Nevidel by lekár tehotenstvo?

16. dec 2023

Ahojte niekoľko krát som bola u gynekológa v septembri v novembri nebolo vidieť v maternici nic lebo mi nechodila menštruácia brali mi aj krv hcg 1 som mala stále nízke a tehotenské testy negatívne a teraz v decembri mi povedal že mám prísť na kontrolu v pondelok že maternica sa zvedsila. To by 4.5 mesiaca nevidel že som tehotná? To už nieje možné čo somnou gynekológ robí. Injekcie tabletky injekcie a menzes žiaden. Hormonálny profil v poriadku.

zuzanka.zuzu
16. dec 2023

ten gynekológ je úplne v poriadku 😉 strašne som rada, že nie som lekár.....

autor
16. dec 2023

@veronikaszabova ja som toto všetko povedala psychiatrovi. Ale povedala že mám riešiť aj toho gynekológa tie kŕče tak som sa opýtala. Na gastre som bola len zo žalúdkom až o mesiac mám ísť z dola.

stellarstar
16. dec 2023

Koľko máš rokov?

minenkak
16. dec 2023

Ja by som ti odporučila aby si začatá sexovať ako divá a bez ochrany, aby si ostala tehotná a my by sme mali pokoj

minenkak
16. dec 2023

Inak a nemáš vnútromaternicove telisko lebo vtedy tiež nieje menštruácia

stellarstar
16. dec 2023

@minenkak nedaj bože užíva HAK 😂🙈

minenkak
16. dec 2023

@stellarstar aby sme sa ešte nakoniec nedozvedeli ,že áno

stellarstar
16. dec 2023

@minenkak tak by sme mali aj pre ňu dg, nežiaduci účinok lieku 🙈😂

autor
16. dec 2023

@stellarstar
@minenkak žiadnu HAK neuzivam

nikaeli
16. dec 2023

@minenkak to nie je dobrý nápad mať bábätko v takomto stave 😞

stellarstar
16. dec 2023

Autorka tak radím nasadiť HAK a dať si psychiku do OK. Ešte raz koľko máš rokov?

minenkak
16. dec 2023

@nikaeli možno jej sex spraví dobre

autor
16. dec 2023

@stellarstar 34 rokou mam

mamina7070
16. dec 2023

a si vydata ? resp mas staleho partnera?

autor
16. dec 2023

@mamina7070 niesom vydatá mám doma už 8 ročného syna na ktorého som sama jeho otec odysiel keď mal malý 3 mesiace. Ten nechránený sex bolo len taka namotavka a potom sa už zmyzol. Hlúpo som naletela sladkým rečiam.

stellarstar
16. dec 2023

Pre tvoje dobro nesexuj už a daj si psychiku do poriadku

bejbs123
16. dec 2023

Zas tato chora osoba,uz aby bol marec a ona konecne porodila to fiktivne dieta…odporucam hlasit sa v marci v porodnici,aby si nedajboze neprenasala

mamina7070
16. dec 2023

a pracujes ? ma ti kto pomoct s malym ?

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
17. dec 2023

Daj sa do poriadku hlavne kvôli malému synovi. Toto tvoje zmýšľanie nie je ok. Rieš to hlavne čo najskôr, aby sa stav nezhoršil. A tehotná na 100% nie si.

autor
17. dec 2023

@julia2002
@domka222
@mamina7070 áno pracujem z malím mi sem tam pomôže maminka keď som v práci hovorím že telo sa mi až trase nemôžem spávať ani jesť mám online psychologa. A ja som stále presvedčená o Tom že som tehotná že babenko nieje vidno zle sa vyvíja a takéto predstaví mi idú v hlave.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
17. dec 2023

Tehotná nie si, máš to len v hlave a ms nemusíš mať kvôli x iným veciam. Zmeň gynekológa a aj psychiatra. Keby si tehotná v 4 alebo 5 mesiaci tak by to gynekológ vedel aj videl aj keby ma sono z roku pána. Keď nebolo v krvy hcg nemá byť aké tehotenstvo, bublinky, tlaky a kadečo ostatné si len vsugerovavas

autor
17. dec 2023

@julia2002 a keď som to povedala maminke tak mi nato odpovedala že no tak ho v nemocnici necháš dáš ho do ústavu a takého veci mi povedala ja som myslela že mi úplne srdce. Takže sa strašne bojom navštíviť gynekológa že čo uvidí na sono.

autor
17. dec 2023

@sense toto je už druhý gynekológ u ktorého som hovorím iba injekcie do mňa pichá a menzes stále žiaden aj keď hovorím stále o tých tlakoch bolestiach nejak to nerieši vždy ma nejak odbyje. Aj hcg som si robila sama ako samopladca on mi krv ani nezobral. Aj sono mi robil keď som ho prosila že pozrite ma prosím vás veď ja bláznim. Ja tam nič nevidím. Takže preto stále pochybnosti .

veronikaszabova
17. dec 2023

Uz pochop, ze to mas LEN v hlave!

mamina7070
17. dec 2023

ty mas psychozu a potrebujes psychiatra nie gynekologa ak to nebudes riesit moze ta zacat riesit socialka a prides aj o to realne dieta co mas

autor
17. dec 2023

@mamina7070 ale veď to riešim a o syna sa starám je čistý učim sa snim raňajky obed všetko je oňho postarané to zas nie že by som sa oňho nestarala.

stellarstar
17. dec 2023

Autorka dám ti radu, dám dieťa matke a ty sa daj hospitalizovať pokiaľ sa nedáš dokopy a neakceptuješ a nepochopíš že tehotná nie si lebo inak fakt budeš mat problém so sociálkou a dieťa ti zoberú a teba zatvoria
Ty nie si tehotná už keby rak dr by to videl jedine že si tehotná s duchom svätým vtedy naozaj nič nevidno

bejbs123
17. dec 2023

Myslim,ze tato zena trpi schizofreniou a bud nie je vobec na liekoch alebo lieky obcas neberie a potom sa jej stav zhorsi,pretoze sem vypisuje,odmlci sa a potom sa sem zas vrati a stale dokola…uz sme jej tu milionkrat pisali,ze tehotna nie je,ze je chora a musi sa liecit,ale ona si zije vo svojej vlastnej bubline…je mi luto jej dietata…my jej pomoct nijako nevieme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre