Otehotneli ste niektorá z peetingu?

zuzka_puska
25. aug 2015

Susedka je zrazu tehotná, a snaží sa mi nahovoriť, že nemala sex. Vraj sa s tým dotyčným len tak "šúchali" nahí 🙂 Už má dieťa, manžela má v zahraničí 🙂 Tak rozmýšľam, či je to vôbec fyziologicky možné, aby žena takto otehotnela? Prapáčte, otázka je možno zvláštna, no chcem počuť aj iné názory, nejak sa mi to celé nezdá. Díky 🙂

cmulinko
26. aug 2015

@zuzka_puska ak sa ti pravda a nazor druheho tazko cita tak sa aspon schop a neurazaj.Ja som ta v jedinom mojom prispevku neurazala.Nenazvala som sprostostou tvoj komentar,ale to co ti susedka povedala.Necitas moje prispevky poriadne a potom sa pohorsujes nad tym ako ti ja vraj nadavam do sprostosti na tvoju osobu.Ja som ta nazvala ako inteligentna zena,ktora riesi takuto sprostost.Kde v tych slovach ta urazam?Ale ty uz nemas problem mi napisat,ze sa hram na inteligentnu,zrelu a neviem aku.Ja sa na ziadnu inteligentnu a zrelu nehram.Ja sa za to nehanbim,ze som inteligentna z zrela zena.Je to snad v tomto svete handicap byt inteligentny,zrely a normalny? Ci nebodaj sa to uz povazuje za egoisticke ak sa nepovazujem za sprostu a nevedomu? Naozaj ta nechapem o co ti ide.Akoze chces zabodovat ci mi napisat nieco co ma ma akoze poburit ci co?Ty si mozes tak isto pisat co chces a mne je uplne jedno ako ty vyuzivas tvoj drahocenny cas a o ten moj sa zaujimat naozaj nemusis.Mna to absolutne netrapi ci si stihla napr navarit,oprat,ozehlit,upratat,venovat sa detom ci manzelovi medzi tvojimi prispevkami.Si natolko inteligentna,ze si svoj drahocenny cas vies zariadit podla seba...tak isto ako ja.A ja som si zo svojho drahocenneho casu nasla cas komentovat hovadiny podla tvojich slov.Mier s tebou.

bluff
26. aug 2015

peeting 😀 😀

aristka
26. aug 2015

Kocky ja by som si taku srandu z toho nerobila ,dokonca doktorka na porodnici zazila rodicku ,co bola panna....

cmulinko
26. aug 2015

@aristka samozrejme,ze mozne to je ak zena-panna bez pohlavneho styku a bez vsuvania cohokolvek do posvy otehotnie zo spomenutej ''kvapocky lasky'' a pocas tych 9 mesiacov nebude mat pohlavny styk ani nic co by jej narusilo panenstvo tak jej panenstvo vyzdri az do porodu....resp predpokladam,ze do prveho vysetrenia lekara ked sa otvara krcok 😀 ale ak porodi cisarskym,tak z nej kludne moze byt cerstva mamicka panna 😅 ale toto uz je len take co by bolo keby.....verim tomu,ze vela takych mamiciek nebeha po svete.

aristka
27. aug 2015

@cmulinko aj ked porodi cisarskym lekar vidi ci bola alebo nebola narusena panenska blana pohl.stykom ....,ale je pravda ,ze vela takych pripadov nie je a aj tento konkretny je roky rokuce dozadu....

cmulinko
27. aug 2015

@aristka ano samozrejme,ze vidi,lebo snad ju za tych 9 mesiacov aspon 1 videl ako tehotnu pacientku,ale ako si pisala take zeny by sa museli lupou hladat 🙂

zuzka_puska
autor
28. aug 2015

@cmulinko nechce sa mi citat tvoje siahodlhe litanie prepac 🙂 Ale urcite v nich bolo nieco poucne, co si vazim ze mrhas svojim casom aby si mi odpovedala 🙂 ja tAkto casom zial mrhat nebudem, musi ti stacit tychto par slov na zaver, papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre