Pozitívny test, ale doktorka nič nevidí. Som tehotná?

tvks
5. aug 2012

Meska mi menstruacia,testy mi vysli pozityvne.Lekarka mi povedala ze mozem byt tehotna ale nic na sone nevidela.Mozem byt tehotna?

anjelicek26
5. aug 2012

@tvks - ak ti meska menstruacia a mas pozitivne testy, tak si tehotna. Pockaj tyzden, ak vydrzis aj dva a budes vidiet na sone krasne buchajuce srdiecko... Pokial doky nema kvalitne sono, taka 1mm velka bublinka sa da prehliadnut.

janulap
5. aug 2012

Samozrejme,ale ak si isla k dr.skoro,tak este plod vidiet nemohla.Urcite ta objednala neskor 🙂

nikolka2
5. aug 2012

Mne tiez nic nebolo vidno a prisla som o 2 tyzdne a bolo pekne uz vidiet 😉 ...Gratulujem 🙂

evakva
5. aug 2012

Mne doky videla plod az od 5tt, skorej len zvysenu sliznicu.

darinkazv
5. aug 2012

neboj, toto som prežívala presne pred rokom. riaden stres to bol pre mňa. dr. uvidela dačo až keď som bola v 5tt 🙂

prahaxx
5. aug 2012

u nas doktor odporuca sono az v 8 tt, drzim palce

adka12
5. aug 2012

ja som mala poslednú MS 3.7. a k DR. idem 20.8., lebo pri dcérke som bola hned po vynechaní a jasné, že nič nevidel. Takže teraz idem neskôr, aby sme už videli aj srdiečko. Skôr to nemá význam, ak nevidieť srdiečko, iba ti povie, že si tehotná a prídte o 2 týždne 😀

luciaq
5. aug 2012

ja som bola u dr. v piatom tyzdni a nerobil sono, len ma prehmataval a povedal mi ,ze tam nic neciti. mala som tri pozitivne testy a grcala som. jasne,ze som bola tehotna, len on to necitil . potom ked mi robil iny dr. sono uz to bolo jasne

petribela
6. aug 2012

Je pravda, keď je žena v samom začiatku gravidity na sone nič nevidno,,ale vtedy sa zvyknú robiť krvné testy....ja som išla po 2týždňoch meškania menštruácie a už na sone bolo vidno bodku a o 2 týždne mi kázal prísť zase a už bolo pekne vidieť,,,u každého je to individuálne,,ale keď test ukáže pozitívne určite je žena tehotná,,mne druhú čiarku bolo ledva vidieť,,kamoške dokonca neukázalo nič a bola tehotná

didulka85
6. aug 2012

Ak to meska, netreba hned utekat na gyndu. V prvom tehu som utekala hned a bol tam len zltkovy vak. Vtedy mi gynekolog povedal, ze je zbytocne chodit tak skoro.

andykras
6. aug 2012

je este skoro moja neboj zachvilku tam bude male 4cm čudo :D

simipuppy
7. aug 2012

uplne viem co prezivas,ja som na tom rovnako.Bola som na sono v 4+6 a nebolo vidiet vobec nic.Uz mam s toho depky....vo stvrtok idem na sono zase tak drzte palce 😒

atrami
7. aug 2012

ja som bola v 6 t.t. keď lekár nič nevidel, po týždni sme mali 6 mm. 😀

zuzanecka23
1. feb 2017

Zdravim zienky. Menstruacia mi meska 6-ty den . test som si robila pred dvoma dnami a ukazal mi hned na prvy sup, ze som tehotna. Isla som vcera ku dr. A ten nic nevidel. Dnes mi brali krv a zajtra su vysledky. Mam ale mensie bolesti v podbrusku a prsia ma bolia. Mam obavy,lebo velmi chceme babatko. Dakujem za vsetky odpovede 😊

sibalka21
1. feb 2017

@zuzanecka23 A otazka je aka? 🙂 Ak sa tyka tych bolesti, je to normalne...

jance333
1. feb 2017

uvidíš, že krv ukáže, že naozaj si 😉 ja som mala na teste len slabučkého ducha, na utz nebolo nič vidno, len že "náznak tehotenstva" a hodnotu hcg som mala 6000. o 2 dni mi urobil utz znovu a už videl vačok 🙂

zuzanecka23
1. feb 2017

@sibalka21 Pardon, to som nenapisala. Ze teda, ci mam cakat kladny vysledok krvi.som z toho na prasky uz

erickatt
1. feb 2017

@zuzanecka23 áno budeš v tom. Maternica sa rozťahuje. To je dobre

pepka29
15. máj 2018

Ahojte baby.Mrcha mi mešká 5 dni. Test mi ukázal že som tehotná. Bola som u doktora, ale videl len ten vacok a plod nie. Som v 4 týždni. Je to normálne? S prvým som bola pozdejsie. Objednal ma na kontrolné sono. Tak hádam tam už bude vidieť plod.

liana2001
14. okt 2019

Cawte baby.. Mala niektorá takú skúsenosť ze ukázal jej test pozitívny a na ultrazvuku nič neukázalo? Dajte mi prosím vediet

pepka29
14. okt 2019

@liana2001 ahoj ano moze sa to stat,ked ides dost skoro k doktorovy, ja som pri druhom tehu isla k gyndovy asi v 4 tyzdni a povedal,mi ze je to dost skoro lebo vtedy sa uhniezduje vajicko,robil my sono od spodu bolo tam vidno len ten vak a ze sa tam daco deje. Dal mi pozdejsi termin na dalsie sono. No v 5 tyzdni som zacalala krvacat tak sme bezali na oddelenie,spravil my sono a potvrdil mi tehu,bolo ho krasne vidiet. Dal mi pichnut injekciu a naordinoval pokoj a vsetko bolo ok. Takze ak ides skoro,tak nic nevidno odporuca sa ist po 10 tyzdni ak si dobre pametam.

katkapalo1
14. okt 2019

Tak napr ja som pred pár rokmi bola v situácii... Meskal mi menzes dva testy mi vyšli pozitívne a tehotná som nebola.Na sone nič, vzal mi krv tiež nič. Lekár mi povedal ze len nejak zblbli hormóny. Menzes som nemala mesiac, potom mi zas normálne prišiel

liana2001
15. okt 2019

mne tiez vysli 3 testy pozitivne a dnes som bola u gynekologičky a nic tam nevidela a pritom mi je stale zle ...moze to byt asi aj tym ze to hcg je este nizke a neni dobre vidiet ale zajtra budem vediet vysledky s krvi...ale test nemoze asi oblbnut ked mi tri dni po sebe ukazalo pozitivne..

antoniojana
23. feb 2024

Ahojte chcem sa s vami podeliť ťeš som bola o ginekologa a teš mi povedal že tam ešte neje vidno nič mala som len 1ďeň špiňeňe tak som si spravila test a višel slabo pozitívni ale lekár tam nič neviďel tak mi predpísal dubaston tak povedala mi že mám prisť o dva tižňe tak čakam a stresujem veľmi sa snažime o bábätko više roka pred pol rokom som bola natom pcichicki zle aš tak zle že som sa dostala v nemocnici a len preto že som si myslela že som ťehotna priznaki som mala koby na tehotenstvo žal to bola len pcichika a veľmi sa bojím že budem natom sejne ako pretim tak mi neostáva len čakať 🙂prajem pekni ďeň 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre