Môžem byť tehotná bez akýchkoľvek príznakov?

luciagdt86
13. feb 2014

Zažili ste, žienky, niekedy to, že ste boli tehotné a vôbec žiadne príznaky ste na začiatku nemali? Dnes som 11DPO, 28DC a akosi nič sa nedeje. Mám pocit, že sme všetko trafili, čo sa dalo, no akosi nič necítim. Len ma pobolievali bradavky, sú citlivejšie...

alexandra1104
13. feb 2014

ahoj mna na zaciatu len prsia teda bradovky pobolievali

moni244
13. feb 2014

mne keby nevynechala menstruacia ani by som nevedela, ze som tehu, cele tehotenstvo ma trapil jedine nizky tlak

siska53
13. feb 2014

Vlastne ja ano,zazila som,to,lebo som mala len bezne predmenstruacne priznaky. My sme,si davali pozor,takze mi ani vo sne nenapadlo,ze mozem,byt tehotna. A aj menzes mi zvykol dakedy meskavat aj tyzden-dva,takze,to som,tiez nepovazovala za,daky varovny signal. A ked mi prestala chutit kava,ms stale nikde a konecne mi zacalo byt zle,tak reku a co som ja tehotna? Kupila som si test a tam,dve kolajnice. To som bolav cca v 7.tyzdni. O tyzden na,to mi tehotenstvo potvrdil aj doktor. Ale mne bolo zle len,tie dva dni. Znakom,ze som,tehotna bolo len to,ze,mi nechutila kava,zuvacky a vadil,pach grilovaneho a obcas som mala na nieco nehoraznu chut.
akurat ja neviem,co je to to DPO a DC 🙂

afrika
13. feb 2014

na začiatku ma len pobolievalo podbruško, prsia ako pred ms a vnútorný pocit, že som tehotná 🙂 🙂

m_ij_ka
13. feb 2014

ja som pri prvom tehotenstve tiež nemala žiadne príznaky , len som bola stále hladná, jedla som každé dve hodiny a keď som nejedla každé dve hodiny ukrutne ma bolel žalúdok. Pri druhej dcérke ma neskutočne bolel chrbát a kríže celé tehotenstvo.

katka2402
13. feb 2014

Ja sdom ani pri prvom ani pri druhom tehu nemala ziadne priznaky,nebolo mi zle ani nic podobne.Citila som sa presne tak ako predtym

ivinka77
13. feb 2014

ja som do 14tt necitila absolutne nic...a potom som sla k Dr. asi so "zapalom" 🙂 a dnes je z toho zapalu 5rocna Terezka 🙂

nienna
13. feb 2014

ja som v 16tt a žiadne príznaky sa ešte nedostavili.....nepoznám bolesť pŕs, nevoľnosti, divné chute, citlivosť na pachy a všetky možné stavy čo majú tehotné.....vôbec sa necítim tehotne...zaklopem si, možno to na mňa príde oneskorene 🙂

katka121
13. feb 2014

Ja som ani pri jednom tehotenstve nemala žiadne typické príznaky, iba na začiatku som bývala okolo obeda ospalá.... žiadne nevoľnosti, bolesti - cítila som sa nabitá energiou ako nikdy ...... hodinu pred porodom som na sál šla po schodoch tak, že sestrička za mnou nevládala.....

hori
13. feb 2014

samozrejme, ze mozes, len tot nedavno tu bola diskusia o nejakej, co do 8. mesiaca nevedela, ze je tehotna... 😉

tonjadabik2
13. feb 2014

ako pises pobolievaju ta len bradavky 😀 tak ako u mna.. ziadne priznaky bolesti nic.. len bradavky a potom // na teste 😀 urcite to vyslo drzim palce 😀

betka011
13. feb 2014

ja som cakala stale na nejake priznaky ze mi bude zle a nakoniec tehotna som bola vtedy ked sa ziadne priznaky v den MS nedostavili ani bolesti brucha nic, bolo mi to podozrive tak som spravila test a bol tam duch 🙂 🙂 🙂

hviezdicka111
13. feb 2014

nikde nie je napisane, ze musis mat vsetky priznaky, alebo ze vobec musis nejake mat.... 🙂 takze drzim palce 🙂

1botka27
29. dec 2021

@nienna ahoj, viem ze je to stara konverzacia. No pamatas si, ci sa ti zvacsili prsia alebo nejaku ich zmenu?

janezz
29. dec 2021

@1botka27 mne sa zväčšili a mala som ich hrozne citlivé, inak som nemala tiež žiadne príznaky

nienna
2. jan 2022

@1botka27 žiadna zmena, nič 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre