• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem byť tehotná?

11. novembra 2016 
Dobry den , chcem sa vas opytat ze ci je mozne otehotnenie ak sme mali s parterom nechraneny sex cca minutu a potom este sem tam to zasunol. Ja som mala 2 den po MS a plodne dni neboli a on sa nesparvil ... Dakujem za odpoved
5. jún 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojpotrebovala by som radu, pred 4 dnami som bola u gynekologa na pretoze som mala vela priznakov tehu povedala mi ze tam vidi mozne tehotenstvo alebo to co vidi je druhy roh maternice ja maternicu dvojrohu nemam, poslala ma domov s tym ze mam prist na kontrolu 15.11 medzitym som ale dostala menzes a aj vsetky priznaky zmizli,prsia ma prestali boliet akurat ostali zvacsene, zaha tiez prestala palit akurat to podbrusko ma stale bolieva aj pocas menzesu co u mna nebyva zvykom. A tu je dalsia vec ktorej nerozumiem este pred navstevou gynekologa som si merala teplotu aj telesnu aj bazalnu a mala som stale medzi 37-37,4 a cez cely den mam aj telesnu stale zvysenu ale chora ani nachladena niesom. Menzes este mam a dokonca cervenu krv nie vytok. A dnes mi dokonca zacalo byt nevolno od zaludka. Tak mi poradte ci to moze byt tehotenstvo aj napriek takej menstruacii aj tej teploty. Test som este nerobila kedze som bola u gynekolga. Dakujem
11. nov 2016 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zabudla teplotu meriam stale o 8:30 a mam 34 rokov
11. nov 2016 o 19:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok