Podľa krvi som tehotná, ale plod nevidno. Čím to je?

bajus1712
21. feb 2013

Ahojte takze hodnoty HCG mam po dnesku 375 ale plod na sone vobec nie je vidno. Co si mam o tom mysliet? Mozete mi prosim poradit??

noname26
21. feb 2013

ze je este maly. hrozilo by teoreticky aj mimomaternicove tehotenstvo, ale to uz sa mi tie hodnoty zdaju dost vysoke. treba par dni pockat a nabuduce bude aj na sone.

hori
21. feb 2013

mne ked vysiel pozitivny test, tak som bola na sone asi tak v 5 tt a doki este nic nenasiel, o dva tyzdne uz ano... 😉

laurica123
21. feb 2013

Plod na sone vidno az ked je tam aspon 1000 a nad samozrejme 🙂 takze tomu daj cas a neboj sa bude tam hlavne ze stupa hcg

cenculinka
21. feb 2013

mne pri HCG 700 este nebolo nic vidiet, nabuduce uz tam mimco bude, neboj 😀 zaklad je, aby hcg stupalo tak, ako ma 😉 problem je mimomaternicove tehu, nuz drzim palce, aby na dalsom sone uz spunt bol 😉

hruska82
21. feb 2013

Mne v 5tt este tiez nic nebolo vidno...o 2 tyzdne uz ano 🙂 Davaj si pozor! Gratulujem!

emakiki
21. feb 2013

ja keď som bola v 5-tom tt u doktorky, tak videla dutinku, až keď mi urobila sono cez pošvu... prečo to aj tebe tak neurobili?

cukriiicek
21. feb 2013

Mne robil dr brušné sono v 7tt a bola to len mala bodečka takže ešte vydrž 2týždne 🙂 Vela šťastia

sonazitnanova
21. feb 2013

ak dr.robil sono cez brucho je jasne ze neni nic vidiet najskor sa prve mesiace robi sono z vnutra aby bolo nieco vidiet 🙂

ludmilaka
21. feb 2013

Zažila som, ale HCQ bolo už 6000, išlo o mimomaternicové. Ale podľa mňa je to u teba tým, že bodočka je ešte maličká 😉

azbestica
21. feb 2013

Co je to za doktor ked ti to nevysvetli on?????

andy03
21. feb 2013

no ja zasa nechcem strasit ale ja som prve tehu bola podla krvy tehotna hcg stale islo hore a babo nikde vlastne ani vacok...strasne mi bolo zle, tocila sa mi hlava, kazde rano akokeby som mala opicu...na sone v maternici nic doki nevidel, mal podozrenie na mimomaternicove ale to sa nepovrdilo..az na 7tt+3 sa spustilo strasne spinenie a bolesti , bezali sme na pohotovost a tam na velkom sone zistili ze babo bolo uhniezdene uuuuplne dole pri krcku na nevhodnom mieste a ze neni ani by nebolo mozne ho donosit tak sa babo samo sputilo dole a potratila som. ☹ ☹

zuzuj
21. feb 2013

Presne to by ti mal doktor vysvetlit. A nepises v ktorom si tyzdni. Ak do toho 5 t je to normal, potom v 7 by mala byt uz aj akcia srdca...

zuzulica
22. feb 2013

asi je ešte skoro, keď mne vyšiel pozit test, tak tiež u doktorky ešte nebolo nič vidieť, len podľa krčku a maternice povedala, že to vyzerá, že sme tehu a až za dva týždne bolo vydieť vak aj s malou žubrienkou 🙂

something
22. feb 2013

aj ja som mala test pozit ale na usg este nebolo vidiet nic

livocka21
24. feb 2013

este je skoro....Hcg je este male...nestresuj 🙂

krasneleto
24. feb 2013

nemysli si nic, nestresuj sa.. plod je este malicky preto ho nevidiet

katuska169
24. feb 2013

aj u mna to tak bolo ked som bola tehu s mladcsou dcerkou ale to bolo moc skoro,neskor uvidis 🙂

hanmina
3. apr 2014

Ahojte, bola som u gynekológa a povedal mi, že som v 9tt ale vidí len embryo a nie plod.. Mám prísť o 2 týždne opäť na sono a ak sa to nezmení, tak budem musieť ísť na zákrok... Čo si o tom myslíte? Mohol sa pomýliť v termíne alebo už mám rátať s tým najhorším a zmieriť sa s tým? 2 týždne je strašne dlhý čas a zbláznim sa z tej neistoty. Mám aj kŕče v podbrušku :( Ďakujem za odpovede...

sharlotta
3. apr 2014

Vidno embryo a nie plod? 😕 Mohol sa pomylit, moze mat zly ultrazvuk...cokolvek. Uvidis o 2 tyzdne, aj tak to nijako neovplyvnis. Ak sa bojis, nieco si vymysli a chod na pohotovost.

cukruska1920
20. sep 2016

Ahojte chcem sa spýtať. Včera som bola u doktora,menzes mi meškali 9 dni ale okrem zvýšenej sliznice doktor na utz nič nevidel. Dnes som bola na odbere a hcg a mám 4082 jednotiek. Myslíte že to môže byť mimomaternicove. Mám strach😑

bamka
5. jan 2017

@cukruska1920 ako si dopadla?

paladia
5. jan 2017

Môj sa ukázal v 8tt pri hcg 12000 aj niečo. Mas čas 😀

cukruska1920
5. jan 2017

@bamka nerozumiem otazke

paladia
5. jan 2017

Stará diskusia 😀😀

matulik011
12. máj 2017

Zdravím . Meškala mi menstruacia cca týžden spravila som si test najskôr nevyšiel pozitív neskôr o dva dni som si spravila znova a už boli dve čiarky. Menzes som mala naposledy 1.4-6.4...gynekológ mi robi každý deň odeve sleduje HCG mala som ho 10.5 462 potom 9teho som mala 654 a dnes som mala už 1033 doktor povedal ze plod zatiaľ nevidí ale mala by som byt v 6tt ale nesedí to ani podľa výšky HCG môže sa mýliť? Povedal ze vidí malú bodku ale nezdá sa mu to ze tehotná byt nemusím.
Viete poradiť, ?

ksebejka
23. máj 2017

@matulik011 Ahoj ako si dopadla u lekara?

matulik011
23. máj 2017

@ksebejka ahoj no dopadla som dobre ☺ aspoň dúfam....som v 2hom mesiaci vyzerá ze je všetko ok uvidím o dva týždne na kontrole☺

ksebejka
23. máj 2017

@matulik011 To je super správa! Držím palce, aby to išlo aj naďalej dobre! Ja totiž riešim teraz niečo podobné ako ty... lekárka mi povedala, že nevidí ani gestačný vak a že ten už vraj býva vidno... tak mam stresy a zajtra idem na krv na hcg...

matulik011
24. máj 2017

@ksebejka hlavne sa nestresuj dopredu (viem ze to neni ľahké) ale mne tiež nevidel lebo tam bol posun presne týžden podľa toho ako rátal od menzesu. Takze to je možné aj u teba hlavne kľud pokial nekrvacas atd je možné ze sa ukáže hamblivec jeden☺☺☺

badimeria
19. jan 2018

@ludmilaka prosím a nasli ti to na Sone kde to bolo u hniezde ne ci až keď otvorili brusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre