Mrcha neprišla ani po vyvolávačke. Bola si tehotná?

adriana_13
7. feb 2012

poradte mi,,,dne som bola na vyvolávačke ..menštruácia mi mešká 4 dni..možem byť aj tak tehotná a može sa stať že by tá mrcha neprišla,?test bol negativny..

anelehka
7. feb 2012

ahoj,ak si bola dnes na vyvolavacke,tak menzes mozes cakat do 9-tich dni priblizne,mne prisiel asi na 4az 5 den,ak si mala test negativny,tehotna by si nemala byt 😉

petkave
7. feb 2012

Môžeš byť tehotná. Mne raz mudr. dávala vyvolávačku s tým, že ak ms nepríde, tak som zrejme v tom... Dobre sa na tom zabávala, ale mne to jedno nebolo. V každom prípade, vyvolávačka vraj bábu neuškodí. Tak ak nedojde ms za tých 10 dní, budeš musieť ešte raz navštíviť svojho mudr.

zuzi_k
7. feb 2012

mne po prvej vyvolavacke neprisla- testy negativne, tak mam pichnutu druhu...dnes je 5-ty den a stale nic...

kvetinqa
7. feb 2012

Mne meskal menzes 4 dni, isla som na vyvolavacku, gyn ma prezrel, po tehu ani stopy, pichol vyvolavacku, a nic. Po dvoch tyzdnsch som isla na vyvolavacku opat, na ultrazvuku nic, tehu test negativny a menzes tiez nic. Tretiu som uz nedostala, vtedy uz bolo vidiet na ultrazvuku fazulku 🙂 Dnes je z tej fazulky 14 mesacne dietatko 🙂

lalulola
7. aug 2020

@kvetinqa prosím a mali ste aj krvné testy negatívne?

mon2523
7. aug 2020

niektorym kockam pride menzes aj neskor po vyvolavacke. kamoska tusim cakala az 12 dni no potom prisli. vies nie kazdy znasa tieto injekcie rovnako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre