Prázdna maternica v 4. týždni + 2 dni

vahcaac
6. júl 2021

Ahojte, kvôli podozreniu na mimomaternicové som dnes bola na USG. 16 DPO, niekto, kto mal vak viditeľný takto skoro ? Lekárka v maternici nič nevidela

janulienka_janka
6. júl 2021

@vahcaac ahoj a testy boli pozitívne? Veľa záleží aj od kvality ultrazvuku u Dr

ajka0207
6. júl 2021

@vahcaac je to hrozne skoro, ja som mala niečo ale doktor povedal že je predčasné vravieť že je to tehotenstvo, bola som 15 DPO, prečo máš podozrenie na mimomaternicové?

vahcaac
autor
6. júl 2021

@ajka0207 mám endometriozu a pichanie vo vaječníku

vahcaac
autor
6. júl 2021

@janulienka_janka USG má nový 🙂

ivver
6. júl 2021

@vahcaac takto skoro som bola aj ja, tiež som sa bála či všetko ok, bola som po potrate...
doktor ma riadny USG, aj 4D, hľadal ale dosť dlho nemohol nič nájsť..napokon našiel čosi 2mm, kázal mi prísť o 5 dní a už bol vačok 8 mm, doktor ti kedy povedal že máš opäť prísť ?

sense
6. júl 2021

16dpo nie je nejak skoro? AKo si prisla na to mimomaternicove. U mna v 5+4 bolo vidno akurat vak...16 dpo som akurat robila test lebo ms neprisla

ajka0207
6. júl 2021

@vahcaac myslím že aj keby máš mimomaternicové tak na výraznú bolesť je takto skoro priskoro. Však skúste za 3-4 dni, už by niečo mohlo byt vidno

vahcaac
autor
6. júl 2021

@ivver pamätáš si presný deň? O týždeň 🙂 no moja gynekologička pozerala asi 20 sekúnd

vahcaac
autor
6. júl 2021

@sense ako som napísala, mám endometriozu, čiže riziko menej prechodných vajcovodov a teda vyššie riziko, že sa tam oplodnené vajíčko zasekne. Mám pichanie v okolí vaječníka, preto tak skoro

ivver
6. júl 2021

@vahcaac áno pamätám prečo ?

peto2211
6. júl 2021

@ajka0207 na mimomaternicove nie je skoro ja som mala mimomaternicove 2tyzdny

vahcaac
autor
6. júl 2021

@ivver veď iba sa pýtam, či si tiež bola 4+2tt 🙂

ivver
6. júl 2021

@vahcaac bola som presne 16DPO , 4 dni mi meškala ms

sense
6. júl 2021

@vahcaac Ok a na sone nevidela nic vo vajickovode? Ja sa v tychto chorobavh nevyznam... kedy mas ist na kontrolu? Drzim palce nech je vsetko v poriadku...

tajly
6. júl 2021

@vahcaac mne mimomaternicove potvrdili 4+6, cize s poriadnym sonom by mali asi uz nieco niekde vidiet…

vahcaac
autor
6. júl 2021

@tajly pamätáš si, či si mala silne pozitívne tehu testy ? A ďakujem za odpoveď 🙂

basska_b
6. júl 2021

@vahcaac To je strašne skoro. Môj ma špičkový prístroj a videl niečo az v 5+5 alebo tak nejak

tajly
6. júl 2021

@vahcaac ano, mala som ich dost silne, ale zacali slabnut, zacala som spinit, nastupili bolesti na jednej strane a uz som vedela, ze nieco je zle….

cecilia29
6. júl 2021

Veľmi skoro,a ešte ak by bola posunutá ovulácia. Takto strašili švagrinú lebo mala ešte aj spinenie. A nakoniec je to tehu s posunutou ovuláciou.

ajka0207
6. júl 2021

@peto2211 v druhom týždni tehotenstva je práve ovulácia, asi myslíš v štvrtom týždni, a to je práve aj autorka, mala si silné bolesti dva týždne potom ovulacii?

peto2211
6. júl 2021

@ajka0207 nie nie bola som 2 týždne 5 dní zobrali mi pravý vaječník

ajka0207
6. júl 2021

@peto2211
Bola si 2+5 tt či 19 DPO?

vahcaac
autor
7. júl 2021

No ahojte baby, čiarky na teste sú už skoro rovnaké, ale bolesti stále. V piatok ráno už bude vedieť na čom som.

vahcaac
autor
10. júl 2021

Ahojte baby, tak dávam update, po úplne zbytočnom vystrašení od mojej lekárky že v 16 DPO som mala mať už gestačný vak, dokonca pri hodnote 1100 bola prázdna a dnes už pekný 5.5 mm vak, ktorý zodpovedá 5+2tt, ja som 5+0tt, boli to asi najdlhšie dni v mojom živote, ale všetko je ok a ja pôjdem na ďalšie USG až v 12 tt. Ďakujem za podporu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre