Nechránený styk

patricia992
17. júl 2023

Dobrý deň prajem chcem sa poradit,s priateľom som mala nechránený styk.semeno do mňa striekol.mozem byť tehotná keď ma boli na bruchu bok.a hore kopcom sa mi ťažko chodí musím ísť úplne pomaly a v bruchu cítim také bublinky keď ležím na posteli.dakujem

dskjhfdlkdjhl
17. júl 2023

@patricia992 Tehotna mozes byt, ale toto su skor zarazene prdy a slaba kondicia. Kup si tehotensky test.

janai1
17. júl 2023

A čo si už v 8 mesiaci? Či aky vplyv má mať cca 5 mm plod na to, že nemáš kondičku?

Urob si test ak prešlo už aspoň 12 dní od styku

bambieblue
17. júl 2023

@patricia992 🤦‍♀️😅 tehotná nie ale sto pro máš vetry 😉

slovakboy
17. júl 2023

@patricia992 vies či si mala vtedy plodné dni?

zenulkaaa
17. júl 2023

Mozes aj nemusis. A tie priznaky nemusia mat s tym vobec nic spolocne. Tak skoro zena aj tak nic neciti.

ferala
17. júl 2023

Vsak a test ti nenapadlo si spravit? 🙂 Tiez si nemyslim, ze si tehotna, ale ak mas podozrenie, ze sa to mohlo udiat, tak si sprav test alebo zajdi ku gynekologovi, nech mas istotu 🙂

patricia992
autor
17. júl 2023

@ferala test som robila a my vyšiel negatívny.

patricia992
autor
17. júl 2023

slovakboy plodné dni som mala

stellarstar
17. júl 2023

@patricia992 keď máš test negatívny tak tehotná nebudeš

monicka144
17. júl 2023

Nie si, daj si niečo na trávenie, respektíve na vetry a dobre bude, uvidíš 😀 Toto ja mávam úplne pravidelne, to by som musela byť tehotná furt 😀

llucy_m
17. júl 2023

@patricia992 No pozor ☝️Aj mňa bolí v bruchu, hore kopcom ledva vyjdem a som tehotná v 8.mesiaci ☝️ To neni sranda, podľa popisu si tehotná vo vysokom štádiu tehotenstva 😳

lucylaw
17. júl 2023

@patricia992 Vždy,keď máš nechránený styk a chlap sa do teba urobí,tak môžeš z toho otehotnieť,to ste sa snáď učili už v škole (z úrovne tvojho príspevku predpokladám,že to nebolo až tak dávno)..Urob si test keď ti bude meškať menzes,neviem,kedy ste ten nechránený styk mali..

jaskolka
17. júl 2023

Pri nechránenom styku samozrejme vždy je možnosť otehotnieť, ale v tvojom prípade priznsky vôbec tomu nenasvedčuju.
Toto,vo píšeš, je obvykle vo vyššom štádiu tehotenstva, určite nie na začiatku
Skôr pôjde o tie "zarazene vetry" ako už tu niekto písal

patricia992
autor
17. júl 2023

lucylaw test som robila ukázal mi negativne

patricia992
autor
17. júl 2023

slovakboy áno mala som plodné dni

lucylaw
17. júl 2023

@patricia992 A mešká ti už menštruácia?

patricia992
autor
17. júl 2023

stellarstar ale ja nieco cítim.a niesu to vetri

patricia992
autor
17. júl 2023

@lucylaw mám toho týždňa dostat

dada_99
17. júl 2023

tiez si myslim, ze to tehotenstvo zrovna tvoj pripad nebude 🙂 ale vsak pockaj a uvidis, mozeme sa aj my mylit.

patricia992
autor
17. júl 2023

llucy_m test som si robila zatiaľ visiel negatívne.kramy mala by som dostať toho týždňa ale bolesť boku cítim stále.a vetri to niesu

patricia992
autor
17. júl 2023

@patricia992 lebo vetry mam

petamich
17. júl 2023

ak by si mala tehotenske priznaky resp. to co popisujes boli tehotenske priznaky, tak by ti test vysiel pozitivne

rebeka7501
17. júl 2023

Bolo by vhodné si niečo naštudovať z biológie..... Na Instagrame a Tictocu sa toho veľa nenaučíš 😉

viestta
17. júl 2023

@patricia992 keby si nemala medzery v biologii, ta by si vedela, ze tyzden pred menzesom sa oplodnene vajicko ani poriadne neuhniezdilo, teda to by ti nemohlo sposobovat pichanie a bublinkovanie v bruchu. A ak sa aj uhniezdi, bublinkovanie a pichanie v bruchu sposobi az ked bude krpec riadne vyrasteny.
No a to, ze sa zadychas je slaba kondicka. Pri sexe si sa nezadychala, len ked ides do kopca...

iwesska
17. júl 2023

A ten styk si mala vcera a dnes si si robila test,ci? To je inak zvlastne,ze citis pohyby a este ani test nezachytil tehotenstvo. To si rekorderka,vacsinou to zeny citia tak po 15tt.

danica2711
17. júl 2023

vieš čo, moja, cez prázdniny sa douč biológiu, nesexuj bez ochrany a bolo by dobre k tomu vzdelávaniu pridať ešte aj gramatiku. Aspoň sa nebudeš cez prázdniny nudiť

lucylaw
17. júl 2023

@patricia992 Preto som napísala,že test si urob až vtedy,keď ti bude meškať,nechápem,načo si si robila ten test tak skoro..Kľudne môžeš byť tehotná,obzvlášť keď ste išli naplno počas tvojich plodných dní..

mamusa123456789
17. júl 2023

@janai1 možno neuveríš, ale ja som sa pri všetkých troch zadýchavala na začiatku tehotenstva a ku koncu som behala po horách ako kamzík 😁, v bruchu par milimetrovy človiečik a ja som bola rada, keď som vyšla doma na poschodie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre