Nevidel by lekár tehotenstvo?

16. dec 2023

Ahojte niekoľko krát som bola u gynekológa v septembri v novembri nebolo vidieť v maternici nic lebo mi nechodila menštruácia brali mi aj krv hcg 1 som mala stále nízke a tehotenské testy negatívne a teraz v decembri mi povedal že mám prísť na kontrolu v pondelok že maternica sa zvedsila. To by 4.5 mesiaca nevidel že som tehotná? To už nieje možné čo somnou gynekológ robí. Injekcie tabletky injekcie a menzes žiaden. Hormonálny profil v poriadku.

medda_beda
16. dec 2023

A napadlo ti, že to nemusí byť tehotenstvo?

asined88
16. dec 2023

@medda_beda no v prvom rade by to malo napadnúť gynekológa. Nechápem jeho prístup
@anonym asi bude najlepšie zmeniť lekára, lebo toto nie je v poriadku

pribinak
16. dec 2023

Zlatko, ale Ty nie si tehotná. Ty máš nejaký zdravotný problém.

Zmeň gynekológa ak mu nedôveruješ

autor
16. dec 2023

@pribinak ja som zneho na prášky už aj AD som začala brať kôli tomu veď to nieje normálne.

pribinak
16. dec 2023

Zaloz si novú tému, napr som z Popradu, poraďte mi dobrého gynekológa

autor
16. dec 2023

@asined88 ja som sa ho to 100x pýtala aby neublizil bábätku alebo tak ale on robí somnou doslova pokúsi. Tak vážne neviem či niesom tehotná.

autor
16. dec 2023

@pribinak prečo? Nerozumiem?

autor
16. dec 2023

@medda_beda
@pribinak ja už neviem čo si mám myslieť a ničí ma to už v poslednom čase.

pribinak
16. dec 2023

Poloz sama sebe otázku: dôverujem mu? Ak nie, zmeň ho

mamina7070
16. dec 2023

nie si ty ta co nas tu presviedcala ked si mala negativne sono aj hcg ?

tehotna nie si, to ze povedal zvacsena maternica neznamena ze si tehotna

v prvom rade ake mas BMI ? vyska hmotnost ?

preco si tak rigidne presvedcena ze tam je babetko ?

stellarstar
16. dec 2023

Ale ved ti nemá ako ubližovať resp akému bábätku ubližuje keď nie si tt??

autor
16. dec 2023

@pribinak už nie aj keď je pôrodník z dlhodobou praxou. Lebo aby nevedel či som tehotná v 4.5 5 mesiaci to už ničí.

stellarstar
16. dec 2023

Ty si ničíš svoju hlavu a myseľ a dušu a nie dr 🙄🤦‍♀️🙈 ty by si mala ist k psychiatrovidat hlavu do oka

autor
16. dec 2023

@stellarstar u psychiatra som bola povedala som čo ma ničí. A čo mi ide hlavou. Snažím sa riešiť tento stav.

stellarstar
16. dec 2023

A čo on na to?

autor
16. dec 2023

@mamina7070 neviem to že nemám menzes? Asi to má stále ničí a to že veľa liekou do mňa dáva menzes som mávala normálne. Tak sa pýtam že že či by nevidel bábätko.

autor
16. dec 2023

@stellarstar povedal že mám depresiu a dal mi antidepresíva.

pribinak
16. dec 2023

Zlatko, ty nie si tehotná! Žiadne bábätko tam zatiaľ nie je

petamich
16. dec 2023

ano videl, nevidi = ziadne tam nie je, v 4-4.5 mesiaci je dieta kompletne vyvinute a vidiet by ho musel, takze nie ty tehotna naozaj nie si

mamina7070
16. dec 2023

kolko vazis ? nie si obezna ?

autor
16. dec 2023

@pribinak ja mám strašne tlaky jak v maternici vaječníky ma bolia bublinkovanie tam cítim prsníky ma strašne bolia porád palia a mňa ide poraziť až na trhá.

autor
16. dec 2023

@mamina7070 niesom vážim asi 52kg

mamina7070
16. dec 2023

mnozes mat aj tzv pseudograviditu tj stav kedy si vsugerujes tehotenstvo a telo sa tak zacne chovat je to tzv falosna gravidita

viestta
16. dec 2023

Vynechana menstruacia nebyva len kvoli tehotenstvu, je mnoho dalsich dovodov, ktore ju mozu blokovat. Psychika patri medzi nich. Podvyziva tak isto. Mas uplne v poriadku stravovanie?

mamina7070
16. dec 2023

namiesto injekcii a liekov skus pit alchemilkovy caj

mamina7070
16. dec 2023

aj nizka vaha byva problem preco nie je menzes

autor
16. dec 2023

@mamina7070 tiež som otom čítala že telo sa potom tak začne správať. Píla som tento mesiac aj gyna čaje.

zuzi0911
16. dec 2023

Ak sa ti zväčšila maternica tak uz pride menštruácia...bakolko maternica resp sliznica je väčšia aj pred ms ...samozrejme ak si malá styk aj teraz nedávno môže ísť o nové tehotenstvo, ale nie 4.5 mesačne ...Dr vidi tehotenstvo v 1 mesiaci ...

autor
16. dec 2023

@petamich ja sa len pýtam že či je to možné že by nevidel a či by bolo potom v poriadku bábätko že by ho nebolo vidno na sone. Hovorím že som už ko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre