Nevidel by lekár tehotenstvo?

16. dec 2023

Ahojte niekoľko krát som bola u gynekológa v septembri v novembri nebolo vidieť v maternici nic lebo mi nechodila menštruácia brali mi aj krv hcg 1 som mala stále nízke a tehotenské testy negatívne a teraz v decembri mi povedal že mám prísť na kontrolu v pondelok že maternica sa zvedsila. To by 4.5 mesiaca nevidel že som tehotná? To už nieje možné čo somnou gynekológ robí. Injekcie tabletky injekcie a menzes žiaden. Hormonálny profil v poriadku.

autor
16. dec 2023

@zuzi0911 nie naposledy som mala pohlavný styk v júli. A odvtedy mi hapruje menštruácia tak som to pripisovala stále tomu. Tehotenstvu. A hovorím že chodím stále k doktorovi. A asi potom ja som blazon. Lebo hovorím že mňa tam boli tlačí trhá.

mamina7070
16. dec 2023

nie je mozne aby ho nevidel
nie si tehotna
babetko tam nie je

daj si do poriadku svoju psychiku najprv v takomto stave nie je vhodne otehotniet

petamich
16. dec 2023

nie nie je mozne, aby ho nevidel v situacii co popisujes v 4-5 mesiaci tehotenstva, nie je mozne, aby si nevsimol lekar odbornik, ze si tehotna

autor
16. dec 2023

@mamina7070 ja by som ani nechcela byť tehotná v takomto stave by som to nezvládla plus toľko liekou injekcií čo do mňa dali v poslednom čase.

zuzi0911
16. dec 2023

Tehotenstvo to isto neni od júla....akože to uz by si bola minimálne v 26tt ,akože vtedy už aj rodia zeny aj ked je to sakra predčasne, takže dr by naozaj tak velke dieťatko neprehliadol..bolesti môžu byť dolu z čriev, močové veci ,atď..to nemusí byť vobec ženské

veronikaszabova
16. dec 2023

Zasa ty??? Uz si uvedom ZE NIE SI TEHOTNA!!!

mamina7070
16. dec 2023

zvaz hospitalizaciu na psychiatrii potrebujes to

autor
16. dec 2023

@mamina7070 až tak hospitalizácia na psychiatrii?

minenkak
16. dec 2023

Ja si tiež myslím ,že si si vsugerovala tehotenstvo a telo sa podľa toho začali správať,fakt asi viac ries iného doktora

mamina7070
16. dec 2023

no si hodne mimo realitu ked povazujes za mozne te si tehotna zo styku v juli a je december
neni to v poriadku je to blud

stellarstar
16. dec 2023

Dobre urobil 👍

stellarstar
16. dec 2023

Autorka kukni na Google ako vyzerá tehotná žena v 4 - 5 - 6 m a snáď pochopíš že tt nie si

minenkak
16. dec 2023

@stellarstar jej nevyhovoris

veronikaszabova
16. dec 2023

@minenkak presne. Netreba jej pisat, ona toto jej "tehotenstvo" neriesi na MK 1x.

autor
16. dec 2023

@mamina7070
@stellarstar len hovorím že mňa stále tá maternica boli bublinkuje mi tam mám tam kŕče stále.

minenkak
16. dec 2023

@veronikaszabova áno všimla som si ide ako píla

majamat
16. dec 2023

keby aj dr bol extremne slepy, ci hlupy, ale ala si HCG 1, co tehu vylucuje.

bejka90
16. dec 2023

Uz len hodnota hcg 1 hovori, ze tehotenstvo je vylucene a urcite nemozes byt v 4-5. Mesiaci....takze problem je niekde inkde

autor
16. dec 2023

@bejka90
@majamat ale kde? To mi ide stále hlavou keď stále má tam trhá tlačí viem predsa čo cítim tam dole.

viky173
16. dec 2023

to Ti v crevach bublinkuje asi mas plyny :D inak klobuk dole pred Tvojim lekarom, musi mat nervy z ocele, ze mu tam taketo vykvety chodia :D

minenkak
16. dec 2023

Tlačia sa ti hovna a prdy, boha nemáš tam žiadne decko,máš jednoducho dodrbane travenie choď na gastro a potom ten psychiater

veronikaszabova
16. dec 2023

Proste si to vsugerovavas. Hned v pondelok smer psychiater a hod s nim poriadny pokec. Lebo uz to prehanas. Tehotna proste nie si, tak uz to pochop!

autor
16. dec 2023

@viky173 nemám pliny ale tlak. Prečo klobúk dole veď nieje normálne že nemáš manstruaciu podľa mňa. Od júla.

majamat
16. dec 2023

lekar tehu vidi po 2-3t od oplodnenia.
nie nie si tehu, negativne hcg, lekar nic nevidi. nie si.

veronikaszabova
16. dec 2023

Uvedom si, ze menzes nemeska len v pripade tehotenstva!

stellarstar
16. dec 2023

Črevá vieš ze aj Črevá tam máš??

nevenka
16. dec 2023

Mas psychozu, nie depresiu, chod za lepsim psychiatrom...

Prejavy psychózy
Pri mánii je to najčastejšie počutie neexistujúcich hlasov. Bludy sú definované ako nelogické, často zvláštne myšlienky a predstavy, ktoré chorému nemožno vyhovoriť. Príkladom môže byť presvedčenie, že človek je nesmrteľný, nezraniteľný, ba dokonca, že má nadľudské schopnosti.

Toto je prva veta, co som nasla.

Ty mas proste bludnu predstavu, ze si tehotna a nikto Ti to nevie vyhovorit.

nevenka
16. dec 2023

@veronikaszabova ma psychozu proste...

veronikaszabova
16. dec 2023

@nevenka ked neveri gynekologovi, ze nie je tehotna, snad jej to z hlavy vytlcie psychiater.

minenkak
16. dec 2023

Ty máš s tou menstuaciou a možno si v prechode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre