Po akej dobe po pohlavnom styku môžem otehotnieť?

pastelka99
11. nov 2012

Chcem sa Vás opýtať mamičky a aj budúce mamičky , po akej dobe po pohlavnom styku je možné otehotnieť ? a kedy si môžem urobiť test ??
ďakujem za všetky odpovede 🙂 určite pomôžu

oli18
11. aug 2017

Žasnem, aké jednoduché ženy tu píšu a čo píšu. Hlavne, že sexovať vedia. Ale to, za akých okolnosti môžu otehotnieť, o tom nemajú ani šajnu ☹

myskahryzka
11. aug 2017

@oli18 Presne. 😁😁😁 Ide to tu od desiatich k piatim. Ale zase na druhej strane, aspon je niekedy zabava. 😉

ina666
12. aug 2017

@sabina_es ne nerobim ja kvoli tomu pidem.lebo tak.sme mali sex a na ovalku anic stoho nebolo

sabina_es
12. aug 2017

@ina666 vidim ze to nema vyznam,ty OVALKA😀😀😀

ina666
12. aug 2017

@sabina_es 🙂 aj kvoli tomu ze 30 maj som mala spontalni pottad tak zato pisem bola som v 15 tt mislim si asi ze tasko len cakat na prirodu strasne bi sme chcrli babo no niekomu sa to podarilo richlo otehotniet a nrkomu ne

myskahryzka
12. aug 2017

@ina666 Ty niesi slovenka?

ina666
12. aug 2017

@myskahryzka ahoj ne som z madarska preco

oli18
12. aug 2017

@ina666 lebo píšeš ako hotentót 🙂

myskahryzka
12. aug 2017

@ina666 No lebo som tak tajne dufala, ze s takou gramatikou a stylistikou slovenka niesi. Vysvetluje to nezrozumitelnost tvojich prispevkov. 😉 Ale teda ked si madarka, je to ospravedlnitelne. ✌

ina666
13. aug 2017

😉 mozno ste si mislrli ze taki pisem lrbo tak spiem z chibami. este nepoznam vasu gramatiku ucim sa lrbo paru mecianov dom na slovensku prosim ta ja som mala spontalny potrad v maji bola som v tedy 15 tt a minule som mala pohlavni styk 5 . a 6 za sebov pohlavni stik to boly moje plodne dni bo manzde pracuje ako kamonista cssto neje doma a po styku zomna taky hnedy vytok visel a potom zmizol dakujem.vopred

nihan1234
5. okt 2017

Ahojte baby chcem sa opytat mala som sex s priatelom ked som mala plodne dni bez ochrani a pustil domnia ale chvilocku potom som lezala a isla som na WC na malu.
Mam bolesti pod brusko brcho ma boli bradavky aj cicky mam naliate .mozem byt tehotna Dakujem vopred za odpovede aj rady

nihan1234
5. okt 2017

Ahojte baby chcem sa opytat mala som sex s pritelom ked som mala plodne dni a pustil to domnia stalo sa to iba raz mozem byt tehotna mam bolesti pod brusko brusko ma boli dakedy tlaky mam v bruchu bradavky ma boli a aj cicky mam naliate. Mozem byt tehotna Dakujem vopred za rady a odpovede

cmulinko
5. okt 2017

@nihan1234 áno môžeš byť tehotná a jediná rada je počkať si či ti príde menstruacia.

nihan1234
5. okt 2017

Viete nesom si ista lebo po stiku som chvilocku lezala a ptm som isla na WC na malo preto sa pytam

sabina_es
5. okt 2017

Boze dookola tieto temy. Nemame doma vestecku gulu ani schopnosti aby sme vedeli ktora z vas je alebo nie je tehotna. Treba pockat, kym pride menstruacia, pripadne spravit si test a hotovo.

nihan1234
5. okt 2017

A ked si lahnem na lavu stranu boli ma pod brusku a citim jak keby vajecniky ma boleli

nihan1234
5. okt 2017

Možem byť tehotna ked som po stiku isla na WC na malu

cmulinko
5. okt 2017

@nihan1234 samozrejme že môžeš byť tehotná. To asi vieš,že cikas cez úplne inú dierku. To s tým nemá nič spoločné.

stulrajterova
5. okt 2017

@oli18
@oli18 nepodcenujme jednoduchosť. Vsak ak viem poradim ak nie preco niekoho ponizovat ci je jednoduchy ci komplikovany? A štylistika? Vysvetluju neskor keď dostanu ľudia priestor

nihan1234
5. okt 2017

@cmulinko ked som cikala mala som na papieri tak jak vytok a bolo toho dost

stulrajterova
5. okt 2017

@nihan1234 - tak to výtok isto nebol 🙂 ak ste nepoužívali ochranu ako píšete - no uvidíte ak ste trafili plodné dni, chystajte sa na rolu rodiča. 🙂

nihan1234
5. okt 2017

Viete co ano trafili sme podla menstruacneho kalendara sme mali pohlavny stik ked som mala plodne dni. Ale iba jeden plodny den sme to mali a stalo sa to prvy krat

stulrajterova
5. okt 2017

@nihan1234 nooo tak to celkom postačuje či raz, alebo viackrát.

nihan1234
5. okt 2017

Este ked sa mozem spytat kedy si mozem urobi tehotensky test. Uz je 6 den po stiku

stulrajterova
5. okt 2017

@nihan1234 no spokojne aj teraz...ale berte ten citlivejší z lekárne...inak...toto všetko vám vysvetlí aj gynekolog...či lekárnik 🙂 aj detailnejšie. držte sa.

nihan1234
5. okt 2017

@stulrajterova dobre Dakujem 😉vám napisem ptm😉

cmulinko
6. okt 2017

@nihan1234 vieš na otehotnenie stačí jediná malička spermia,ktorá sa prebojuje k vajíčku tak,že ani o tom nevies. Moze z teba kopec vytiect, môžeš sa osprchovať, vypláchnut sa znútra ale ver mi...to čo prešlo už nevytecie a nevymyje sa...ostatné čo sa udeje už nie je vo vašich rukách ale na tvojom tele čo sa v ňom odohrá. Či sa spermia dostane úplné k vajíčku,či sa spojí s vajíčkom,či sa podarí uhniezdenie v maternici....to všetko nejaký ten proces potrvá a je zbytočne si robiť test pred meškaním menštruácie. Môže to vyjsť teraz negatívny a neskôr zistíš,že menštruácia akosi neprichádza a co sa deje. Počkaj si aspoň na deň keď máš dostať menštruáciu.

cmulinko
6. okt 2017

@nihan1234 a ešte jedna vec. Plodné dni nie vždy fungujú tak ako ti to ukazuje menštruačný kalendár. Mnohé ženy nemajú plodné dni presne na 13-14 deň. Je kopec žien,ktoré majú ovulaciu úplne mimo a zakaždým inak. Myslím si,že ty svoje telo ešte vôbec nepoznáš a preto sa spoliehať na kalkulačky čo ti vyhadzuje nejaké plodné dni. To je ale veľmi nepresný údaj podľa čoho by som sa ja určite neriadia do budúcna a radšej vám odporúčam vždy používať ochranu kým nedospejete k zodpovednému rodicovstvu a nebudete mať jasno v tom čo a kedy robíte.

nihan1234
13. okt 2017

Ahojte mamičky buduce mamičky mozem sa opytať mala som s priatelom sex a mala som plodne dni vtedy a isli sme na plno mozem byt tehotna Dakujem za odpovede vo pred😉

evittam
14. okt 2017

@nihan1234 Ano môžeš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre