Môžem byť tehotná aj napriek negatívnym testom?

mt22
3. aug 2012

Ahojte. Prosim nemate niekto podobnu skusenost alebo neviete poradit? Pokusame sme sa o dietatko a uz mi meska tyzden menstruacia avsak testy (ktore som robila uz aj pred predpokladanym datumom zaciatku menstruacie a naposledy aj vcera) boli negativne. Menstruacia mi vsak zvykne meskavat obycajne 1-2 dni, inak pravidelna. Uz dva tyzdne mam kazdy den zvysenu teplotu nad 37. Pohlavny styk sme mali aj dni pocas ovulacie aj den pred zaciatkom menstruacie. K doktorovi som objednana az o dva tyzdne a kazdy den premyslam ci by som mohla byt tehotna. Som preto taka nedockava a s obavami lebo v maji som v 8.tyzdni potratila ☹. Preto verim ze by to uz mohlo vyjst. Dakujem za vsetky rady

bibyke
26. apr 2016

Mne meškal menzes dva týždne a počas tých dvoch týždňov som tušila, že musím byť tehotná, lebo sme sa pokúšali o bábo a predsa boli testy negativne a to už som bola tehotná, az nakoniec z krvi mi to gynekológ zistil?

telenor
27. apr 2016

ahojte kocky mam otazocku a velmi rada budem ked mi pomozete.poslednu menzes som mala 6.3.a odvtedy nic.6.4.sa mi nedostavila.mamatest mi ukazal tu druhu ciarku slabuliilinku a neskor na to o 2dni mi lacny axiom ukazal ze nic.negativne.je mozne ze i napriec tomu som tehotna.dakujem vamm za nazory

diva83
3. máj 2016

Žienky, toto je veľká sranda, ako sa pozorujeme,..radšej testujeme, ako počuť možno zlú správu od dokiho , ako dopadli výsledky z krvi...Som na tom podobne,..každú chvíľu nejaké "tehotenské príznaky" , ale zatiaľ Bohužiaľ, "bez efektu" (ako hovorí môj gynekológ 😀 ). Hlavne sa netreba zblázniť, aj keď v niektorých prípadoch máme k tomu už pekelne blízko 😝 . Dávam si od rána šiestu tabuľku čokolády Milka (aj keď sladké už dávno fakt nemusím),...hovorím si, že sa nič nedeje,...vám držím palčeky a prajem krásny deň a naplnenie tajných túžob! oO <3

veronikahrki
7. júl 2016

Ahojte kocky 🙂 ja mam tiez uz od svojho posledneho pohlavneho vstyku mensie krce v podbrusku byvava mi zle tak ze ma pali ako keby zaha, od vtedy som nepila alkohol vcera som si dala len dva fernety citrusi a hned som to aj vyvracala, stale som unavena nic sa mi nechce uz som si robila dva testy tie klasicke z drogerie ale boli negativne ☹ ....uz naozaj neviem co so sebou kedze gynekolog ma dovolenku....dakujem za vase komentare.....( a ano mala som plodne obdobie ked som mala so snubencom pohlavny styk) pekny den ;)

ariana195195
19. okt 2016

Baby prosím vás poraďte mi stalo sa aj vám to že ste mali pocíti a všetko ze ste tehotná a test vám vyšiel negatívny a meškala mi ms 8 dní dnes som to dostala také slabé môžem byť aj napriek tomu tehotná ? Máte s tím skúsenosti ďakujem vám veľmi pekne za radu :'( :'( :'( :'( :'( veľmi chcem mať bábo veľmi

ariana195195
19. okt 2016

@bibyke ahoj mne to meskalo 8 dní a dnes som dostala slabé špinenie robila som si test a negatívne chceme veľmi bábo myslíš ze by som mohla byť tehotná? Aj napriek tomu? Lebo posledné 3 mesiace ms mám slabú skôr ako nič ďakujem

mon895
19. okt 2016

Ja mam podobny pripad meska mi menstruacia uz 8 dni a len vcera som mala prvykrat jemno ruzovu ciarku takze mozne je vsetko ja som vsak uz bola aj u lekara a aj tak nic nevidel ale ani nepotvrdil ani nevyvratil zobral mi krv a ani z nej mi to zatial na 100% nepotvrdil musim prist v pondelok zas tak drzim palce u mna to pravdepodobne bola posunuta ovu a preto testy neukazovali skor drzim palce. 🙂

karmela
19. okt 2016

@ariana195195 na tvojom mieste by som šla k Dr ak máš tri mesiace slabučku ms..Nech ta pre istotu pozrie..ked máš testy negatívne neviem ci je možné tehotenstvo.Vies kedy si mala plodne dni?

bibyke
19. okt 2016

@ariana195195 ahoj,myslim si,ze skôr nie ako áno,ale ako mi aj lekár poradil,najistejsie keď si nie si istá zájsť do gyn ambulancie nech ti vezmú krv a z toho na 100% povedia či si alebo nie si

ariana195195
19. okt 2016

@karmela ahoj áno viem kedy som mala plodné dni v tedy sme mali aj sex a už tieto posledné 3 mesiace mám skabucku ms a krátko trvá tak neviem a prvého idem ku gynekológovi

ariana195195
19. okt 2016

@bibyke testy mám negatívne no neviem lebo moja sestra mala ms ešte v 5 mesiaci a zistila jej to až keď jej krv zobrala že je tehotná a bábo je pekné a zdravé test mala stále negatívny

ariana195195
19. okt 2016

@denisenko ahoj a mala si 3 mesace ms? lebo ja mam podobný problem dakujem

ann12345
25. okt 2016

Ahojte, poslednú menštruáciu som mala 7 septembra, ktorá meškala 6 dní a bola krátka. Pripisovala som to stresu lebo som odcestovala do zahraničia. S mojím partnerom sme boli spolu naposledy začiatkom septembra. Mám veľa tehotenských príznakov: zväčšené prsia o číslo, puchnú mi nohy, veľa spím, chodím často na toaletu, mám veľkú chuť na jedlo, hlavne sladké a slané dokopy, mierne bolesti v podbrušku. Už som si myslela, že som tehotná ale tehotenský test, ktorý som si robila pred týždňom bol negatívny a dnes som začala krvácať a mám kŕče v podbrušku. Môžem byť tehotná?? Má niekto podobnú skúsenosť?

ariana195195
26. okt 2016

@ann12345 ahoj ja mám presne to isté čo ti presne tie isté pocity ako tí tehotenstva no mne test tiez ukázal negatívne a pritom som mala ms 3 dní a to mám už 3mesiac tak moja sestra mala menštruáciu 4 mesiace a preto ani nevedela že je tehotná a ani jeden test jej neukázal že je tehotná vždy iba jedna ciarka až jej gynekológ našiel v krvi že je tehotná a má krásneho syna tak ti držím palce mne to meskalo tento krát 8 dní a potom som to dostala zvyčajne som to mala 7 dní no ako som už písala tieto 3 mesiace iba 3 dní a mám stále tie pocity tehotenstva tak neviem nacom som prvého idem ku gynekológovi držím ti palce 🙂 😉

ariana195195
26. okt 2016

@bibyke ahojik a mala si počas tehotenstva menštruáciu ale krátku ! Ja to mám a idem až prveho ku gynekológovi tak chcem vedieť skôr co a ako či to môže byť v koľkom si bola keď ti to zistila ze si

nivea777
26. okt 2016

@ann12345 a mala si styk pred tym 7.9 alebo po tom? ako stava sa ze test neukazuje dlho ale to su ojedinele pripady..podla PMby si bola v 8tt,takze test by uz mal ukazat..radsej chod k lekarovi aby to nebolo nieco vaznejsie

bibyke
26. okt 2016

@ariana195195 ahoj,nie nemala som..mne gynekológ povedal,ze žiadna ms počas tehotenstva nemôže byť,ked žena počas tehotenstva len slabucko špini tak je to ok,ale ak mas menzes niekoľko dní tak to ok nie je

bibyke
26. okt 2016

@ariana195195 ja som bola cca v 7.tyzdni keď mi dr zistil,ze som tehotná,ale z krvi to zistia aj skôr. Ak si nie si ista tak zajdi skôr ako toho 1.,vezmu ti krv a na počkanie to urobia výsledky.. a možno si aj bola tehotná,len to slabé krvacanie znamená zamlcany potrat,mnohe ženy ani nevedia,ze sú tehotné práve kvôli tomu,ze im menzes mešká len cca týždeň,mozno dva,potom sa dostaví a myslia si,ze je všetko ok a pritom po celý ten čas čo im menzes meškal boli tehotné a krvácaním potratili😔 Ale na začiatku to vôbec nie je nebezpečné,telo sa samé vyčistí

ariana195195
26. okt 2016

@bibyke moja mama mala menstruaciu tiez do stvrteho mesiaca tehotenstva. ani nevedela, ze je tehotna a kamoskina sestra tiez, takze to asi nie je az take nezvycajne.K každý sa tomu čuduje že ma menštruáciu v tehotenstve ale je to úplne normálne moja kolegyňa keď bola tehotná to nevedela vôbec lebo bola taká pri sebe zistila to až pri gynekológovi ja som raz už potratila no a to je veľké krvácanie nie ms

bibyke
26. okt 2016

@ariana195195 neviem,mne len čo lekár povedal,ze počas tehotenstva aj keď žena krváca tak to nie je také silné ako keď má len ms.. tiež som potratila takže viem aké je to,u mňa to ale bolo ako bežná ms

ariana195195
26. okt 2016

@bibyke ja keď som potratila tak to zimná išlo strašne veľa a veľká zrazená krv bolo to strašné zlé tak neviem niektoré ženy čo tu čítam píšu že mali ms počas tehotenstva

ikapatkova99
1. nov 2016

@ariana195195 to som mala aj ja pocas tehotenstva a teraz mam mali poklad

ariana195195
3. nov 2016

@ikapatkova99 ahojik áno? Jejda tak niesom sama hih som rada a ako si zistila a kedy ze si tehotná

happyfrog80
6. dec 2016

@ariana195195 a ty si tehu?

17041989
11. jan 2017

Ahojte prosim vas mozete mi poradit.pokusame sa o babatko a naposledy som mala ms 5.12.a do dnesneho dna stale nemam kamosky.boli ma v podbrusku a aj prsia a som unavena ale ked som si robila teh.test a to uz2 tak my vysiesiel negativny.tozmyslam ze pockam estetyzden a ked nic pojdem dr.myslite ze by som mohla but v tom😉 dakujem za rady a vase nazory

mon895
11. jan 2017

@17041989 kolko ti meska ms? Resp kedy mala prist? Ja som mala pozitivny test vyse tyzden po vynechani 🙂

17041989
11. jan 2017

@mon895 ahoj no meska my uz 6 den😉

mon895
11. jan 2017

@17041989 tak vyskusaj este o lar dni drzim palce 🙂

17041989
11. jan 2017

Dakujem a urcite sa este ozvem ako som dopadla

17041989
14. jan 2017

@mon895 ahoj tak prisli mi kamosky ale zaujimave je ze mi trvali iba 2 a pol dna a je mi divno takzemusim navstivit dr😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre