Pozitívne testy a cysta

queendasadee
29. máj 2023

Ahojte baby, dnes ráno som si urobila pepino test a hneď bol pozitívny no jedna čiarka slabšia potom asi o hodinu som si urobila clearblue digitálny s výsledkom 2-3 čiže pozitívny išla som hneď ku gyn ktorý v maternici nič nevidel vraj to je ešte skoro a ultrazvuk asi neskôr ukáže. Ale našiel mi na ľavom vaječníku cystu o veľkosti 2,5cm... Vraj mám počkať do menštruácie ak nepríde zopakovať test a keď bude stále pozitívny mam prísť cca o dva týždne. Ak by prišli krami tak môže odísť cysta aj s nimi.
Môžte mi poradiť čo si o tom mam myslieť?
Bolí ma cely spodok hlavne ta ľavá strana, prsia aj brucho...

Mali ste niektorá podobný prípad ktorý neskončil miesto cysty mimomaternicovým ale dobrým záverom... Bojím sa tých bolestí.

Ďakujem

queendasadee
autor
31. máj 2023

@sofia1979 akurát som volala na výsledky a kleslo mi hcg zo 103,80 na 90,7 😔😔😔 vyzerá že nás to dieťatko opúšťa. Zajtra opäť na krv a sono. Vraj je v medicíne všetko možné ale mám viac rátať s tým že tehotenstvo sa ukončuje...

nevenka
31. máj 2023

@queendasadee ved ja neviem, odkedy tam bola, fakt. Moj doktor mi to ani nespomenul. Vsetko ma tahalo, pichalo, ale to boli upony, ako rastla maternica atd...lebo to iste a este horsie, som mala v 4.tehotenstve. A vtedy som cystu nemala. Fakt som sa o nej dozvedela len v 38tt...Nepraskla mi ani pri porode, az 4 mesiace po, ked prisla prva ovulacia. Bola som u lekara s bolestami a povedal, ze uz ma len 3 cm, ze vyteka ta tekutina a ze sa vstrebe.
Ale bola to vodova funkcna cysta.

nevenka
31. máj 2023
sofia1979
31. máj 2023

@queendasadee ach to ma mrzí no ak by to malo byť zle tak tá lepšia možnosť je nech to nieje na vaječníkoch a zo asi nebude. Čiže zbav sa cysty a verím, že sa opäť za darí teraz už na pevno držím palčeky

melany74
25. jan 2024

@queendasadee ja mam 10cm cystu a necítim nič, ani bolesti nemám. Keby mi nenarástlo brucho ani neviem, že mám cystu🙄, takže každé telo je iné. Každá žena je ina😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre