Môžem byť tehotná?

bettieb
18. apr 2022

Ahojte, s partnerom sme mali chránený pohlavný styk. Neurobil sa, maximálne nejaké drobné výlučky do prezervatívu. Prezervatív nepraskol. Mne však mešká menzes už viac ako dva týždne. Test som si ešte nerobila, no budem musieť. Každopádne, čo si o tom myslíte? Ak by bola malá dierka v prezervatíve, je možné z ,,kvapky lásky" otehotnieť?
Antikoncepciu nemôžem zo zdravotných dôvodov, takže tieto rady mi nedávajte.

nika0204
18. apr 2022

@bettieb podla mna je minimalna sanca…nic je nie je 100percent samozrejme ale tak tu su sance mizive..no kym si nespravis test tak zbyrocne polemizovat.

martinka13
18. apr 2022

Test Ti dá 100%- tnu odpoveď. Ja osobne si nemyslím, že si tehotná. Mne bežne takto mešká menzes. 2xdo roka dokonca úplne vynechá.

janai1
18. apr 2022

Nechápem už toto fakt..
Však si sprav test. Čo my tu máme krištáľové gule? 🤦‍♀️

bettieb
autor
18. apr 2022

@janai1 trápnu odpoveď si si mohla nechať, keď v nej nie je odpoveď na moju otázku.

janai1
18. apr 2022

@bettieb máš nejaké problémy s písaný textom? Máš si spraviť test 🤦‍♀️

snazilka_bio_mamka
18. apr 2022

autorka toto cele je maximalne trapne a nie odpovede.. na blbu otazku len blba odpoveď. Mali ste prezervativ, nepraskol, nespravil sa. pravdepodobnost je za mna nulova.ak ti meskaju, bude to z niecoho ineho zrejme, ale pre svoje uspokojenie si preco nespravis test?? stoji do 3 eur a vysledok mas do 3 minut. my odkial mame vediet co mas v maternici?

jaskolka
18. apr 2022

Možnost, že si tehotná, je prakticky nulová. Ale tiež nechápem, prečo dospelá inteligentná žena, ktorej mešká menzes 2 týždne, píše na koníka, miesto ocikania testu. Je to prvé, čo robím, keď menzes mešká (a som sexuálne aktívna, takže pripúšťam takú možnosť)
Nie každé meškanie je tehotenstvo, ale na tvojom mieste už dávno som v lekárni, alebo drigerii a idem na WC s testom

gubcikova
18. apr 2022

Ty si tá čo tu už písala že priateľ sa nespravil a mali ste kondóm a nevieš či si v tom?Bože ženy poznáte biológiu?Učí sa od 6rocnika základnej školy 🤦

lavinis
18. apr 2022

@bettieb a ake odpovede ocakavas? Daj nam velkost dierky v kondome a my ti statisticky vypocitame pravdepodobnosť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre