Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

drobcek11
23. jan 2011

@kamillka100 pokial este nedorazila ms je nadej vzdy🙂 aj ja mam aku taku nadej este stale aj ked po vcerajsku mierne klesla no dufam dalej 🙂

vavrenka
23. jan 2011

@drobcek11 ja sa mam ok 😉 , no a teda, bola tam druha ciarocka? neodfotis? nech pozrieme.. ak tam je, zase ti po par hod stmavne. uvidis. tie farby totiz na vzduchu oxiduju.

drobcek11
23. jan 2011

@vavrenka skusala som odfotit ten vcerajsi a je to trosku vidno ale na tom dnesnom uz nenafotim asi nic no skusit to mozem mam este druhy mt tak hadam tym to pojde pockaj par chvil dam si to do albumu 🙂
to je super ze sa mas fajn 🙂 a co babo?ja som strasne zvedava ake to je citit v sebe maleho drobceka aach🙂

vavrenka
23. jan 2011

@drobcek11 nuz, ja sa vacsinou zlaknem, ked ho zacitim. teda v prvom monente. nie som zvyknuta, aby do mna nieco zvnutra stuchalo 😀 , ale je to fajn pocit. fakt si tehotenstvo uzivam. ale az od toho 15tt.. ako som pisala. je to take insie, ked sa babo hybe, taky vacsi kontakt a viac si uvedomujem, ze budem mat ozajstne dieta, ktore sa bude podobat na mm a na mna... 🙂

drobcek11
23. jan 2011

@vavrenka to je super sice som to nezazila ale tesim sa ked to budem moct aj ja citit🙂 nejde mi to dobre odfotit ale skus pozret no nemam taky dobry fotak na mobile ale skus mrknut

vavrenka
23. jan 2011

kurnik, je to rozmazane... ale na dvoch je nejaky naznak druhej ciarky. ak tehu si, tak fakt v zaciatkoch, vyskusaj este zajtra a objednaj sa k dr., lebo si viem predstavit ake musis mat nervy... skoda, ze ten mamatest10 si nezohnala. ten by to rozriesil. ja s rapidkami kvapkacimi (citlivost 10) nemam ktovieake skusenosti. vzdy mi ukazali slabsiu ciarku ako rapidky priamo ocikavacie. no , ale drzim palce a som teda riadne napata 😉 , inak, mojej dobrej kamoske vysiel negat. test a to bola 3tyzdne tehotna (t.j. 7tt)!! no ja to nechapem, ani ona, ale uz ma krasneho timoteja 🙂

drobcek11
23. jan 2011

@vavrenka no ja neviem vobec je to take kadejake ja by som mala byt podla poslednej ms asi takmer v 5 tyzdni ak to dobre pocitam lebo poslednu ms som mala 19teho decembra...a ovu ani neviem kedy som mala takze som v rozpakoch ,dakujem vidim ze nie som na to sama,sme obidve napate co z toho bude🙂 zajtra urobim posledny rano a objednam sa tak dam vediet ale asi az vecer lebo idem do prace 🙂

betina1984
23. jan 2011

@drobcek11 a je ten duch ružový alebo šedý? Ak je šedý, tak je negatívny test.

drobcek11
23. jan 2011

@betina1984 do limitu bola ciarka slabunko ruzova ked vyschol test je taka ako stara ruzova farba neni sedy

vavrenka
23. jan 2011

@drobcek11 ak ti do limitu druha ciarocka zruzovela, i ked je malinka, tak si tehotna!!! 😀 nad cim teda vahas? hm? 😉

betina1984
23. jan 2011

@drobcek11 tak nie je o čom...🙂

mimi1111
23. jan 2011

@katarina104 budem velmi rada dakujem 🙂 nastivim vas a prestudujem

vavrenka
24. jan 2011

@drobcek11 tak ako? cakam na spravy 😉

katarina104
27. jan 2011

@mimi1111 🙂 tak sa teším

mimi1111
27. jan 2011

@katarina104 dakujem len este potvrdenie od lekara a som najstastnejsia maminka 😀

katarina104
27. jan 2011

@mimi1111 už čakáte malé 😒

mimi1111
27. jan 2011

@katarina104 dufam meska mi MS a testy boli pozityvne tak dufam ze ano az na to ze stale mam take menstruacne bolesty ako keby som to mala dostat ☹

katarina104
27. jan 2011

@mimi1111 to je super, teším sa 🙂 nevieš presne kedy bola ovulka? kúp si magnezium+B6 😉 a prsia ťa nebolia?

mimi1111
27. jan 2011

@katarina104 neviem presne kedy som mala ovulku keby som aspon vedela asi tak v kolkatom tyzdni mozem byt prsia ma uz nebolia tak ako boleli

katarina104
27. jan 2011

@mimi1111 a kedy si mala poslednú m.s.?prvý deň?

mimi1111
27. jan 2011

@katarina104 posledna MS mi zacala 30,12

katarina104
28. jan 2011

@mimi1111 fuha tak to by si mala zopakovať test z ranného moču a ísť chytro k dokymu, možno budeš potrebovať duphaston 😉 , ak tie prsia prestávajú bolieť to je zlé znamenie 😒

bbtina
28. jan 2011

dievčatá neskúšali ste popužiť viackrát ten istý tehotenský test? Napr ak vám ukázal negativny výsedok a ocikali by ste ho znova za 3 dni, že či by ukázal pozitívny výsledok alebo to už kvôli chemickej reakcii nieje možné?

danulicek
28. jan 2011

@bbtina myslim, ze to aj v pribalovom letaku na testoch pisu, ze test je len na jedno pouzitie. myslim, ze by ti takymto sposobom mohol len ukazat falosny vysledok, alebo v lepsom pripade by sa nic neudialo 😉

bbtina
28. jan 2011

@danulicek hej píšu to na všetkých, že je jednorázový, ale môže to byť ťah, aby sa nevyužívali viackrat,len ma zaujímalo, či to nejaká kočka vyskúšala a či by bolo možné napr. že vyjde negatívny a potom ten istý či môže výjsť pozitívny, alebo ako to funguje 🙂)))) To už z nudy 🙂))

kamajota25
28. jan 2011

Baby, 10. 1. som bola na folikulometrii a vraj mala byt ovulka, 10, 11 alebo 12. 1. Pichol mi aj Pregnyl... Teraz v utorok som mala dostat MS a nič... To by som mala dostat tak 14 dni po ovulacii, nie? Ak by som bola tehotná, ukážže mi to test v sobotu, alebo v nedelu, ci mám esšte počkat ?

mimi1111
28. jan 2011

@katarina104 ako to myslis ze zle znamenie??k doktorovy idem pondelok aj to neviem ci nieco bude vidiet na sone a test som si robila aj s rannym mocom a bol pozitivny

katarina104
28. jan 2011

@kamajota25 test ten najcitlivejší by ti mohol ukázať tak 11DPO 😉 mršku by si mala dostať na 12-16 DPO 😉

katarina104
28. jan 2011

@mimi1111 kedy si si robila test? dnes?

mimi1111
28. jan 2011

@katarina104 vcera som si robila poslednyy a ako si to myslela ze zle znamenie??este viac sa teraz bojim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre