Otehotneli ste cez neplodné dni?

milena866
15. dec 2020

Ahojte zaujíma ma či niektora otehotnela cez neplodne dni ...
🤔🤔🤔 Či to je vôbec možné alebo nie ...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
15. dec 2020

@milena866 cez NEplodne dni sa neda otehotniet...co ta spermia je harry potter a vycaruje si to vajicko?

hipuska
15. dec 2020

Určite, ja poznám veľa žien čo si mysleli, že majú neplodne dní a zostali tehotné 🤷

moonlight1210
15. dec 2020

@milena866 pokial si si 100% ista, ze mas neplodne dni, tak nie.
Ale obcas si cyklus zablbne bez tvojho vedomia a suhlasu a otehotnies aj v predpokladane neplodne dni. Lebo zrovna ovulujes, len to nevies.

sono2
15. dec 2020

Je veľa takých čo si pozerajú plodné dni cez appky, alebo tak a teda vôbec reálne netušia kedy ich majú. Nie nedá. Veď skús chodiť na folikulometriu mimo plodné dni. Doktorka ti to vysvetlí

diana999
15. dec 2020

Mne sa podarilo cez krámy, ak sa to ráta 😄😄😄

matkahelka
15. dec 2020

@milena866 cez neplodne nie. ale ovulku mozes mat posunutu a ani o tom netusis. ja som otehotnela hned po ms a teda to som si bola ista, ze su neplodne dni.

hipuska
16. dec 2020

Vajíčko je schopné oplodnenia cca. 12-24 hodín. Spermie až 5 dní. Z toho dôvodu, ak má žena poh.styk pred ovulaciou, môže jedna mala mrska prežiť a žena môže otehotnieť. Preto si niektoré myslia, že otehotneli mimo plodných dní, ale v podstate to nie je pravda. Dôležita je kvalita hlienu, v ktorom dokážu spermie prežiť. Čím bližšie k ovul.tym je hlien pre ne priaznivejší na prežitie

babydesire
22. dec 2020

@milena866 prepac,blva otazka..plodne dni sa preto nazyvaju plodne,ze vtedy zena moze otehotniet a su to dni okolo ovulky (uvolnenie vajicka z vajecniku) spermie dokazu v tele zeny prezit cca 3-5dni.ak je tomto case ovulacia, nazyvsjubsa tieto dni plodne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre