Nevidel by lekár tehotenstvo?

16. dec 2023

Ahojte niekoľko krát som bola u gynekológa v septembri v novembri nebolo vidieť v maternici nic lebo mi nechodila menštruácia brali mi aj krv hcg 1 som mala stále nízke a tehotenské testy negatívne a teraz v decembri mi povedal že mám prísť na kontrolu v pondelok že maternica sa zvedsila. To by 4.5 mesiaca nevidel že som tehotná? To už nieje možné čo somnou gynekológ robí. Injekcie tabletky injekcie a menzes žiaden. Hormonálny profil v poriadku.

minenkak
17. dec 2023

Kedy si mala ten sex pred pol rokom,to už by si mala aj brucho a ak by nebolo decko v poriadku tak ako ty opisujes ,už by si aj potratila a v brušnej dutine nie je len maternica co spôsobuje tlaky . Vidíš ako sa tam všetko dotýka,ty máš zápchu to spôsobuje tlaky

autor
17. dec 2023

@stellarstar
@bejbs123 beriem lieky chodím psychiatrovi dala mi Sertralin a Zolpinox a beriem ich zodpovedne aj psychológa mám 20.12 rodina mi vôbec nepomáha smeje sa zomná aj mama a otec nemám podporu žiadnu. Že by som dala syna máme a hospitalizovať sa? To vôbec ani počuť by otom nechcela ani obchodom dieťati vôbec o ničom. Som dospela staraj sa.

stellarstar
17. dec 2023

Tak si dávaj každý deň facku aby si sa konečne zobudila zlatko lebo takto led budeš pokračovať tak sa to zle skončí s tebou

sense
17. dec 2023

Ak ti dvaja lekári povedali ze tehotná nie si tak tehotná nie si, všetko je to len v tvojej hlave. Ženy nemajú menzes z rôznych dôvodov od hormonálnych cez psychické až po vysoká váha, nízky váha. V nechávajú ci menzes nie je len pri tehotenstve

bejbs123
17. dec 2023

No pri tychto liekoch je mozna strata menstruacie….ako casto chodis na kontroly k psychiatrovi?pretoze liecbu nemas dobre nastavenu alebo mas nizke davky,pretoze to beries uz dlhsie a tvoje stavy sa nelepsia,takze by som to riesila s doktorom

autor
17. dec 2023

@stellarstar
@sense
@bejbs123 teraz 22.12 mám ísť na kontrolu. Liečba začala neskoro než som sa odhodlala meciac zatiaľ sa liečim. Keď som začala byť už zúfalá nespala som aj 3 dní telo sa mi triaslo spánok 20min.Ani teraz nedokážem späť dlhšie ako 4 hodiny. Skončila som na pohotovosti na kramaroch čo má tam z práce viezli. Krv v poriadku tam my robili sono lebo som mala kŕče ako hovorím v maternici vaječníky ma neskutočne boleli a gynekológ na kramaroch tiež nič nevidel keď mi robil sono.Pytala som sa doktor nemôžem byť tehotná?on povedal že on nič v maternici nevidí ani na vaječníkoch. A ja stále tam je dieťa tam je dieťa.

stellarstar
17. dec 2023

Tak teraz 20ho alebo 22ho? Ale vieš co? Škoda s tebou ďalej kecať a presviedčať ta ze si tehu, ty si stále ideš po svojom. Maj sa

minenkak
17. dec 2023

Dievčatá však po tomto poslednom príspevku nechajte ju už tak ,ona je naozaj chorá a ak nepôjde na hospitalizáciu,nič nepomôže

mamina7070
17. dec 2023

hlavne ju o nicom nepresvidcajte ona je v psychoze a potrebuje hospitalizaciu tu ina cesta nie je hadam rodina ochrani jej chlapca

autor
17. dec 2023

@stellarstar
@minenkak
@mamina7070
20.12 mám psychológa a 22.12 mám psychiatricku. Hospitalizovať sa nechcem dať na sviatky. To je až také zle somnou? Keď stále tvrdím že som tehotná?

veronikaszabova
17. dec 2023

Precitaj si este raz, co si naposledy napisala...

""To je až také zle somnou? Keď stále tvrdím že som tehotná?""
Tak asi to je trocha mimo, ked si stale presvedcena,ze si tehotna. Lebo ty tehotna proste nie si .

sense
17. dec 2023

Ty nepotrebujes psychológa ale psychiatra. Alebo počkaj do apríla nikomu nič. Nehovor a uvidíš ci niečo porodí. Možno potom pochopis

nivea777
17. dec 2023

Je to s tebou úplne v p... a to ja som vždy milá a neurážam,teda snažím sa,ale toto je extrém,čo ty dokazuješ. Čo ešte potrebuješ počuť a od koho,aby si si konečne priznala, že tehotná nie si?

stellarstar
17. dec 2023

Áno je

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbs123
17. dec 2023

No bohvie,co rozpravas u psychiatra,ten mozno o tvojom vymyslenom pribehu o tehotenstve ani nepocul,ja by som sa tomu ani necudovala,ale ak sa nechces dat hospitalizovat,musis mu povedat,ze to s tebou nie je dobre,ze tehotenstvo nevies vyhodit z hlavy a stale si o tom presvedcena.Uvedom si,ze mas syna,ktoreho ti moze zobrat socialka,ked sa nedas do poriadku,za to by ti to malo stat!!!

autor
17. dec 2023

@bejbs123 povedala som jej to aj som jej ukázala správu z pohotovosti aj že má ničia predstaví že by nebolo bábo nebolo zdravé že si myslím stále že som tehotná môžem ti odfotiť aj správu. Ja jej to poviem teraz toho 22.12 že to nezvládam uz. Ja bojujem kôli synovi inak by som to neriešila z psychiatrom a nemala online psychologa.

bejbs123
17. dec 2023

Uprimne ti drzim palce,kvoli tvojmu synovi,aby si tento boj s tvojou hlavou vyhrala,viac uz urobit nevieme,nam neuveris,ze nie si tehotna ani ked ti to tu napiseme milionkrat,dokaze ti pomoct len lekar a liecba

sofia1979
28. dec 2023

Chod na gastro

autor
28. dec 2023

@sofia1979 bola som aj som to povedala lekárovi ale dostala som iba hadicu do žalúdka ale možno treba z opačnej strany.

veronikaszabova
28. dec 2023

A uz si sa zmierila s tym, ze tehotna nie si?

stellarstar
28. dec 2023

Z opačnej strany? Na čo? Prečo? 😂🤦‍♀️

minenkak
28. dec 2023

@veronikaszabova tak to to bol vtip roka ,aby sa s tým zmierila 😂😭😂😭😭

veronikaszabova
28. dec 2023

@minenkak skusam 😂 mozno vianocny zazrak

nivea777
28. dec 2023

@stellarstar aby jej pozreli čreva a zistili prečo citi take pohyby criev

stellarstar
28. dec 2023

@nivea777 to áno ja myslela na niečo iné 😂

autor
29. dec 2023

@veronikaszabova
@stellarstar psychiatrická mi dala lieky silnejšie čo mi celkom pomáha aj som sa vyspala dokážem fungovať v pohode niesom taká vycerpana.Len stále hovorím že mne v črevách stále alebo od pol pása stále bublinkuje som nafúknutá.

nivea777
29. dec 2023

Preto treba tie čreva riešiť,možno obmedziť potraviny,ktoré nafukujú. Už si pochopila,že tehotná nie si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre