Petting

ivetavjtsskv
13. mar 2013

Dobrý deň Vám prajem, viem, že táto otázka sa to možno nehodí, ale verím, že mi pomôžete. S priateľom sme nemali pohlavný styk, ale robil mi petting a občas sa chytil svojho pohlavného údu a následne mi zaviedol prsty do pošvy. Ku ejakulácii ešte nedošlo, neskôr však už došlo k ejakulácii, no poutieral sa a namastil si ruky. O pár minút mi zase zaviedol prsty do pošvy, ale umyl si ich od masti. Ja sa Vás len chcem opýtať, ak by mal predejakulačnú tekutinu (výtok) na prstoch a zaviedol by mi ich do pošvy, tak sa dá otehotnieť? Alebo ak by mal kvapku ejakulátu na prstoch a taktiež by mi ich zaviedol do pošvy, tak by som mohla otehotnieť? Ďakujem Vám za vaše názory a rady.

ivetavjtsskv
autor
13. mar 2013

@ivetavjtsskv A ešte chcem dodať, že som mala neplodné dni, pravdepodobne.

ivetavjtsskv
autor
13. mar 2013

@ivetavjtsskv Prosím, napíšte mi Vaše názory. Už neviem, čo si mám myslieť.

katecameron
13. mar 2013

nie neda

ivetavjtsskv
autor
13. mar 2013

Naozaj? Lebo som čítala, že aj takto sa dá otehotnieť.

katecameron
13. mar 2013

a kolko mas rokov? 15 ci co? ti vravím ze nie

soldi
13. mar 2013

@ivetavjtsskv skus napisat do bravo girl 😀 😀 😀

spermie na vzduchu umieraju, preto je otehotnenie takymto sposobom vysoko nepravdepodobne 😉

mariankamk
13. mar 2013

nedá... musel by úplne ejakulovat do svojej ruky a okamžite ti ju vložiť do pošvy... takto aj keby niečo na ruke mal, spermie uhynuli skôr, ako by sa ti do pošvy dostali...

ivetavjtsskv
autor
13. mar 2013

Ďakujem Vám

rora
13. mar 2013

spermie su neni bakterie nepreziju vsetko!!

saska247
13. mar 2013

toto je zo srandy,ze?

ejco
13. mar 2013

Tomu sa povie,nuda.

vejula
13. mar 2013

@soldi
@ivetavjtsskv u nas na škola tak otehotnela jedna študentka z vedlajšej triedy, dcera školníka 🙂 OTcovi tvrdila a zaprisahavala sa, že je ešte panna, že nemôže byť tehotna, ked jej povedal gyn, že je tehotna, tak stale krutila hlavou, že to nieje možné lebo ona je ešte panna. A nakoniec vysvitlo, že otehotnela tak, že chlapec sa spravil a potom jej nejako nechtiac rukou zaviedol spermie do pošvy, takže je to sice nepravdepodobne, ale nie nemožné

mimisami
13. mar 2013

prepáč, nič v zlom, ale aby si som radšej zainvestovala do tehotenského testu, ako hodila takúto otázku do verejného fóra..........

lenka3007
13. mar 2013

ale da sa 🙂 ale tie spermie by museli mat plynove masky bo oni cisty vzduch nejak nemusia 😀

vladuska99
13. mar 2013

@lenka3007 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvetinka211
13. mar 2013

@ivetavjtsskv ahoj, chapem tvoje obavy, tiez som si v istom veku z tohto dovodu robila jeden zbytocny tehotensky test 🙂 Je to velmi velmi malo pravdepodobne, myslim ze vacsiu sancu mas vyhrat nieco v loterii. Ak chces byt uplne kludna tak tyzden-dva pockaj a potom si sprav test (teda ak ti dovtedy nepride menzes).

ivetavjtsskv
autor
15. mar 2013

A ešte sa Vás chcem opýtať, ak som bola raz u gynekologičky, iba na prehliadke, nič mi nerobila, čo mi musela preplácať poisťovňa, založila mi aj kartu, no ja som s ňou nebola spokojná, aj keď som tam bola iba raz a tak som zašla ku inému gynekológovi a s tým som spokojná. Mám u neho kartu, lenže od nej som si nevypýtala kartu. Mám si ísť po tú kartu ku tej gynekologičke? Alebo jej mám zavolať a povedať, že mám iného gynekológa?

monika92
20. apr 2013

@ivetavjtsskv najprv dospej.... Stoji mi z teba rozum....

katka1981
20. apr 2013

@mimisami, skoda penazi 😀 ale ved baby maju pravdu, dobre poradili, zlate su

sandra444422
18. júl 2013

Ahoj,chcela by som sa spýtať.Pred dnom,čo som mala plodne dni,sme s partnerom skušali petting,a ked sa moj partner urobil,tak trochu mu ostalo toho na rukách,no nasledne si umyl ruky a potom ešte dobre vyutieral a asi tak o 20 sekund mi siel prstami do vagíny,je možne že by som mohla oteotniet?? prosim odpiste,mam obavy :(

sandra444422
18. júl 2013

prosim odpiste,strašne sa bojím ☹

anjelicek26
18. júl 2013

@sandra444422 - nie nemozes.

ifkael
18. júl 2013

Ako dobre ze nemam dceru....

sandra444422
18. júl 2013

aj ked som mala plodne dni? akurat mi to tak vyslo...

sandra444422
18. júl 2013

a ruky si umyl len pod vodou..mydlom nie..

lucinkab
18. júl 2013

kokoooos =D to je čo? 😀 😀 😀 😀 keby to bolo také easy tak sme tehotné všetky 🙂 🙂 🙂 že prstom.... 😀 😀 ak voláte penis "prst" tak otehotniet mozete..... Deti ked nemáte ani 15 a netúšíte ako sa robia deti prečo sexujete? 🙂 😎

sandra444422
18. júl 2013

prosim odpiste,mam nejaký čudný pocit a rady mi pomožu..

sandra444422
18. júl 2013

to bola velka rada lucinka 😕

kvetinqa
18. júl 2013

Prazdniny?

dejnas
18. júl 2013

@vejula ale nie po pár minútach, utretí rúk, nakrémovaní a ich následnom umytí 😉 to by museli byť fakt "nezničiteľné" spermie 😉
@ivetavjtsskv nie, nemohla si otehotnieť

terezka1947
18. júl 2013

@kvetinqa ja by som povedala,ze tehotna je 😀 .....predsa len,bez mydla..hmmmmm a k tomu plodne dni....no ja by som par tyzdnov pockala a urobila si tehu test...a samozrejme...pripravovat priatela na dieta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre