie, nemeriam si BT, ale rozmyslala som nad tym... Tak tak, rano je toho dost a nie este aj BT merat 😀 chi chi chi... No ale neviem, MOZNO skusim od buduceho cyklu (ak sa teraz nezadari) chi chi...

azura99
3. feb 2010

Tinkapn, ja tak isto, kolko sa snazite o babo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre