Môžem otehotnieť z kvapiek lásky?

michi29
14. mar 2021

Žienky v čase plodných dní sme sa s partnerom "mojkali", k pohl.styku nedošlo, len sme sa obtierali o pohl.orgány, zasunúť skúšal, ale nešlo mu to (berie lieky), prosím Vás myslíte, že som mohla aj takto otehotnieť, z údajných "kvapiek lásky"?
Mám také nepríjemné tlaky v podbrušku aj boľavé prsia, a menštruáciu mám dostať 22.3., môže to byť spôsobené aj tým, že menštruácia má prísť, alebo sa obávať tehotenstva? Na test je asi skoro že?
Prosím nepríjemné komentáre si odpusťte, ozaj prosím o názor, lebo sa zbláznim. Antikoncepciu neberiem, kvôli depresiám, ...Ďakujem za rady

petamada
14. mar 2021

Ak by si z tohto otehotnela, tak to by bol zazrak, nestresuj sa a hned ti bude lepsie..priznaky tak skoro nebyvaju.

64zdenka
14. mar 2021

Ahoj, existujú veci, ktoré by ti problém mohli poriešiť. napíš na zdenkajankova@gmail.com, ak chceš samozrejme .

judar
14. mar 2021

Prepáč ale si snáď ryba??? Tie sa totiž rozmnožujú neresením teda trením 😂...takze NEMOŽNÉ

deti95060810
14. mar 2021

nie, to by bol zázrak...

any_soj
14. mar 2021

@michi29 skús pozrieť do budúcnosti symptotermalnu metódu, žiadna chémia 🙂 lpp.sk

petrapisova
14. mar 2021

😱🙀🙈🙈

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinapipina
14. mar 2021

@michi29 moja kvapka lásky ma uz čoskoro 5 rokov 😃ale my sme mali normálny sex s partnerom 😊 takže ty sa báť podľa mňa nemusis, ak ste styk nemali.

michi29
autor
14. mar 2021

@petamada takže to môže byť aj PMS 9 dní pred menštruáciou?

kiki68
14. mar 2021

Nie podla mna

petamada
14. mar 2021

@michi29 si si to vsugerovala, tak preto, skus na to nemysliet..tehotna nebudes.

puskaruka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi29
autor
14. mar 2021

@petamada ďakujem za povzbudenie 🙏

slneq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petus998
16. mar 2021

Mozes otehotniet z kvapiek stastia teda kamaratka tak otehotnela a ma dvojcata a to fakt si davali veelky bacha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre