• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem byť tehotná?

29. januára 2017 
Dobry den , chcem sa vas opytat ze ci je mozne otehotnenie ak sme mali s parterom nechraneny sex cca minutu a potom este sem tam to zasunol. Ja som mala 2 den po MS a plodne dni neboli a on sa nesparvil ... Dakujem za odpoved
5. jún 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojpotrebovala by som radu, pred 4 dnami som bola u gynekologa na pretoze som mala vela priznakov tehu povedala mi ze tam vidi mozne tehotenstvo alebo to co vidi je druhy roh maternice ja maternicu dvojrohu nemam, poslala ma domov s tym ze mam prist na kontrolu 15.11 medzitym som ale dostala menzes a aj vsetky priznaky zmizli,prsia ma prestali boliet akurat ostali zvacsene, zaha tiez prestala palit akurat to podbrusko ma stale bolieva aj pocas menzesu co u mna nebyva zvykom. A tu je dalsia vec ktorej nerozumiem este pred navstevou gynekologa som si merala teplotu aj telesnu aj bazalnu a mala som stale medzi 37-37,4 a cez cely den mam aj telesnu stale zvysenu ale chora ani nachladena niesom. Menzes este mam a dokonca cervenu krv nie vytok. A dnes mi dokonca zacalo byt nevolno od zaludka. Tak mi poradte ci to moze byt tehotenstvo aj napriek takej menstruacii aj tej teploty. Test som este nerobila kedze som bola u gynekolga. Dakujem
11. nov 2016 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zabudla teplotu meriam stale o 8:30 a mam 34 rokov
11. nov 2016 o 19:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby kupila som si pharmatex cipky pouziva sa cca 5min.pred stykom,ha som si ju dala no k sexu doslo az az tak po dvoch hodinach "zobudila sa mi mala " :slight_smile: uplne mi vyslo z hlavy ze si mam dat druhu cipku ked k sexu nedoslo hned po zavedeny .....isli sme na plno ..... Teraz mam tyzden do mrchy,a cudne pocity ,bolest prs co som mala vzdy pri tehu......myslite ze by som mohla ostat tehu aj ked ucinok pharmatexu by mal byt cca 4hod."pisane v letaku".:(
29. jan o 20:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok