Pozitívny test pred aj po menzese

simic
24. jún 2020

Ahojte, neviem ci sa s tym niekti uz stretol, zajtra som objednana ku gyn. Ored menstruaciou som si urobila test a bol pozitivny, samozrrjme slaba ciarka. Na obed v ten isty den som dostala ms, ktora trvala 4 dni, bola bez vacsich bolesti ake zvyknem mat a nekrvacala som velmi. Skoncili mi vcera, dnes ani neviem preco som si urobila test pre istotu (citala som o biochemickom tehu, ze sa to samo vyplavi). A bola tam zase slaba ciarka ale hned viditelna. Bojim sa mimomaternicoveho tehu. Mali uz niekto take?

dadka36
24. jún 2020

@simic poznám ženy, ktoré mali na začiatku tehotenstva menštruáciu aj 3 mesiace. Lekár ti povie bližšie info. Nemusí byť mimomaternicove

simic
autor
24. jún 2020

@dadka36 ano ale oo tolkych dnoch by som mala mat kolajnice hak svet... Pri prvom som mala po tyzdni vyrazne ciarky.. Ale babatko nam pred porodom zomrelo preto som vystraseba

alikal
24. jún 2020

je mi luto babatka ☹️ ak mas takuto skusenost, nestresuj sa testami a smer doktor! ak si po ms uz by mal babo vidiet ci tam je alebo nie je, mne sa po spontannom potrate hcg vyplavovalo 6tyzdnov, v takychto situaciach su testy nespolahlive. chod na gyndu, prajem aby vsetko bolo ok 😉

simic
autor
24. jún 2020

@alikal ano rano som objednana na pol 8 hned... Ja len dufam, ze ma nebudu musiet operovat alebo vybrat vajecnik :( toho sa najviac bojim

alikal
24. jún 2020

@simic nebooj, mimomaternicove je vzacne, vela bab ma taketo slabe kramy aj pri tehu. uvidis zajtra, skus vydrzat 😉

veronikaszabova
24. jún 2020

@simic nemyslim si, ze u teba ide o mimomaternicove. Podla mna by si mala aj bolesti.
Drzim moooc palce, aby to bolo tehotenstvo - zdrave, prospesne, uspesne ukoncene ❤❤

alzbeta162
24. jún 2020

Hcg v tele ženy pomaly klesa velmi pomaly v apríli som potratila krvacala som silno po tyzdni meškania a urobila som si tehu test este o 4dni čiarka tam bola stale nie silna ale bola tak isto som nemala vôbec žiadne bolesti nic absolútne . Tak verím ze to u teba nebude prípad ako moj držím palce nech je všetko v poriadku ❤️

macko1007
24. jún 2020

@simic daj zajtra vediet ako si dopadla🍀drzim palce

simic
autor
25. jún 2020

@macko1007 Ahojte, taj bolo to tehotenstvo so skorym potratom... Vzali mi krv ci mi klesa hcg ale hlavne, ze mimomaternice to nie je a maternica cista

alikal
25. jún 2020

@simic to mi je luto ☹️ drz sa

macko1007
27. jún 2020

@simic to mi je luto :(

erikaca
29. jún 2020

Prosím vás a býva pri mimomaternicovom alebo biochemickom vysoká sliznica maternice? 2 dní mi meškala ms, potom prišla a trvá už 11-ty deň. Doktorka zatiaľ nič nevidí iba extra veľkú sliznica. Zobrala mi krv..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre