Môžem ostať tehotná?

14. sep 2021

Ahojte, pred 3 dňami som mala pohlavný styk pri ktorom sa do mna spravil a vcera mi začali plodne dni , je možné aby som ostala tehotna ?

katulastraka
14. sep 2021

ano, je to mozne

luci_ba
14. sep 2021

je to možné

pininka1
14. sep 2021

Ano je.

chadkroeger
14. sep 2021

Áno.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1mata
14. sep 2021

Vzdy ked ho do teba niekto strci, je moznost ze budes tehotna 🤔

gubcikova
14. sep 2021

Penis+vagína+spermie=možné tehotenstvo
Ľahká matematika

ewka0012
14. sep 2021

je to mozne a velmi pravdepodobne cez plodne dni, odporucam dattabletku "po" ak nechcete baby

evaachesa
14. sep 2021

Vysoko pravdepodobné že sa vám to podarilo. Držím palce 🍀🙂

spadnutaslivka
14. sep 2021

@evaachesa ja skôr tipujem, že chcela počuť niečo iné...

sweet20
14. sep 2021

jasne

sweet20
14. sep 2021

@spadnutaslivka tak bohuzial 😂

evaachesa
14. sep 2021

@spadnutaslivka no hádam by nebola taká blbá a išla s frajerom na plno keď vie že bude mať plodné dni (aj keď by ich nemala) 🙄💁

spadnutaslivka
14. sep 2021

@evaachesa ako dlho si na MK? ale som zvedavá, čo napíše (ak vôbec)

spadnutaslivka
14. sep 2021

keď chce otehotnieť, tak sa spýta, či si myslíme, že by sa to konečne podarilo. 99% ostatných otázok je o tom, že nechcú, ale či si myslíme, že sa tak mohlo stať

evaachesa
14. sep 2021

@spadnutaslivka ježkove oči...ale až takto? 😱 No uvidíme čo napíše 😄

autor
14. sep 2021

Noo bolo by to nechcene 🙈 na tabletku po je uz neskoro ?

sunshine_18
14. sep 2021

Ak si nemala ovuláciu včera ale len ti začali plodné dní mam taky pocit ze to sleduješ podľa kalendára v mobile tak nie ja si myslím ze tu je nízka pravdepodobnosť ze otehotnenies

autor
14. sep 2021

@sunshine_18 nie podla kalendár, ja mam nepravidelne cykly tak musim to sledovať podla vytoku

sunshine_18
14. sep 2021

A máš aj bolesti vaječníkov? Alebo iné príznaky ovulácie? Podľa mňa sa nemusíš báť a nabudúce sa pred ovuláciou radšej chráň aspoň kondómom alebo použite pbarmatex krém + by bolo dobre keby si merias bazalnu teplotu

silviaeli
14. sep 2021

Je to možné až pravdepodobne

klip0
14. sep 2021

Akoze sexovať naplno v plodnom období by bolo nechcené dieťa ? 😅😅😅 A kedy teda by bolo chcene ? Ak počas sexu budeš odriekat zaklínadlo počatia či čo 😁😁
Samozrejme že môžeš otehotnieť. Ženy ktoré túžia po dieťati majú styk presne v tom čase
Ale je pravda že málokomu sa to podarí na prvý krát, tak už teraz nestresuj, bude ako bude.. a nabudúce treba rozmýšľať skôr

autor
14. sep 2021

@sunshine_18 no v nedeľu večer ma uz zacalo pichať vo vajecinkoch ako pri ovulacii

malinoismum
14. sep 2021

Nuž, mala si rozmýšľať skôr…🤷🏻‍♀️

sunshine_18
14. sep 2021

No tak to neviem ja mam bolesti vaječníkov deň pred a počas ovuláciu.. Mne to príde ze ste mali sex teda počas ovu a ten výtok bol už poovulacny ale každé telo je iné.. No už to nezmeníš bude ako ma byt

zuzuliennka1
14. sep 2021

pockaj, ci bude meskat ms a sprav test, budes mat odpoved

zuzi0911
14. sep 2021

Nepochopím.. Dieťa nechcem, alé strúham to bez ochrany. Aj keby nemám plodne dní a deti nechcem tak sa chránim všetkým možným...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre