Používame cookies. Viac informácií tu. OK
matat
3. mar 2012

ja som mala menstruaciu ....a az dalsi mesiac uz neprisla,,,cize kym som na to prisla bola som pomaly v 3 mesiaci 😵

lili_mia
3. mar 2012

@ivish uff fakt žiadna drogéria, lekáreň v okolí? ani lekár? je to možné, že si aj tehotná, ale môže to byť aj mimomaternicové, takže pre istotu sledovanie hladiny hcg, ktoré pri mimomaternicovom rýchlo stúpa .. kebyže nie si tehu, tak si nevieš odoprieť cigarety?

ivish
autor
3. mar 2012

@matat ďakujem krásne za info, celkom zaujímavá informácia 😵

ivish
autor
3. mar 2012

@lili_mia neuveríš, ale nie 😖 som v malej dedinke v horách, mám tu pracovný program od 7 ráno do 9 večer, takže sa mi nedá uvoľniť ani tak, aby som vybehla niekam do okolia.. jasné, dá sa odoprieť, len človek je lenivý a pohodlný 😅 pravdou ale je, že keď som prvýkrát zistila, že som tehu som absolútne bez problémov okamžite sekla 😅 takže, asi radšej prestať aj bezdôvodne, než riskovať zbytočne 😀 dúfam ale, že o mimomaternicové nepôjde ☹

kristinka28
16. sep 2013

ahojte baby potrebujem radu menzes ma pravidelny ,,zaujima ma co je to ,,ked mi konci menzes mavam na 5 den taky hnedy vytok ako ukoncenie menzesu,,teraz na 5 den rano nic a vecer tak troska ruzove ,,a konec ztym som sa este nestretla co si myslite co to moze byt stretly ste sa uz z niecim podobnym prosim odpiste mi ,pekny den prajem emoticon

Tu začni písať odpoveď...

Odošli